سنت لوئیس باغ وحش دارای یک فیل و ما به کرات

فیل ها بزرگترین حیوانات در جهان و در هر زمان یک فیل جدید متولد شده است بر روی این سیاره وجود دارد باید یک ج

توسط NEWSOULS در 27 خرداد 1399
Lookin' good, Rani. - SCREENGRAB FROM THIS SAINT LOUIS ZOO VIDEO / YOUTUBE

فیل ها بزرگترین حیوانات در جهان و در هر زمان یک فیل جدید متولد شده است بر روی این سیاره وجود دارد باید یک جشن.

از شانس ما یک نام تجاری جدید بچه فیل آسیایی است که در مورد به رها کردن حق به 314. Saint Louis Zoo, فیل, Rani انتظار است و ما باید او را یکی از کوچک خود را اولین بار در این تابستان. Rani شده است gestating یک کمی برای نزدیک به دو سال در حال حاضر. فیل حاملگی گذشته برای 22 ماه به دلیل چیزهای خوب زمان و فیل بچه ها بهترین از چیزهای خوب.

فیل گوساله به طور کلی وزن حدود 300 پوند در هنگام تولد و نوزادان و قادر به ایستادن روی پاهای خود را در عرض چند دقیقه از دنیا آمد. در آن مهارت را برای بقای خود ضروری است. و در حالی که شاید ما ترجیح می دهم که همه حیوانات وحشی زندگی می کردند و birthed خود را در بسیاری از موارد است که فقط امکان پذیر نیست. حیوانات با آسیب و یا آنهایی که نجات از موقعیت های بد اغلب نمی تواند بازگشت به طبیعت و پرورش برنامه های اغلب مهم به گونه بقا.

فیل جوامع پیچیده و مراقبت با قدیمی ترین زنان در حال اجرا نشان می دهد. Rani داده است قبل از تولد و مراقبان انتظار می رود که او را با محبت و دلسوز ، او را به گرفتن توجه بیشتری از او سرپرست و دامپزشکان در حال حاضر از جمله نظارت نزدیک از سطح پروژسترون که بارداری پیشرفت می کند.

و پدر نه چندان اندکی است ؟ که هیچ یک دیگر از رجا. تولد او در سنت لوئیس باغ وحش 27 سال پیش بود از احساس در راه است که تنها وجود داشته است در روز قبل از اینترنت. در علاوه بر این به این مسابقه برگزار شد و به نام او به نظر می رسید که همه از سنت لوئیس را بر روی لبه صندلی خود در انتظار تولد او.

این خواهد بود که رجا را پنجم فرزندان و سوم خود را با Rani. به دنبال Rani سفر چک کردن صفحه اختصاصی STLZoo.org.

ایمیل نویسنده در jaime.lees@riverfronttimes.com

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب