تظاهرات بیش از Breonna تیلور تیراندازی مرگ توضیح داد

صدها نفر از مردم جمع آوری شده در جفرسون مربع پارک در لوئیزویل کنتاکی روز سه شنبه بسیاری از پوشیدن ماسک برخی تح

توسط NEWSOULS در 15 خرداد 1399

صدها نفر از مردم جمع آوری شده در جفرسون مربع پارک در لوئیزویل کنتاکی روز سه شنبه بسیاری از پوشیدن ماسک برخی تحمل علائم با پیام مانند "هیچ بهانه ای بیشتر ترس است."

آنها وجود دارد مانند هزاران نفر در سراسر کشور در اعتراض به خشونت های پلیس در پی پلیس به قتل جورج فلوید در مینیاپولیس است. اما در لوئیزویل معترضان نیز عزاداری مرگ و میر نزدیک به خانه. در ماه مارس Breonna تیلور EMT بود به ضرب گلوله در خانه اش توسط پلیس که به دنبال شخص دیگری است. و اواخر یکشنبه شب دیوید McAtee صاحب یک محلی کباب رستوران کشته شد در هنگام اجرای قانون افتتاح شد آتش سوزی در یک جمعیت.

"همه او را در آن کباب گوشه است سعی کنید به یک دلار برای خود و خانواده اش" McAtee را اودسا رایلی گفت: لویی پیک مجله. "و آنها می آیند و آنها به کشته شدن پسر من است."

پس از McAtee مرگ لویی رئیس پلیس استیو کنراد اخراج شد و اف بی آی در حال بررسی است و هر دو McAtee و تیلور قتل. و لویی ساکنان و دیگران همچنان به تتم هر دو. در روز سه شنبه برگزار می کردند یک شب زنده داری در گوشه ای که در آن McAtee پخته و برادرزاده خود را متعهد به نگه داشتن کسب و کار خود رفتن. در همین حال فعالان در حال برنامه ریزی برای بزرگداشت تیلور تولد در روز جمعه با ارسال کارت به دادستان کل کنتاکی و خواستار آن است که او در پرونده اتهام علیه افسران که شات خود را.

کمپین سازمان Cate جوان نیز درخواست هواداران برای ارسال و هنر و موسیقی و شعر در تیلور افتخار در رسانه های اجتماعی — "هر چیزی که به مردم یادآوری کند که او زندگی می کردند و زندگی خود اهمیت" جوان می نویسد. "بیایید ژوئن 5th Breonna تیلور در روز است."

EMT که می خواستم به یک پرستار 26 ساله تیلور ضروری کارگر ارائه مراقبت های بهداشتی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس بدتر در اوایل این سال است.

مادر Tamika پالمر به او گفت: "مطمئن شوید که شما دستهای خود را" پالمر به یاد می آورد به 19th که همکاری با واشنگتن پست برای پوشش داستان از تیلور مرگ است.

پالمر فکر نمی کنم تیلور می باشد در معرض خطر در خانه خود. اما در اواخر شب در مارس 13, تیلور بود به ضرب گلوله توسط پلیس در لوییویل آپارتمان. افسران بودند بررسی دو نفر مظنون به فروش مواد مخدر نه از آنها بود تیلور.

پلیس گفت: ماموران در زدم به اعلام خود. اما چند همسایگان می گویند افسران نه زدم نه شناسایی خود را با توجه به طرح دعوی در دادگاه. آنها نیز پوشیده نیست بدن کم.

هنگامی که پلیس وارد, تیلور, دوست پسر, کنت واکر می گوید: او بیدار شد و معتقد بودند کسی که در تلاش برای شکستن به آپارتمان. او با شلیک یک گلوله هدف قرار دادن یک افسر در پا. پلیس پس از آن اخراج بیش از 20 دور به آپارتمان. تیلور آمار هشت بار و درگذشت و در صحنه است.

تیلور اعضای خانواده که وی از سوی مامورین نیروی بیش از حد و سهل انگاری فاحش در مرگ او کت و شلوار واصل و در 27 آوریل برابر سه افسران درگیر در تیراندازی. تیلور خانواده حفظ کرده است بنیامین Crump وکیل همچنین کار با خانواده از Ahmaud Arbery یک غیر مسلح سیاه مرد کشته شده در حالی که آهسته دویدن در ماه فوریه است.

"اگر شما زد برای Ahmaud شما نیاز به ایستادن برای Bre," Crump گفت: 19th در اوایل ممکن است.

پس از تیلور مرگ و بعد فورا رفت واز به طور فزاینده ای گسترده ملی توجه — به خصوص پس از فلوید نیز کشته شده توسط پلیس. به عنوان تظاهرات علیه خشونت پلیس در سراسر این کشور تظاهرات در لوییویل شده اند به خاطر سپردن تیلور و همچنین فلوید و دیگران.

اما مقامات در لوئیزویل به عنوان در سایر شهرستانها نیز اعمال حکومت در پاسخ به اعتراضات در روزهای اخیر. و در شب یکشنبه پلیس و گارد ملی فرستاده شد به یک پارکینگ در 26 و برادوی در مرکز شهر لوییویل در روز یکشنبه در حدود 12:15 am با توجه به NBC برای شکستن یک جمعیت است که تا به حال جمع آوری شده پس از 9 ساعت منع رفت و آمد.

پلیس می گویند که آنها شروع به تیراندازی پس از اخراج توسط جمعیت است. "افسران و سربازان شروع به روشن شدن بسیاری و در برخی از نقطه به ضرب گلوله کشته شد," کنراد گفت: در بیانیه خود در روز دوشنبه ، "هر دو LMPD و اعضای گارد ملی بازگشت و آتش است."

McAtee 53 ساله بود به ضرب گلوله. او متعلق به یک کباب رستوران در گوشه ای که در آن جمعیت جمع شده بودند. رایلی, مادرش می گوید که او در یک "جامعه ستون" شناخته شده است برای دادن وعده های غذایی رایگان به افسران پلیس. "او یک افسانه پشت" رایلی گفت: لویی پیک مجله. "او یک فرد خوب است."

منابع مختلف می گویند جمعیت در پارکینگ نمی شد در واقع اعتراض هنگامی که پلیس رسید. یکی از اطرافیان به خبرنگاران گفت: آنها صرفا از گذشته این شهر مقررات منع رفت و آمد. و McAtee خواهر گفت موج 3 اخبار که McAtee و دیگران دیدار در منطقه هر جمعه شب برای غذا و موسیقی و برادر او بود در خدمت مواد غذایی است.

آن است که هنوز روشن نیست که شات McAtee. در پی مرگ او خانواده اش به نام برای افسران بدن دوربین فیلم تیراندازی منتشر خواهد شد و برای گارد ملی به بیرون کشیده شود از لوئیزویل. اما در روز دوشنبه لویی شهردار گرگ فیشر اعلام کرد که افسران تا به حال ثبت نشده هر فیلم. او همچنین اعلام کرد شلیک کنراد از نقش خود به عنوان رئیس پلیس. کنراد در حال حاضر اعلام بازنشستگی آینده به عنوان توجه به تیلور کشتن رشد داشته است.

در علاوه بر این به FBI تحقیقات کنتاکی رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear دستور داده است تحقیقات مستقل توسط پلیس ایالتی. و معترضان در لوییویل و در سراسر کشور با احترام به هر دو McAtee حافظه و تیلور. در روز سه شنبه تظاهرکنندگان راهپیمایی در دانشگاه لوئیزویل به تقاضای آن قطع روابط با پلیس است.

در روز دوشنبه با توجه به واشنگتن پست, مردم, راهپیمایی, از نقطه ای که در آن McAtee کشته شد به, Jefferson, مربع, پارک, با اتومبیل به انتظارنشسته بودند تا بوق در پشتیبانی — تا زمانی که پلیس پراکنده کردند با گاز اشک آور.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب