NBA ممکن است بازگشت در تابستان امسال — در دنیای دیزنی

NBA — در میان اولین ورزش حرفه ای در لیگ آمریکا را به حالت تعلیق بازی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس — به د

توسط NEWSOULS در 7 خرداد 1399

NBA — در میان اولین ورزش حرفه ای در لیگ آمریکا را به حالت تعلیق بازی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس — به دنبال راهاندازی فصل آن در اواخر جولای در والت دیزنی جهانی ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در نزدیکی اورلاندو با توجه به بیانیه ای از مایک باس, لیگ ارشد ارتباطات.

هیچ توافق هنوز زده شده است. اما این طرح اساسا حرکت بسکتبال به دیزنی پیچیده— یک 255 هکتار از محوطه دانشگاه با عرصه و کافی هتل فضایی در تمام وقت با بازیکنان و کادر زندگی تمرین و بازی وجود دارد. طرفداران خواهد بود نه مجاز برای حضور در بازی.

NBA به طور ناگهانی خود را به حالت تعلیق فصل 11 مارس پس از یوتا جاز مرکز رودی Gobert آزمایش مثبت برای Covid-19 — یک حرکت است که با ارسال یک سیگنال در سراسر کشور به آمریکایی ها در مورد جدی بودن این ویروس.

پس از آن حداقل 10 NBA بازیکنان و اعضای متعدد از تیم کارکنان باید آزمایش مثبت برای این ویروس و مادر یکی از برجسته بازیکن تیمبرولوز مینه سوتا مرکز کارل-آنتونی شهرهای درگذشت پس از عقد قرارداد Covid-19.

اما پس از بیش از دو ماه بدون NBA بسکتبال یکی از محبوب ترین ورزش لیگ یک ایده به دست آورد کشش: آنچه در مورد نگه داشتن بازیکنان و مربیان و کارکنان در یک محل واحد برای آزمایش آنها را به طور منظم و اجازه آنها را برای تمرین و بازی در یک قرنطینه "حباب" از نوع? NBA به نظر می رسد به طور جدی با توجه به آن — با دیزنی جهان به عنوان محل حباب.

در حالی که میلیون ها نفر از آمریکایی ها و مدیران تلویزیون باید مشتاقانه در انتظار بازگشت تیم زنده ورزشی, رویدادهای ورزشی, ارائه چالش های خاص به توقف گسترش coronavirus در میان تماشاگران و همچنین در میان بازیکنان و کادر. بسکتبال نیاز به نزدیکی فیزیکی و تماس با سراسر کشور بسکتبال پرتال تخصصی اولی حذف شده از پارک و زمین بازی برای جلوگیری از مردم از بازی.

هنوز NBA مصرف شده است مراحل آماده سازی برای یک فصل relaunch. لیگ اجازه داوطلبانه شیوه با چهار یا کمتر بازیکنان در حال حاضر برای شروع در 8 مه با Covid-19 تست ارائه شده به بازیکنان و کارکنان در مکان های که در آن است که ممکن است. همانطور که از مه 8 که شامل لس آنجلس لیکرز و لس آنجلس کلیپرز و اورلاندو سحر و جادو.

اگر فصل نه راه اندازی مجدد این سال بازیکنان را ایستاده به از دست دادن حدود 850 میلیون ناخالص پرداخت. با توجه به نتایج به ارسال NBA عوامل و دیگران یک نظرسنجی اخیر انجام شده توسط ملی بسکتبال بازیکنان Association (NBPA) در بر داشت که اکثر بازیکنان NBA می خواهید به بازی دوباره و حتی خالی از امکانات است.

نظرسنجی انجام شده توسط صبح مشورت نشان می دهد که طرفداران آماده برای بازگشت به تماشای ورزش بیش از حد — حتی اگر آنها مجاز به حضور در. چهل و یک درصد از پرسش شوندگان از مارس 19-21 گفت: آنها می خواستند لیگ برای شروع بازی ورزشی دوباره خالی سالن یا نه. که افزایش از فقط 16 درصد در اوایل ماه آوریل.

در مصاحبه با ESPN NBPA مدیر اجرایی میشل رابرتز گفت که بازیکنان آماده بودند تا پایان این فصل است. "آن زمان است. از آن زمان" او گفت:. "این دو و نیم ماه از" چه می شود اگر؟' بازیکنان من نیاز به برخی از سطح از اطمینان. من فکر می کنم همه می کند."

من به خارج از ملی بسکتبال Coaches Association (NBCA) برای پیدا کردن چگونه مربیان در لیگ مشاهده NBA برنامه های جدید. من خواهد شد به روز رسانی این داستان اگر و وقتی که من شنیدن.

بسیاری از برنامه های برای بازگشت از ورزش باید متمرکز بر ایجاد یک "حباب" از انواع که در آن بازیکنان و مربیان و کارکنان زندگی می کنند و تمرین و بازی در حالی که قرنطینه از جهان خارج مکرر با درجه حرارت کنترل و coronavirus تست. و برای NBA دیزنی جهان را ممکن است ایده آل منطقه عملیات.

فلوریدا راه اندازی فاز دو از بازگشایی طرح هفته گذشته با برخی از رستوران ها سالن های ورزشی و سالن های مجاز به باز با ظرفیت محدود. دولت علنا تن به تن خود را به ورزش حرفه ای لیگ ها و تیم های سراسر کشور به عنوان یک محل امن برای راهاندازی مجدد.

"ما می خواهیم به شما در اینجا" فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis به خبرنگاران گفت: May 13 با اشاره به تیم های ورزشی حرفه ای. "ما می خواهیم به تمرین بسکتبال ما خیلی دوست دارم به لیگ اصلی بیس بال."

وی افزود: "آنچه من می خواهم بگویم در کمیسیون های لیگ است اگر شما یک تیم در یک منطقه که در آن آنها فقط نمی خواهد اجازه دهید آنها را در کار ما پیدا کردن یک محل را برای شما در اینجا در ایالت فلوریدا از آنجا که ما فکر می کنم این مهم است و ما می دانیم که می توان آن را با خیال راحت انجام می شود."

به عنوان Yahoo! ورزش را Keith Smith دقیق دیزنی پیچیده ارائه می دهد فراوان هتل فضایی و بسکتبال امکانات. و شاید از همه مهمتر به دلیل پیچیده است که مالکیت خصوصی دیزنی می تواند مسدود کردن جاده ها و وسایل دیگر از دسترسی به طوری که بازیکنان NBA و کارکنان می تواند اقامت در قرنطینه.

و از دیزنی چشم انداز بالقوه ارزش NBA بازی به طور انحصاری در مالکیت آن نا معلوم است. دیزنی صاحب ESPN که در نوبت پخش صدها نفر از بازی NBA هر سال (یک معامله به ارزش کمی بیش از $2.6 میلیارد دلار در سال). این شرکت شده است ضربه سخت مالی با این بیماری همه گیر کوروناویروس با پارک تعطیل و ESPN از دست دادن پول با چند ورزشی زندگی می کنند به پخش. به عنوان یک گزارشگر سابق دیزنی اجرایی گفت: ورزشی جو Vardon های NBA حضور در دیزنی جهان می تواند بسیار مورد نیاز مزیت به دیزنی — و ESPN — سود تشویق بازدید کنندگان برای بازگشت به پارک تفریحی در زمانی که امکان پذیر است:

"در حال حاضر که پیام بسیار مهم است که در فرهنگ ما دو عنوان آن مربوط به ورزشی بودن یک محل است که می توانید مردم را به بازگشت به خود و احساس امنیت. من فکر می کنم آن را بسیار قدرتمند پیام. می گوید: "وای NBA بچه ها که به ارزش ده ها میلیون دلار و صاحبان ارزش میلیاردها و میلیاردها دلار را احساس مثل این است که یک مکان امن برای قرار دادن ورزشکاران خود را.'"

اما وجود دارد مقدار زیادی از سوالات در سمت چپ برای NBA, دیزنی و NBPA برای پاسخ به. که تیم را به دیزنی جهان است ؟ خواهد NBA فصل آغاز خواهد شد که در آن فعال خواهد شد و یا تیم های حرکت برگشتی? خواهد بازیکنان قرنطینه می شود و به مدت دو هفته پس از ورود در دیزنی جهان است ؟ آنچه در مورد بازیکنان در خانواده ،

و اگر itt کار می کند (با کنار گذاشتن آنچه "کار" و حتی وسیله ای برای یک برنامه به طور بالقوه کوتاه NBA فصل برگزار شد در چه اساسا یک تم ورزشی پارک) به چه معنی است برای سایر رشته های ورزشی به خصوص کسانی که با بزرگتر کارکنان و بزرگتر تیم مثل فوتبال ؟


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب