روایت قدرت "لغو پلیس"

در پی سنگین پلیس مقاومت مواجه برابر در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس موجب مرگ مینیاپولیس ساکن جورج فلوید

توسط NEWSOULS در 19 خرداد 1399

در پی سنگین پلیس مقاومت مواجه برابر در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس موجب مرگ مینیاپولیس ساکن جورج فلوید یک ایده است که قبلا محدود به چپ می رسد آمریکایی گفتمان به دست آورده تصویب سریع در سراسر گسترده تر سمت چپ: لغو یا پال خواستار قطع بودجه دولت ،

در نگاه اول این تصور که مدرن ادارات پلیس می تواند defunded و برچیده شد به نظر می رسد بسیاری مانند یک غلط ضربه از خارج از هیچ جا. بدون ادارات پلیس چگونه ما مقابله با خشونت و جنایت ؟ مطمئن شوید که بسیاری از چپ ها معتقدند که جنگ با مواد مخدر که قرار است بسیاری از مردم از پشت میله های زندان — به خصوص مردم رنگ — باید کاملا بازرسی و نگهداری و یا به طور کامل به پایان رسید. اما آنچه در مورد قتل است ؟ ما نمی خواهید برای دستگیری قاتلان کنه ؟

این نگرانی مطرح شده توسط بسیاری از مردم آنلاین, از جمله برخی از لیبرال همکاران. چند در سمت چپ مخالف بود, مدرن, hypermilitarized نیروهای پلیس نشان داده اند توجه کمی برای هر کسی و یا هر چیزی که نمی تواند به طور مستقیم مربوط به پلیس و یا حفاظت از منافع شرکت ها و صاحبان کسب و کار دیگر. (حتی پس از آن ادارات پلیس در سراسر کشور انجام نداده اند یک کار بزرگ برای جلوگیری از سرقت.) و چند در سمت چپ مخالف بود سنگین پلیس اصلاحات لازم است احتمالا در سطح فدرال یا این که حق تجمع مسالمت آمیز تضمین شده توسط قانون اساسی و متمم اول قانون اساسی باید تقویت شود و همچنین. اما خلاص شدن از پلیس ؟ چگونه شما آیا چنین چیزی ؟

وجود گسترده نوار به خوبی استدلال نوشتن در مفهوم لغو پلیس و نزدیک و مرتبط با مفهوم زندان لغو و چه کسانی که ایده ها ممکن است مانند نگاه در عمل است. (نگاه کنید به اینجا و اینجا و اینجا و اینجا و اینجا و همچنین این مطلب موجز توییتر موضوع را از من دوست و خوار همکار جایا Saxena.) اما من در اینجا به اطلاع شما است که. من حتی واقعا در اینجا به شما بگویم که پلیس باید لغو شود — من هیچ کارشناس سیاست. اما بسیاری از مردم من تمایل به توافق با دیگر سوالات سیاسی علاقه مردم که می دانند چه آنها در حال صحبت کردن در مورد فکر می کنم انجام این کار یا حداقل قابل توجهی کاهش قدرت پلیس و reimagining خود را تابع این است که احتمالا ایده خوبی است.

اما اگر چنین شدید رویکرد به نظر می رسد به طوری که به غیر ممکن است فکر نمی کنم در مورد "لغو پلیس" به عنوان صرفا یک سیاست پیشنهاد هر چند از آن است که. فکر می کنم در مورد آن را به عنوان یک روایت است که دارای قدرت تغییر مردم چگونه فکر می کنم. از این دیدگاه "لغو پلیس" یک هدف به تجمع در پشت یکی که انتقال یک مقدار قوی تر روایت از "به طور کامل تجدید نظر چگونه ادارات پلیس در آمریکا هستند تامین می شود و چه قوانین به معنای حاکم بر آنها."

مشاهده شده است که راه آن را نیز ارائه می دهد یک درس در چه صورتی گسترده تر به سمت چپ در حال رفتن به معنی پیشرفت با توجه به آن برنامه های مترقی در آینده نزدیک آن نیاز به کار بر روی آن داستان سرایی مهارت آنجا که سیاست خود را پیشنهاد.

رئیس جمهور, باراک اوباما, نشانه های قانون مراقبت مقرون به صرفه در سال 2010.
الکس ونگ/گتی ایماژ

هنگامی که ما فکر می کنم از "داستان سرایی" در ما تمایل به فکر می کنم از سه ساختار قانون — یک شخصیت صعود یک درخت; مردم پرتاب سنگ در شخصیت; شخصیت صعود از درخت. این شروع, میانه و پایان است و هنوز هم پایه بسیاری از داستان سرایی در فرهنگ ما است. اما در هسته آن است که یک شخصیت با یک هدف (بالا رفتن از درخت) که در آن چهره های اپوزیسیون به این هدف (oh no! سنگ!).

ما باید این هسته روایت اساسا متصلند به ما از دوران کودکی است. اگر شما تا کنون دیده یک فیلم و یا تلویزیون نشان می دهد, شما احتمالا یک جامد ایده قابل قبول مسیرهای طرح می, سفر به دلیل داستان یک جاذبه است که ادعا میکند خود را. اگر شما تا کنون یک کتاب بخوانید که در آن همه چیز جامعی با هم satisfyingly در پایان شما می دانید آنچه من صحبت کردن در مورد. آن را فقط احساس می کند حق.

استفاده از این داستان سرایی قوانین به قلمرو سیاسی شیفت معرفی شخصیت اصلی و هدف — اولین عمل می کنند به عبارت دیگر. طرف های مختلف پیشبرد ایده های متفاوت از آنچه هدف باید انجام شود (در این مورد پلیس اصلاحات) و کدام شخصیت باید در خط مقدم (در این مورد گسترده سیاسی جنبش اغلب تعریف شده توسط افراد کلیدی). مخاطبان (در این مورد آمریکا) در نهایت انتخاب می کند که داستان آن بیشتر می خواهد به شنیدن.

برای مفید مثال در نظر بگیرید در حال حاضر ultrafamous گرتا Thunberg و حرکت او برای جلوگیری از تغییر آب و هوا قبل از نسل او به ارث یک سیاره careening خارج از کنترل است. او نادر نسخه مدرن از یک نفر انجام کاری که (شاید) تغییرات جهان است. او تنها تظاهرات تبدیل شد به محلی حرکت و سپس ملی یکی پس یک جهانی است. و کسانی که در تظاهرات به فروش می رسد یک شخصیت (جهان را کودکان و نوجوانان) با هدف (جلوگیری از تغییر آب و هوا قبل از جهان هم جدا می افتد).

Thunberg نمی صریحا به راه اندازی یک ابتکار سیاست — اگر چه روشن است او را درک خیلی بیشتر در مورد علم و راه حل های بالقوه برای تغییر آب و هوا از بسیاری از ما است. او به سادگی ایجاد یک روایت روکش برای جهان است. تغییر آب و هوا به طور ناگهانی نبود یک نبرد میگیرد سفید مقالات: آن را به حال یک چهره و یک نام و آن را به بسیاری از چهره ها و نام های بسیاری به عنوان حرکت خود را گسترش.

پس از آن با "لغو پلیس است." در اینجا "شخصیت" است که ترکیبی از بیش از ای اداره جوامع سیاه و معترضان که بسیج به کسانی که در جوامع طرف در چند هفته گذشته و هدف این است که برای از بین بردن عملا دولت پلیس آن جوامع زندگی می کنند.

Protesters hold signs reading, “Black lives matter,” “Defund the police,” and “Stop killing black ppl.”
از چپ به راست لورل موارد, Giulia, Alexander and Michael Parks Randa نگه نشانه اعتراض در مقابل مقر پلیس لس آنجلس در 4 ژوئن.
Al Seib/لس آنجلس تایمز/گتی ایماژ

بسیاری از تنش بین چپ سیاست و بیشتر جریان اصلی لیبرال سیاست boils پایین به یکی از بزرگ قطع. سابق گروه می خواند "لغو پلیس" و internalizes بیانیه ای که به عنوان یک هدف شاید حتی بیشتر از به عنوان یک راه حل. حتی بیشتر سخت طرفدار این موضع موافق است که ما احتمالا باید یک فرایند برای برخورد با قتل و دیگر جرایم خشونت آمیز.

و اگر شما به آن متمرکز است که هدف نهایی شما می توانید به سمت آن ساختمان بهتر و راه حل های بهتر در طول راه. شما احتمالا هرگز به طور کامل خلاص شدن از شر police (یا چیزی شبیه پلیس) اما شما ممکن است کاهش قدرت خود را به طوری که به شدت خشونت دیده ایم آنها را متعهد در برابر معترضان در این هفته ممکن است هرگز دوباره اتفاق می افتد.

اما بیشتر جریان اصلی لیبرال ها بیش از حد اغلب به عنوان خوانده شده بیانیه ای مثل "لغو پلیس" و فکر می کنم آن را به معنای به عنوان یک منحصر به فرد تحت اللفظی راه حل به جای بزرگتر و دورتر از رسیدن به هدف. این سردرگمی ناشی, من فکر می کنم از این راه است که لیبرال مدرن گفتمان است که غرق در یک صورت جدی باور است که در برخی از نقطه بهترین سیاست برنده خواهد شد ، و من آن را دریافت کنید. من واقعا اعتقاد به قدرت سیاست خوب بیش از حد. اما تاریخ اخیر شاید ما نشان داده است که این مورد نیست. (قانون مراقبت مقرون به صرفه برای مثال بسیار بهتر از سیستم مراقبت های بهداشتی آمریکا تا به حال در محل قبل از آن, اما آن را هنوز هم دارای حفره عظیم در شبکه امنیت خود را که میلیون ها نفر از مردم از طریق سقوط به خصوص اگر دولت در قدرت نیست به خصوص تمایل به پچ آن سوراخ.)

اگر من می تواند کمی بیش از حد تقلیل من می گویند اکثر چپ شنیدن "لغو پلیس" و درک آن را به معنی "[کار] لغو پلیس [در شکل کنونی خود با در نظر گرفتن چند به خوبی برنامه ریزی شده گام به اصلاحات موجود در سیستم عدالت]" در حالی که بیشتر جریان اصلی لیبرال شنیدن این عبارت و درک آن را به معنی "لغو پلیس [برای اولین بار و پس از آن چیزی چیزی],"که در آن "چیزی چیزی به چیزی" است یک میزبان از پیامدهای پیش بینی نشده است که رفت و برگشت در بیشتر بدون تغییر تدریجی.

اما "لغو پلیس" نیست یک راه حل است. این بیانیه از قصد. آن گفت: "جارو پلیس اصلاحات هدف ما است. ما افرادی که می خواهید برای به انجام رساندن این هدف است. آیا شما با ما؟" این تغییر داستان سرایی قاب استفاده می کنیم به فکر می کنم از پلیس که معمولا به تصویر کشیده شده در آمریکا محبوب و فرهنگ سیاسی به عنوان سخت کوش قهرمانان با خوبی سزاوار اقتدار به یکی که بهتر منعکس کننده چگونه آنها درک شده توسط کسانی که بیش از حد اغلب اهداف تهاجمی پلیس.

در نتیجه سطح-سطح بحث بر سر "لغو پلیس" است که یک ماده از سیاست; این ماده از گفتمان سیاسی. و آن را در حال حاضر تحمل میوه اگر حرکت های ساخته شده توسط دولت های محلی در سراسر کشور — مینیاپولیس تعهد به از بین بردن خود را در اداره پلیس است که یک مثال واضح — هر نشانه. حتی اگر شما به شدت مخالفم با این ایده از لغو پلیس فقط این بیانیه عبارت شیفت Overton پنجره و باعث می شود شما تجدید نظر آنچه ممکن است در سیاست آمریکا است.

برنی ساندرز بود از تجدید حیات از آمریکا باقی مانده است. اما او تنها بخشی.
مندل فا نگن/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یکی از دلایلی چپ ممکن است پس از احیا در آمریکا گفتمان سیاسی است که آنها در حال بهتر است در گفتن این نوع از سیاسی داستان از کسانی که در مرکز و چپ که تحت سلطه اند چه مقدار به آمریکا لیبرال دستور کار برای حدود 50 سال است.

طنز این است که اساسا هر کس در هالیوود جهان مهمترین داستان سرایی کارخانه است که بخشی از آن مرکز-چپ. و در عین حال جریان اصلی حزب دموکرات بسیار کثیف در آینده با روشن شدن بتن اهداف به مدافع. اخیر جریان اصلی دموکرات باراک اوباما ترین ماهر در روایت پسند هدفگذاری اما اهداف او مشهورترین نفع ("تغییر ما می توانیم باور" به عنوان مثال) مرتب کردن بر اساس از خالی در پایان. (در ادامه مختصری احساس بسیاری از مردم بود که الیزابت وارن ممکن است متحد حزب چپ و میانه بال ممکن است پدید آمده از راه او مخلوط بتن اهداف پایان فساد! — با گسترده راه حل های بالقوه در بسیاری از برنامه های.)

مدرن حزب جمهوری خواه است که خیلی خوب در گفتن این نوع از داستان حتی اگر آنها عملکرد بی معنی است. "امریکا بزرگ دوباره" یک هدف است اما یکی نیست که حتی نکات در چه راه حل ممکن است مانند نگاه فراتر از یک حس مبهم از کشیدن همه بدن را به یک تصور 1950s. بدون در نظر گرفتن زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که تا به حال یک شعار و نه بسیاری دیگر زد در برابر هیلاری کلینتون که تا به حال یک دسته از ایده های سیاست و هیچ وحدت با شعار (به سختی) به دست آورد.

هسته تم پشت مقدار جریان اصلی لیبرال سیاست coalesces در اطراف یک حس مبهم از حزب دموکرات به عنوان باهوش ترین افراد در اتاق تهیه باهوش ترین سیاست. اما این روایت به دلیل این ساختار بیشتر به عنوان یک آرمان از یک هدف. شما نمی خواهید به یکی از باهوش ترین افراد در اتاق ؟ کسی که معتقد است در علم را دوست دارد و تنوع? کسی که می خواهد به مطمئن شوید که آرمان شما حمایت هر دو به خوبی طراحی شده و حداقل تا حدودی از لحاظ مالی مسئول است ؟

من قصد ندارم به کسانی که می گویند آرمان های بی ارزش هستند. من اعتقاد دارم که در علم و من عاشق تنوع و.... اما در کل شخصیت احساس می کند مانند تلاش برای تعریف یک سیاسی خود به عنوان یک عکس منفی چیزی دیگری — غیر از حزب جمهوری خواه بیشتر یا کمتر است. و است که به طور مداوم نگه می دارد حزب دموکرات در یک نقطه ضعف وقتی که می آید به ایجاد یک فراگیر, داستان. امید من حدس می زنم این است که روایت را به دنبال سیاست خوب است که موفقیت را برای خود صحبت می کنند. اما نتایج این انتخابات 2016 نشان می دهد که چگونه electorally لرزان این موضوع به عنوان یک گزاره برنده.

چه گسترده تر در سمت چپ ما باید همیشه به یاد داشته باشید این است که سیاست تقریبا همیشه زیر روایت, نه راه دیگری در اطراف. روایت ایجاد بسیار روشن اخلاقی سهام. آن همه نیروهای درگیر در این بحث به اشغال خود داستان به جای شما پیچ در پیچ در کسی دیگری. و اگر هیچ چیز دیگری "لغو پلیس" بیش از مجموعه حذف مخاطرات اخلاقی در یک راه فقط در مورد هر کسی می تواند درک بلافاصله. که چرا این چنین موثر بیانیه سیاسی.

من نمی گویم که با داشتن یک داستان لازم است برای به انجام رساندن کارهای بزرگ در سیاست و من آگاه از طنز نوشتن در مورد اهمیت سیاسی داستان سرایی بیش از سیاست (یا حداقل در علاوه بر این به سیاست) در Vox یک سایت است که هرگز ملاقات سیاست پیشنهاد آن را نمی تشریح. (من عاشق سیاست wonk دوستان و همکاران.) اما قانع کننده هدف و یک حذف شعار هرگز صدمه دیده است.

پلیس اصلاحات لوایح در حال تصویب و یا پیشنهادی در سراسر آمریکا ارائه یک حس چگونه یک گروه از مردم متحد پشت به وضوح ابلاغ ایده می توانید نگه دارید در حال حرکت به سوی این ایده حتی اگر آنها هرگز کاملا وجود دارد. "لغو پلیس" نیست فقط محکم اظهار داشت: سیاست و موقعیت. آن را به یک مقصد.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب