این Muny نمی خواهد نشان می دهد میزبان در این فصل برای اولین بار در 102 سال

لری فضولی/این MUNY با تشکر از coronavirus نشان می دهد باید در رفتن نیست. این یک آشنا (اگر افسرده) خود

توسط NEWSOULS در 20 خرداد 1399
Thanks to the coronavirus, the show must not go on. - LARRY PRY/THE MUNY
  • لری فضولی/این MUNY
  • با تشکر از coronavirus نشان می دهد باید در رفتن نیست.

این یک آشنا (اگر افسرده) خودداری کنند در این نقطه است.

"قرار دادن سازمان در اینجا خواهد شد به تعویق انداختن آن سال 2020 حوادث به دلیل تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19. کسانی که حوادث خواهد بود موکول برای مدتی در 2021. آن است که با کمال تأسف. ایمنی ما مشتریان و کارکنان. و غیره."

این بازی از این راه در سراسر شهرستان, دولت, ملت, جهان در این نقطه است. و ما آن را دریافت کنید: 2020 لغو شده است.

اما هنگامی که آن را یک نهاد مانند Muny گفت که آن صحنه را خالی خواهد بود برای اولین بار تابستان در بیش از 100 سال — که یکی واقعا لعنتی نیش.

اما این راهی است که همه چیز در حال حاضر و پس Muny این هفته اعلام کرد که نشان می دهد نمی توان رفتن در این فصل است.

"پس از ارزیابی هر جنبه ای از عملیات ما در رابطه با مخاطبان ما, کارکنان, بازیگران, خدمه و جامعه و با دقت و توجه مداوم تمام اطلاعات و راهنمایی های موجود در مورد COVID-19 جهانی همه گیر ما دشوار است اما لازم است تصمیم برای به تعویق انداختن ما 2020 نجومی صف تا تابستان سال 2021" می خواند بیانیه ای ارسال در روز دوشنبه.

تعویق می آید فقط یک هفته پس از روباه تئاتر به طور مشابه اعلام کرد که برنامه ریزی آن سال 2020 نمایش از ضربه سر و صدا موسیقی همیلتون خواهد بود به تعویق افتاد تا سال 2021 و به عنوان برخی از عمده ترین تولید کنندگان در برادوی, پیش بینی است که مردم را نمی خواهد بود قادر به رفتن به تئاتر دوباره تا یک واکسن هست.

این Muny مراسم تحلیف فصل آمد و در سال 1919 به عنوان حق اسپانیایی آنفولانزای همه گیر شد و در پایان به اندازه کافی جالب توجه است. سالن آمفی تئاتر میزبان نشان می دهد در آن مرحله در پارک جنگلی هر تابستان از آنجا که حتی در بحبوحه جنگ جهانی دوم — آن را سخت به غلو چقدر مهم است که مرحله به سنت لوئیس " هنر و تئاتر فرهنگ است. اما در coronavirus سازمان ملاقات خود را مطابقت.

این Muny در ابتدا تصمیم در ماه آوریل به تعویق انداختن کیکآف این سال را به تخته سنگ را نشان می دهد از 15 ژوئن تا ژوئیه 20. اما پس از coronavirus ادامه بحران تا حد زیادی دارد (حتی به عنوان متحده آسانسور stay-at-home سفارشات در تلاش برای نجات اقتصاد) سازمان مجبور شده است تا در سال 2020 در دسترس نباشد.

"از همان ابتدا امید ما این بود که شرایط را بهبود بخشد به اندازه کافی در زمان برای ما برای ادامه 102-سال-سنت قدیمی از جمع آوری به جشن جامعه و تئاتر در Muny می گوید:" Muny, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت دنی ریگان. "در آینده هم هر تابستان بیش از سرگرمی — این یک سنت است. به دست که برای اولین بار در 102 سال است که فوق العاده دشوار و دلسرد کننده است."

در آنچه که یک بار دیگر آشنا خودداری این سازمان را به جای رفتن به دیجیتال در این سال است. با توجه به انتشار Muny ارائه خواهد شد یک "برنامه کامل مجازی جایگزین برنامه نویسی" به زودی اعلام خواهد شد. این جریان های وب شامل پخش از گذشته Muny سحر و جادو در شلدون نشان می دهد که در 15 ژوئن و آنچه این شرکت به عنوان توصیف "سری جدید این برنامه شامل Muny دوستان و خانواده از سراسر جهان" که در جولای 20.

فصل دارندگان بلیط تماس گرفته خواهد شد در مورد گزینه های خود را که شامل بازپرداخت اعتبارات نسبت به فصل آینده و یا امکان به سادگی اهدای پول به غیر انتفاعی که St. Louis رادیو عمومی گزارش خواهد شد از دست دادن برخی از 4 میلیون دلار به عنوان یک نتیجه از لغو. این Muny جعبه است و در حال حاضر بسته است اما کسانی که مایل به تماس با دفتر جعبه کارکنان می توانید با ایمیل در boxoffice@muny.org.

"ما همه دل شکسته, اما این است که حق تصمیم گیری برای جامعه ما و هر کس در پشت صحنه در ما Muny خانواده می گوید:" Muny مدیر هنری و تهیه کننده اجرایی مایک آیزاکسون. "برای 102 سال Muny فراهم کرده است سنت Louisans با سرگرمی های شگفت انگیز و شاد خاطرات و حتی اگر ما نمی تواند با هم در پارک جنگلی این تابستان ما متعهد به ادامه این تابستان سنت برای مخاطبان ما."

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن