وزارت دادگستری است که فشار دولت و مقامات محلی بیش از مستند سفارشات

وزارت دادگستری وزن در stay-at-home سفارشات در ایلینویز کالیفرنیا — و هشدار داد که مقامات هر دو کشور است که دول

توسط NEWSOULS در 3 خرداد 1399

وزارت دادگستری وزن در stay-at-home سفارشات در ایلینویز کالیفرنیا — و هشدار داد که مقامات هر دو کشور است که دولت فدرال معتقد است که آنها ممکن است خود را بیش از اختیارات قانونی خود زمان استفاده از حاوی گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس.

وزارت دادگستری سیگنال — بیانیه ای از علاقه پشتوانه یک طرح دعوی در دادگاه در برابر فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر را مستند نظم و حروف به هم در لس آنجلس مقامات و کالیفرنیا فرماندار — بخشی از یک ابتکار اعلام کرد در ماه گذشته توسط دادستان کل ویلیام بار به منظور نظارت و اقدام قانونی علیه هر دولت و یا احکام محلی که نشان دهنده یک "خود راضی تخلف از قانون اساسی و قانونی حمایت."

هشدار در آمده و به عنوان برگ برنده دولت است به شدت ترویج بازگشایی سالن های مانند کلیساها و غیر ضروری کسب و کار در میان توفنده اقتصاد و دولت به نظر می رسد راه برای سرعت بخشیدن به بازگشت به قبل از coronavirus) ،

روز جمعه وزارت دادگستری وکلا واصل بیانیه ای از علاقه پشتوانه یک طرح دعوی در دادگاه علیه پریتزکر توسط دولت آمریکا با کنگره دارن بیلی. بیلی یک جمهوریخواه ادعا می کند که پریتزکر به طور غیر قانونی دولت تمدید اقامت در خانه محدودیت های گذشته 30 روز دوره که در آن فرماندار اجازه داده شد به ورزش اورژانس قدرت.

"با این حال حسن نیت آنها ممکن است اجرایی سفارشات به نظر می رسد برای رسیدن به مراتب فراتر از محدوده 30 روز اورژانس قدرت اعطا شده به فرماندار تحت ایلینوی قانون" گفت: استیون Weinhoeft آمریکا وکیل برای منطقه جنوب ایلینوی در بیانیه ای توضیح دولت فدرال در بیانیه ای از علاقه. "حتی در زمان بحران اقدامات اجرایی انجام شده در نام عمومی ایمنی باید قانونی است."

Weinhoeft ادامه داد: "و در حالی که مردم ایلینوی باید از لحاظ جسمی حفاظت شده از اثرات این بحران بهداشت عمومی از جمله مطابق با [مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری] دستورالعمل های خود را در قانون اساسی تضمین حقوق و آزادیهای باید محافظت و همچنین."

Clay County مدار قاضی مایکل McHaney به نفع حکومت بیلی در اواخر مارس اما پریتزکر به آنجا نقل مکان کرد و دعوی به دادگاه فدرال. طرح دعوی در دادگاه فقط به بیلی خود را, اما اجازه می دهد افراد و گروه ها برای به چالش کشیدن محدودیت های خود را دارند.

و در یکی دیگر از توسعه در جمعه اریک Dreiband دستیار دادستان کل وزارت دادگستری, حقوق مدنی, بخش نامه ای به لس آنجلس مقامات ابراز نگرانی در مورد "خودسرانه و سنگین-دست روش برای ادامه ماندن در خانه مورد نیاز است."

این نامه در پاسخ به مقامات شهرستان' اظهارات هفته گذشته نشان می دهد تعهد خود را به بلند مدت محدودیت در حرکت است. شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti هفته گذشته گفت که شهر خود را "هرگز به طور کامل باز تا زمانی که ما یک درمان" در مصاحبه با ABC Good Morning America. و لس آنجلس بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر گفت: نوعی از قرنطینه محدودیت در محل باقی می ماند برای شهرستان "برای سه ماه آینده." او بعد از روشن گفت که "در حالی که 'امن تر در خانه' سفارشات را در محل باقی می ماند بیش از چند ماه آینده محدودیت خواهد شد به تدریج آرام است."

"گزارش اخیر خود از بیانیه های عمومی نشان می دهد که شما پیشنهاد امکان دراز مدت مستند از ساکنان این شهر و شهرستان از لس آنجلس بدون در نظر گرفتن توجیه قانونی برای چنین محدودیت. هر گونه رویکرد ممکن است هر دو خودسرانه و غیر قانونی" Dreiband گفت: در نامه خود.

Garcetti در پاسخ به نامه ای از وزارت دادگستری در یک نشست خبری در روز جمعه گفت: "ما در حال هدایت سیاست در این, ما در حال هدایت علم است. ما در حال هدایت همکاری. ... اعداد همیشه راهنمای ما رو به جلو وجود دارد هیچ چیز دیگری. هیچ بازی وجود دارد هیچ چیز دیگری در جریان است."

سه شنبه Dreiband ارسال نامه ای مشابه به کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom با این استدلال که دولت نیاز به اجازه می دهد کلیساها به بازگشایی زودتر از آن در حال حاضر برنامه ای برای متهم Newsom از "تلفظ نابرابر درمان جوامع دینی" و نقض حقوق مدنی از نمازگزاران.

کالیفرنیا برنامه اجازه می دهد تا مکان های عبادت برای بازگشایی پس از معیارها را برای ملاقات و دولت برای حرکت به فاز سه از بازگشایی طرح است که اجازه می دهد "بالاتر از خطر محل کار" به سر کسب و کار عادی.

اگر چه تعدادی از "superspreader حوادث" شده اند به جلسات مذهبی در کره جنوبی و فرانسه و ایالات متحده DOJ استدلال در آن نامه که در "کالیفرنیا نشان داده است که چرا تعاملات در دفاتر و استودیوهای صنعت سرگرمی و فرد در عملیات به منظور تسهیل در غیرضروری تجارت الکترونیک گنجانده شده در این فهرست به عنوان مجاز بودن ... در حالی که تجمعات اجتماعی فاصله برای مقاصد مذهبی و عبادت ممنوع است.

Newsom است در پاسخ به نظر درخواست گفت: فقط آن را دریافت کرده بود این نامه و فرماندار وعده داده شده دوشنبه عبادت خواهد بود در جلسه در "هفته اگر همه چیز را نگه می دارد."

نه نامه شامل هر گونه تهدید اقدام قانونی اما هر دو — به عنوان به خوبی به عنوان بخش دخالت در ایلینوی مورد — آیا نشانه هایی روشن از وزارت دادگستری تمایل به کمک به رئیس جمهور در فشار برای بازگشایی این کشور است.

رئیس جمهور تهمت حمایت برای بازگشایی سریع برای هفته تشویق anti-مستند معترضان با یک سری از توییت بیان کسی باید "آزاد" خود را در ایالات متحده به طور منظم به دفاع از کسب و کار مجاز به بازگشایی در توییتر.

اما وجود دارد محدودیتی برای آنچه که دولت فدرال می تواند در یک federalist سیستم که سبب متحده برای نظارت بر مقدار خود را همه گیر پاسخ به Vox را ایان Millhiser توضیح جمعه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد او را سفارش کلیساها به بازگشایی و "نادیده گرفتن فرمانداران" اگر آنها مقاومت:

کنگره می تواند به لحاظ نظری نادیده گرفتن برخی از تصمیمات دولت فرمانداران. قانون اساسی به کنگره این قدرت را به "تنظیم تجارت با کشورهای خارجی و در میان چندین متحده" ارائه می دهد که کنگره گسترده قدرت برای تنظیم اقتصاد ملی و حذف موانع تجارت بین ایالتی. اگر کنگره مخالفت با دستور دولت بسته شدن کسب و کار می تواند احتمال تصویب یک قانون فدرال preempting که دستور دولت است.

اما حتی با این فرض که کلیساها قابل توجهی به اندازه کافی تاثیر بر تجارت بین ایالتی است که کنگره می تواند آنها را سفارش بازگشایی تهمت است نه کنگره. تهمت می تواند به استناد قوانین موجود که به فدرال مجریه برخی از قدرت برای کمک به مدیریت بحران بهداشت عمومی اما این قوانین تا حد زیادی مجوز دولت فدرال برای حمایت از ادامه تلاش های دولت برای کنترل یک بیماری و یا به قرنطینه به دنبال ورود به کشور و یا برای عبور از خطوط دولت است.

این برگ برنده دولت با گزینه های محدود برای پیشبرد آن بازگشایی دستور کار, به ویژه در ایالات متحده توسط اداره متحدان رئیس جمهور است. اما DOJ اقدامات نشان می دهد آن است که به طور فزاینده ای مایل به کمک به رئیس جمهور پیدا کردن راه خود را در اطراف این محدودیت.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن