*واقعیت واقعی ورزش در حباب Covid-19

در 23 جولای، من جعبه کابل خود را برای اولین بار در ماه روشن. اگر چه من هرگز یک بیننده ورزش معمول بوده است، من

توسط NEWSOULS در 27 مرداد 1399

در 23 جولای، من جعبه کابل خود را برای اولین بار در ماه روشن. اگر چه من هرگز یک بیننده ورزش معمول بوده است، من هیجان زده به تماشای اتباع واشنگتن و یانکی نیویورک بازی باز از فصل 2020 لیگ بیس بال اصلی. یک عادی به ایده بازی بیس بال تلویزیونی که من هوس شده بود بدون تحقق آن وجود دارد.

بازی تا حد زیادی غیر قابل توجه بود، تا زمانی که این طور نبود. یانکی ها ۴ بر ۱ برنده شد، پس از بازی در ششمین مسابقه به دلیل باران به نام این بازی نامیده شد. اما راه بازی به پایان رسید صحبت کرد، حداقل کمی، به ماهیت آشفته محض ورزش در سن Covid-19. کوتاهی فصل بیسبال ۲۰۲۰ — که فقط ۶۰ بازی را قبل از شروع بازی های حذفی تشکیل می دهد، در مقایسه با ۱۶۲ در یک فصل معمولی — به این معنی است که کمی اتاق برای تاخیر باران وجود دارد تا بعداً ساخته شود. بازی هایی که در ششم متوقف می شود که یک won تیم سربی دارد فقط تبدیل به بازی هایی خواهد شد که توسط آن تیم برنده می شود، و یکی از ایده های اساسی بیس بال را از سر می برد: اینکه هر تیمی می تواند حتی در پایین نهم، هر چقدر هم عقب تر باشد و مهم نیست که بازگشت چقدر بعید باشد.

اما حتی فراتر از تاخیر باران، دیگر از تمام جهان ما در حال حاضر زندگی می کنند وجود دارد. دکتر آنتونی فاوچی که به عنوان یکی از افراد کمی که در دولت فدرال به نظر می رسید که به توصیه های خوبی در طول اولین روزهای شیوع ویروس کوروناویروس، به عنوان یکی از افراد کمی که به نظر می رسید توصیه های خوبی ارائه می دهد، به عنوان یکی از برترین ها افزایش یافت. این به طور گسترده ای از میت گیر رفت -- مانند ، فوق العاده گسترده -- که به نظر می رسید مانند نوعی از نماد برای آمریکا در سال 2020 که یک ویرایشگر ممکن است از داستان داستانی برای بودن بسیار آشکار است.

و بعدش هم اونجا ايستاده بود آنها خالی بودند، در خارج از بازیکن گاه به گاه که می رفت در آنها به تمرین دور اجتماعی می شود. به جای جمعیت، اتباع و یانکی ها به یک شبیه سازی کسل کننده از یک بازی، صدای جمعیت burbling که گاهی اوقات از طریق در پخش ESPN از بازی فیلتر شده است. هر چند وقت یکبار، سخنرانان استادیوم یک پارک توپبازی مورد علاقه مانند "شراب قرمز" بازی می کنند، اما این امر از طریق پوچ بودن پژواک. درست از اول، "دي.اي.او.اي"، روي لبه ي صخره اي پرت شده بود، و به شدت سعي مي کرد سقوط نکنه.

و حتی یک هفته طول نکشه تا بازی ها لغو بشن و خیلی از مردم داخل لیگ نگرانی های زیادی در مورد اقدامات ایمنی اش ابراز کردند. حتی بیس بال، اجتماعی ترین ورزش ما فاصله (پرتاب گر و خمیر ایستاده 60.5 فوت جدا از یکدیگر!) ، نمی تواند خاموش کردن جهان برای مدت طولانی.


NBA
NBA: Philadelphia 76ers at Houston Rockets
مجازی "طرفداران" در مخفف خود را برای بازی قرار داده است. اثر ش ناآرام کننده است.
کیم کلمنت - ایالات متحده آمریکا ورزش امروز
...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب