این مورد برای unschooling

آن را 10 هستم و هر یک از این کودکان در سن مدرسه در حال گسترش در اطراف خانه. یکی این است که در لپ تاپ خود هدفون

توسط NEWSOULS در 27 تیر 1399

آن را 10 هستم و هر یک از این کودکان در سن مدرسه در حال گسترش در اطراف خانه. یکی این است که در لپ تاپ خود هدفون در چشم متمرکز بدقت بر روی صفحه نمایش خود را. یکی تبدیل کرده است ما در جدول اتاق ناهار خوری خود را موقت بنیادی استودیو کامل با لگو, بستنی چوبی, چوب, رنگ آمیزی مواد غذایی و دیگر به ظاهر نامربوط چیز است. و یکی از آخرین خود را, قرص, و گوش دادن به یک کتاب صوتی در حالی که او زیر همراه با فیزیکی خود را کپی کنید. آن را ممکن است به لحاظ فنی بود اما این چیزی است که زندگی اغلب به نظر می رسد برای ما در طول سال است. ما نمی homeschool — در خانواده ما چند تا از بچه های ما unschooled.

از ماه مارس, من تماشا به عنوان دوستان من درهم برای کنار هم قرار دادن برخی از مرتب کردن بر اساس طرح بقا به آن را از طریق سال تحصیلی به تعطیلی ناشی از Covid-19 همه گیر در سراسر کشور. "چگونه ما می رویم به انجام این کار ؟" شد این سوال در ذهن همه است. این سختی بوده است چند ماه و فقط به عنوان ما گرفته ام یک لحظه برای گرفتن نفس ما مدارس در حال حاضر اعلام تعطیلی در پاییز و وجود دارد یک سوال جدید در افق: "آنچه که ما می رویم به انجام مورد سال آینده؟" اگر شما به خودتان پیدا کنید نگرانی بیش از این سوالات unschooling ممکن است پاسخ شما به دنبال.

Unschooling یک اصطلاح گسترده است که شامل طیف وسیعی از برچسب تعاریف و شیوه های منحصر به فرد برای هر فرد و یا خانواده است. اما در هسته خود این فرصت را — و اغلب به صورت جدید unschoolers چالش — برای کودکان به کشف منافع خود به جای پایبندی به ضوابط و برنامه های درسی از پیش تعیین شده توسط مدرسه تخته یا اشخاص دیگر. بر خلاف سنتی homeschool مدل که اغلب به دنبال تقلید از کلاس درس و یا به دنبال یک تعریف برنامه درسی معمولا با پدر و مادر اقدام به عنوان معلمان با unschooling کودکان را منجر شود. بزرگسالان گاهی اوقات پدر و مادر اما نه همیشه به طور معمول ارائه پشتیبانی, کمک و راهنمایی در زمانی که مورد نیاز است.

برای سه سال گذشته خانواده ما شده است در سفر به reimagine راه ما را "مدرسه" یک تصمیم مشتعل ما مستقل و لجباز پسر بود که در کلاس سوم ، هر روز به خانه آمد او درخواست می شود homeschooled: او به ما گفت که در مدرسه او احساس بی حوصله و پروژه خود را بر اساس افتخارات برنامه قطع شد با توجه به کمبود کارکنان — یکی از چالش های بسیاری در زیر منابع عمومی مدرسه است. آن را تبدیل شدن به طور فزاینده ای روشن است که تمایل خود را برای استقلال و فضایی برای کشف چیزهایی که او علاقه مند بود در نبود امکان سنتی عمومی در مدرسه و کلاس درس. در زمان ما تا به حال یک کودک جوان بود که هنوز در مدرسه و یک خواهر و برادر بزرگتر که می خواست به ماندن در مدرسه. در نهایت توافق کردیم که او را بیرون بکشد و پس از سفر ما آغاز شد.

در ابتدا من بسیار شبیه به پدر و مادر چند ماه پیش در تلاش برای از نو خلق کردن مدرسه در خانه. من هم کار از خانه به عنوان یک نویسنده مستقل و به عنوان برگه بسته و دقیق طرح درس افزایش یافته بود و من در اضطراب و نا امیدی. همانطور که من در تلاش برای در نقش معلم من خودم نزدیک شدن به فرسودگی شغلی به عنوان من تلاش برای تعادل طرح درس با side-by-side آموزش و نشست خود من مهلت. پسر من به نظر می رسید به مبارزه با نشستن در مقابل صفحه نمایش کامپیوتر برای ساعت ها و پر کردن بی پایان برگه حتی بیشتر از من بود. آن نیست تا زمانی که من متوجه سهولت بیشتر اتفاق می افتد و شور و شوق در ما برنامه ریزی شده "وقت آزاد" — مانند خود تصمیم به نوشتن یک داستان کوتاه یک روز — که فهمیدم راه ما مدرسه در منزل نبود کار برای هر کدام از ما.

سپس من به یاد چیزی است که من کشف برگشت وقتی که من برای اولین بار شروع به تحقیق ما گزینه های مدرسه در منزل. یک مفهوم به عنوان ساده به عنوان آن را رادیکال: مردم می توانند یاد بگیرند که بدون "مدرسه."

می توان آن را مفید به فکر می کنم از unschooling نه به عنوان یک رویکرد آموزشی, اما به عنوان فلسفه است که یادگیری یک فرایند طبیعی به طور مداوم در حال وقوع است. این واژه ظهور در '70s نکردم توسط نویسنده و مربی جان هولت. پس از کار به عنوان یک معلم در یک معمولی تنظیم برای چندین سال هولت متوجه عامل ایجاد انگیزه برای بسیاری از دانش آموزان خود نبود عشق به یادگیری, اما ترس از شکست و انتقاد. وی با اشاره به تفاوت مشخص بین, طبیعی, خلاقیت در کودکان پیش دبستانی-سن و عدم هیجان و کنجکاوی در دانش آموزان مدارس ابتدایی و فراتر از آن. بیش از طول عمر خود نوشته های خود را در unschooling الهام گرفته از بسیاری از به بازبینی دولت امریکا عمومی مدارس و ما سفت و سخت انتظارات از کودکان است.

امروز unschooling است تمرین با مردم در سراسر جهان برای تمام انواع دلایل حتی در درون خانواده های خود. برای ما این یک فرصت به انتشار انتظارات و مشاهده آنچه یادگیری به نظر می رسد به طور طبیعی برای ما جوانترین پسر سن 7. برای ما وسط کودک, سن 11 راننده است استقلال: توانایی انتخاب کنید که پروژه ها به دنبال کتاب به عنوان خوانده شده و حتی زبان به مطالعه است. و برای ما ارشد, 15 بود که حضور در مدرسه سنتی قبل از همه گیر ما تصمیم به unschool این پاییز آینده اجازه خواهد داد که او فضا را به شیرجه رفتن به عمق موضوعات او بیشتر در مورد پرشور.

ما روز به طور معمول مانند ترکیبی از برنامه ریزی و فعالیت برخی از راهنمایی و یا کمک آموزشی در صورت نیاز و مقدار اختصاص داده شده از زمان برای اکتشاف و یا پروژه های شخصی. ما باید برخی از انتظارات مانند استفاده از فن آوری برای حمایت از یک پروژه و یا علاقه به جای پیمایش بی پایان و یا تعیین اهداف است که ما به طور منظم بررسی کنید-در توافق با هم به عنوان یک خانواده است. نه همه unschoolers انجام این کار, اما این چیزی است که برای ما کار می کند. یک ابزار ما برداشت ما از unschool جامعه است که استفاده از قرارداد به طرح آن دسته از انتظارات و درخواست است. ما استفاده از آنها را برای همه چیز از حل و فصل درگیری به درخواست برای استفاده از برخی از ابزار و منابع (این می تواند کمک به اطمینان از سالم استفاده از اینترنت).

روزانه وجود دارد مطالعه خود را انتخاب کنید — برای یکی که یک کتاب صوتی دیگر یک طنز است. آنها ممکن است یک کلاس مجازی در صبح چیزی است که آنها ممکن است درخواست خود را و یا چیزی است که ما متوجه آنها شد و به طور طبیعی کشیده شده است. آنها هر کدام پروژه یا منافع آنها به طور فعال به دنبال به طوری که در بعد از ظهر آنها می تواند انجام شود که خود به خود و یا با کمک های ما. برای مثال فرزند ارشد ما در حال حاضر در صحنه از خود فیلم انیمیشن, بنابراین شما می خواهم پیدا کردن او کار بر روی آن در حالی که جوان ما مشتاق به خواندن "بزرگتر کتاب" مانند برادران خود را به طوری که بیشتر ساختار خواندن کمک می تواند اتفاق می افتد ، قبل از همه گیر برای دو روز در هفته آنها خواهد بود و حضور طبیعی خلاقیت خود به کارگردانی مرکز آموزش مجازی ویژه در این مستند Unschooledکه تسهيل کننده کمک خواهد کرد پشتیبانی از راهنمای و کمک به آنها در تلاش های خود را (برنامه هزینه های نسبتا معقول و با وجود کمک های مالی گزینه). پاداش اضافه شده است: این به من دو روز اختصاص داده شده به کار بدون وقفه.

خواهد بچه من در واقع یادگیری هر چیزی اگر ما به آنها اجازه انجام آنچه آنها می خواهند ؟ آنها سقوط همسالان خود? و آنچه اتفاق می افتد در سال های پس از آن زمانی که آنها ممکن است می خواهم به بازگشت به مدرسه ؟ این تمام سوالات من تا به حال خودم و هنوز هم گاهی اوقات فکر می کنم در مورد. در اینجا چیزی است که من می دانم برای مطمئن شویم که: در عمل اتفاق می افتد در همه زمان ها حتی اگر آن را بسته بندی شده و ارائه شده درست است. مثلا پسر من تسلط فراکسیون به سادگی با پیروی از خود علاقه طبیعی در پخت و پز, جایی که او آموخته است که در اوایل چگونه به دو برابر یا نصف مواد در هنگام ساخت های مورد علاقه خود را از کیک های شکلاتی. اگر شما به دنبال یادگیری شما آن را پیدا کنید.

برای کار پدر و مادر هر نوع مدرسه در منزل آسان نیست اما unschooling می دهد یک نوع متفاوت از آزادی است. فکر می کنم در مورد آن را این راه: با تعریف برنامه درسی خود را در نقش معلم است. با يادگيری خودراهبر که نوبت به حمایت بیشتر نقش و یا به عنوان ما دوست game برای مشاهده این یک نوع همکاری است. کودکان را با سرب کشف موضوعاتی که مورد علاقه آنها بازی و خواندن در حالی که از شما حمایت با کمک, کمک به اتصال ایده ها و یا معرفی مواد جدید است که بر اساس آن موضوعات.

در این روز که در آن بیشتر حمایت ساختار یا برنامه ریزی تعاملات مورد نیاز به خصوص برای کودکان جوان تر که ممکن است نیاز به کمک های بیشتر وجود دارد سیستم عامل مانند Outschool ارائه می دهد که تعداد بی شماری زندگی می کنند کلاس های آنلاین با معلمان و دانش آموزان دیگر. یک زمان است که مورد علاقه کتاب داستان های بنیادی کلاس یک ساعت و هر روز که اشغال مشغول کلاس اول با یک داستان و یک ساقه پروژه. خود کارگردانی مراکز مانند خلاقیت طبیعی در ادامه به ارائه جامعه مجازی و هفتگی بعد از ظهر فعالیت است. نیز وجود دارد co-ops که در آن پدر و مادر چرخش در طول هفته منجر به یک درس یا فعالیت برای یک گروه از کودکان - عملا و یا اجتماعی فاصله گرفته ،

من اعتراف — مفهوم unschooling می تواند تا حد زیادی به هضم به خصوص در مقایسه با آنچه ما آمده ایم به انتظار از مدرسه سنتی. اما به یاد داشته باشید مدرسه طراحی شده است برای بهره وری به آموزش گروه زیادی از دانش آموزان است. Homeschool است استراتژی های مختلف در دسترس نباشد.

اگر شما با توجه به مدرسه در منزل در کل مهم است به خواندن قوانین دولت خود را بنابراین شما روشن بر آنچه از شما انتظار می رود. و در حالی که گزارش مورد نیاز ممکن است متفاوت از منطقه به منطقه unschooling کاملا قابل قبول homeschool روش در تمام 50 ایالت. حتی در سخت ترین متحده (معدن یکی از آنها) وجود ندارد معیار دانش آموزان ملزم به رسیدن به. شما می توانید unschool و انتقال به مدرسه سنتی اگر فرزند شما نیاز و تنظیمات را تغییر دهید.

در ضمن برای unschoolers علاقه مند در این یک تمرین بسیار خوبی برای در تماس گرفتن با دفتر پذیرش مورد نظر خود را در مدارس برای پیدا کردن آنچه مورد نیاز خود را برای homeschooled دانش آموزان هستند. شما ممکن است تعجب به یاد بگیرند که به جای سنتی ریز نمرات و نمرات آزمون ها خوش آمدید خلاق تجارب یادگیری از unschoolers و homeschoolers از زمینه های.

درست مثل مدرسه سنتی, کالج است که یکی از مسیرهای بسیاری برای unschoolers. در واقع در شرایطی که استرس بالا و ساختار سفت و سخت از دبیرستان بسیاری از unschoolers کاملا موفق هستند در کالج. نه تنها آنها تا به حال تمرین کافی در مصرف سرب در خود آموزش و پرورش آنها نیز استفاده می شود به آزادی در کالج است که دانش آموزان در مدارس سنتی لزوما آشنا با. در حالی که unschoolers غالبا رفتن به کالج و مدرسه گراد و همچنین آنها همچنین به دنبال مدارس فنی و حرفه ای و مهارت های خاص. این معمول است برای high school-aged unschoolers به کشف کارآموزی که همسو با منافع خود شروع به کسب و کار و یا به دنبال در مقیاس بزرگ پروژه های خلاق است که کمک به آنها را به عنوان آنها حرکت زندگی فراتر از مدرسه است. به عنوان مثال وجود دارد 19-کارن Leong که صاحب موفق سفارشی طراحی کیک کسب و کار پس از کشف ویدئوها در یوتیوب وقتی که او 11.

Unschoolers اغلب پیدا کردن فرصت های شغلی آنها لذت ببرید و حمایت از آنها. من نمی گویم unschooling مناسب است برای هر کودک و من درک تردید می آید که با چنین بدون ساختار یادگیری برای بچه های خود را. همانطور که برای رفتن به مدرسه در سال آینده, من می خواهم به سادگی تشویق والدین به یاد داشته باشید که حتی اگر آن را ممکن است متفاوت از آنچه ما استفاده می شود برای یادگیری است که هنوز هم اتفاق می افتد در اطراف ما. عدم قطعیت است که این موضوع برای همه در حال حاضر. اما به عنوان ما در حال جمع آوری پژوهش به دنبال بیش از داده ها و انتظار برای شنیدن برخی از مرتب کردن بر اساس طرح شاید شما می تواند با در نظر گرفتن یک رویکرد متفاوت برای مدیریت آن است. نگاهی سال به دست خود را, اجازه دهید کودکان خود را با سرب و تماشای چه اتفاقی می افتد زمانی که شما یاد بگیرند که بدون مدرسه.

Tyshia Ingram نویسنده مستقل و استراتژیست برند با اشتیاق به داستان سرایی. روز او با استفاده از کلمات او را با نام تجاری سند چشم انداز به زندگی و شب او قلم مقالات در پدر و مادر, هدف, و دیگر مسائل مربوط به قلب. پیدا کردن او مدیریت یک خانواده مخلوط از دانش آموزان, unschoolers و افراد جوان که مسیرهای هنوز کشف نشدهاند در فیلادلفیا.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن