بهترین $19.98 من تا کنون صرف شده: یک کمربند ایمنی extender

"ما می خواهم به شما ارائه موقعیت," او گفت: من در جلسه با گسترده باردار لبخند. من تا به حال فکر می کردم در آین

توسط NEWSOULS در 30 اردیبهشت 1399

"ما می خواهم به شما ارائه موقعیت," او گفت: من در جلسه با گسترده باردار لبخند.

من تا به حال فکر می کردم در آینده برای مصاحبه نهایی شد اما به جای ملاقات با یک پیشنهاد کار. من حیرت زده شد. من تا به حال اعمال شده برای موقعیت در یک شوخی فکر من بیش از حد بی تجربه برای این کار رویایی و در حال حاضر من اینجا بود. ما صحبت در مورد خاص مورد که در آن تمام اجسام به خاک سپرده شد, در مورد کار است که نیاز به اتفاق می افتد و در مورد پیچیده ترین مشکلات این نقش در نوع صاف و پوست کنده نظر شما تنها با استفاده از زمانی که گفتن کسی دیگری است که پاسخگو برای رفع چیزها.

که من سمت چپ من مردد برای تماس با دوستان و خانواده به آنها بگویید که این خبر خوب اگر من می دانستم که من باید. این خوب بود درسته ؟ این احساس نه فقط مانند یک شغل اما مانند یک تماس. من یک افزایش بیش از حد و در حالی که نقش خواهد آمد با دلهره آور و مسئولیت آن نیز با آمد قابل توجهی حرفه ای و نفوذ. هنوز من نمی خواهم به هر کسی بگویید. هنوز هم من می ترسم.

چرا که این نقش جدید نبود مانند دیگر مشاغل. این یک مورد نیاز به طور منظم سفر اغلب در سراسر کشور از یک ساحل به دیگری. من می خواهم به صرف ساعت در فرودگاه و هواپیما در هر ماه. و من ،

اگر شما در میانهی شب چاق — و نه فقط "احساس چربی" شده است اما غیر قابل انکار بدون شک چاق — شما ممکن است بدانید آنچه در آن مانند به هیئت مدیره یک هواپیما به عنوان یک فرد. شما ممکن است بدانید آنچه در آن مانند به راه رفتن گذشته 10, 15, 20 ردیف از مسافران بسیاری از آنها ملاقات صورت خود را با ترس و نفرت یا ترس. شما ممکن است بدانید آنچه در آن می خواهم به شنیدن بدن خود را با صدای بلند تمسخر در حضور شما.

شما ممکن است بدانید در مورد تلفات عاطفی که عمل ساده شبانه روزی یک پرواز باعث می شود. شما نمی ممکن است غمگین آشنا تجربه برای پرداخت یک دوم صندلی تنها به هیئت مدیره هواپیما و پیدا کردن که صندلی شده اند بالا بفروشید به یکی دیگر از مسافر — کسی که نمی دانم که شما پرداخت می شود که شما سعی و که آنها نیاز به خشمگین شدن شما. شما ممکن است بدانید این شکستگی از شناخت آنها را خشمگین شما بدون توجه به آنچه شما انجام دهد.

شما همچنین ممکن است بدانید در مورد پیچ و خم گیج کننده "مشتری از اندازه" سیاست هایی که تقریبا هر شرکت هواپیمایی گذاشته است. شما ممکن است بدانید که هواپیمایی متحده نیاز به چربی مسافران برای خرید یک دوم صندلی در روز-قیمت اگر خدمه پرواز را تعیین می کند ما نمی توانیم "به راحتی" در صندلی ما. اگر پرواز به طور کامل رزرو شده است که چربی های مسافری حذف خواهد شد از پرواز و نیاز به rebook. شما ممکن است بدانید که تقریبا هر سیاست فرو رفته در تیره زبان که سوالات بیشتر از پاسخ آن مرد مسافر — که بسیاری از شرکت های هواپیمایی نمی علنا به اشتراک گذاری سیاست های خود را در تمام.

شما ممکن است بدانید که آن را به خدمه پرواز برای تعیین اینکه آیا افراد چاق هستند "راحت" در صندلی ما و اینکه ما باید مجاز به نگه داشتن آنها را. شما ممکن است بدانید که دیگر مسافران شکایات شایع ترین دلایل افراد چاق در حال لگد کردن پروازها گاهی اوقات در سمت چپ بدون بازپرداخت را انجام دهید و تقریبا همیشه در سمت چپ و بدون مراجعه حقوقی. شما ممکن است بدانید نهفته خشم از ما مسافران همکار زمانی که افراد چاق را در ساده عمل شجاعانه به پرواز.

شما ممکن است بدانید در مورد این حقایق از مسافران تجربه اما کسانی از ما که بدون شک چربی به خوبی می دانم که خطوط این نگرانی. هر بار من تخته و هر بار از من بپرسید برای یک کمربند ایمنی extender — اغلب ماشه که منجر به deplaned — من از چپ به تعجب می کنم اگر این خواهد بود که بی درنگ من seatmate یا پرواز نیاز به شکایت نشان می دهد که من "ممکن است راحت تر در پرواز دیگر" و من ترک رشته مایل از خانه.

در این کار جدید کسانی که تحقیر نمی خواهد فقط مال من باشی به نگه دارید. آنها می تواند هزینه های اضافه شده به من نیاز به توجیه برای من جدید, رئیس, سفر, تاخیر است که می تواند نگه دارید تا همکاران و یا تاخیر جلسات — نوع عمومی موعظه است که نیاز به توضیح داده میشه.

بله من تا به حال رویای من است. اما من فقط می تواند آن را داشته باشد اگر من در معرض خودم را به یک نوع تحقیر است که من تا به حال محدود برای سال.

آن را طولانی نیست قبل از آن پیش بینی شد بیش از حد تحمل خود را در آن. کمتر از یک ماه به کار من, من تصمیم گرفتم برای دیدن اگر آن را ممکن است به — و یا بهتر است خرید خود من seat belt extender. من شنیده ام داستان در مورد افراد چاق آوردن خود به خود کمربند توسعه دهنده ی تنها به آنها را مصادره TSA یک نوع کالای قاچاق از کرامت ما خواهد بود نه مجاز.

آن را یک خطر: این محافظ اندازه گیری می تواند منجر به حتی بیشتر خجالت عمومی. من تصور TSA عامل تصرف من extender در مقابل بی خط از مسافران همه زحمت توسط یک زن چاق ترک آنها را با یک خشم نهفته است که مسلما جوش به تهاجمی نظرات و اقدامات. هنوز هم که همان خطر نیز می تواند مرا از خطر ناک عمل درخواست seat belt extender — که می تواند به نوبه خود سریع یک مسافر به شکایت در مورد بدن من و درخواست من حذف از هواپیما.

من تا به حال دیگر دوستان چاق اما هیچ کدام که تا به حال خریداری شده خود را توسعه. بنابراین من باقی مانده بود با یک دریای به ظاهر یکسان توسعه دهنده ی سوال از فروشندگان در خرید مگا-سایت های مثل آمازون و خارج شده است. پس از پدیده هنگامی آشکار شد بیش از ده ها تن از بررسیهای خواندن با دقت برای نگرانی های ایمنی من آماده بود. من در زمان خطر و خریداری توسعه دهنده.

آن را وارد روز بعد آن ضخیم بافته بند منظمی مارپیچ در اطراف یک فلز سنگین دست و پنجه نرم همه در واقع به یک بنفش فلر کیسه. من در آن بلند, چگونه توانمند مانند یک چیز کوچک احساس می شود. کیسه من چیزی به یاد از یک کریستال فروشگاه یک نوع طلسم عرفانی با قدرت شفا. به نظر می رسید عجیب پر اب و تاب در زمان درمان سلطنتی به چیزی است که من تا به حال تا زمانی ترسید. اما گذشت زمان است که پوست کیسه احساس بیشتر و بیشتر اتصالات.

به عنوان کار من به من در زمان به عقب و جلو در سراسر کشور, من کمربند ایمنی توسعه دهنده نجات من وقت و زمان دوباره. این نجات من از این خسته کننده و عادی استدلال با خدمه پرواز در مورد اینکه آیا یا نه من به طور کامل می تواند پایین تر دستهء صندلی کنار صندلی من (من می توانم) و اینکه آیا یا نه من شبیه من می تواند "به راحتی جا" در صندلی هواپیمایی (که ندارد؟). این نجات من از تهدید مجبور به خرید یک دوم صندلی در آن روز-قیمت و سپس توضیح دهید که فصل هزینه به رئیس من.

که seat belt extender نه تنها صرفه جویی در من دعوا اضافی برای حفظ صندلی من می خواهم خریداری شده در هر پرواز است. آن را نیز نجات من از هراس بدترین جنبه های شبانه روزی این هواپیما به عنوان یک فرد. آن در امان مرا تحقیر شدن همراهی از هواپیما خارج شده از پرواز پس از هر کس دیگری شده بود نشسته است. آن را رها اضطراب تعجب کنید که چگونه و چه زمانی به درخواست من توسعه دهنده.

آن را کاهش ناامیدی برای پیدا کردن کامل اسکریپت نوش دارو بیانیه ای که من را نجات دهد زمانی که من seatmate به من نگاه کرد که راهفقط به عنوان انزجار خود را curdled به عمل است. و آن را به من اجازه استراحت به دانش بود که هیچ خط کامل بگم هیچ ironclad دفاع از بدن است. پس از همه, هیچ توضیح خواهد آنها کت و شلوار. آنها را خشمگین بدن من بدون در نظر گرفتن.

در حال حاضر زمانی که من در هیئت مدیره هواپیما من هنوز هم نگران نباشید. هواپیمایی فاقد "مشتری از اندازه" سیاست هنوز هم مرا در معرض بودن رشته و یا به صرف صدها نفر در برنامه ریزی نشده دوم صندلی یا rebooked پرواز. سوار شدن به هواپیما هنوز هم باعث می شود من هدف خیلی تعصب و آشکار نفرت.

اما وقتی که بسیار است که خارج از کنترل من من کمی seat belt extender منظمی مارپیچ در یک بنفش فلر کیسه من است آرام و اطمینان است. عملکردی است و آن را نیز یک یادآوری از ابتکار من تابآوری. آن را به من کمک می کند به یاد داشته باشید که من رو بدتر از قبل از این و من دوباره. هنگامی که دیگران تحمل بدن من چهره ی خود را سر من کمربند ایمنی extender است یک طلسم: خوش آمدید حفاظت در برابر اعتماد غم از پرواز در حالی که چربی است.

چربی خود را دوست می نویسد: ناشناس در مورد واقعیتهای اجتماعی از زندگی به عنوان یک فرد بسیار چاق.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب