بوی قوی تساوی Indio پلیس به آپارتمان; اقامت در بر داشت قفل در حمام

Andrew L. جان پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 1:30 AM EDT Jun 26, 2020اجرای قانون افسران کامیون های آتش نشان

توسط NEWSOULS در 6 تیر 1399

اجرای قانون افسران کامیون های آتش نشانی و آمبولانس ها احاطه شده یک Indio مجتمع آپارتمانی پنج شنبه شب پس از دریافت گزارش از "فعالیت مشکوک" و بوی قوی که از یک واحد است.

پس از بیش از شش ساعت پلیس تا به حال حل و فصل وضعیت و بیش از یک دوجین اضطراری وسایل نقلیه با مگس کش زدن تیم از کلیسای جامع شهر Police Dept. و حداقل یک Riverside County Sheriff را بشکافد سمت چپ صحنه است.

Indio پلیس دریافت تماس در حدود 3 بعد از ظهر سخنگوی پلیس بن Guitron گفت. Guitron گفت که ماموران وارد در مونته آزول آپارتمان دکتر Carreon بلوار. پس از مدت کوتاهی زدم و در یک ساکن را درب.

آنها هیچ پاسخی دریافت نکرده اما قوی از بوی آمونیاک بود آشکار Guitron گفت. خطرناک دستگاه تیم شد و سپس به نام صحنه.

پلیس مشخص شد که این وضعیت بود و نه یک تهدید به امنیت عمومی Guitron گفت: بنابراین ساکنان گفته نمی شد به تخلیه. در عوض برخی می گویند که به آنها گفته شد ممکن است وجود نشت گاز و به ماندن در داخل آپارتمان خود را به عنوان ماموران مورد بررسی قرار گرفت.

ده ها تن از افسران شلوغ در داخل پلیس زرد نوار که طناب کردن منطقه در انتهای جنوبی این مجتمع پارکینگ.

Guitron گفت که در مدت کوتاهی پس از 7 p. m. پلیس راه افتادیم flashbangs که صدا مانند ترقه و اعلام کرد آنها از ورود به آپارتمان. در داخل آنها ساکن داخل یک حمام و صحبت incoherently.

ساکن در نظر گرفته شد به نزدیکی John F. Kennedy بیمارستان برای معاینه پزشکی Guitron گفت.

این سخنگوی پلیس گفت که پلیس هنوز مشخص منبع قوی بوی آمونیاک اما اصرار داشت که آن را یک تهدید برای امنیت عمومی و پلیس در ادامه به بررسی.

"این ممکن است نگاه جدی" Guitron گفت: "اما وضعیت غیر تهدید کننده زندگی است و ما خوشحالیم که هر کس در امان بود."

اندرو جان یک خبرنگار برای خورشید صحرا و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. پیدا کردن او را در توییتر: @Andrew_L_John. ایمیل او را در andrew.john@desertsun.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن