استفان ویلارد خود را تیز, عکاسی, هنر در آن شهر در حال توسعه از پالم اسپرینگز

تریسی کنراد ویژه به خورشید صحرامنتشر شده 8:22 PM EDT مارس 16 سال 2020در اواسط قرن 20th, Stephen ویلارد تصمیم گ

توسط NEWSOULS در 28 اردیبهشت 1399

در اواسط قرن 20th, Stephen ویلارد تصمیم گرفته بود بیابان بود بیش از حد شلوغ برای شهوت و میل خود. وجود دارد در مجموع بیش از حد بسیاری از مردم بود و او کمی خجالتی است. ویلارد منتقل شده بود به روستای پالم اسپرینگز به عنوان یک تازه داماد در سال 1921 هنگامی که وجود دارد تا به حال تنها تعداد انگشت شماری از مردم در شهر است که فقط خوب بود. شکوه فضاهای باز و مناظر خیره کننده بودند کاملا مناسب به تعقیب او از عکاسی است. و او نیاز به یک مقدار زیادی از مردم در اطراف به منظور تمرین مهارت خود.

او داده شده خود را برای اولین بار در سن چهارده سالگی توسط پدرش. سرگردان در طبیعت با عکاسی دنده تبدیل به یک راه زندگی برای او. او مهارت استثنایی در ترکیب و استعداد برای قرار گرفتن در معرض مناسب برای تاکید بر نور و مدت قبل از ظهور نور متر است. عکس های خود را بسیار چشمگیر و به سرعت به دست آورد توجه برجسته طبیعت در سواحل شرق. خود را گسترده تصاویر از غیب کویر منتشر شده در یک مجله مقاله ای تحت عنوان "سرزمین بنفش سایه" در سال 1916. "در کالیفرنیای جنوبی در شرق و جنوب از عبور از سن Gorgonio در بزرگ بنفش سایه کوه. سن جکینتو وجود زندگی در یک سرزمین عجایب کویر و کوه, دره عمیق و باریک و مسا. از آن پیشی گرفته است به هیچ کویر زمین برای ظریف جذابیت و شیفتگی."

در جستجوی بنفش سایه او سفر گسترده است. "در اوایل خودرو او slogged از طریق بیابان, شن و ماسه با هیچ جاده صعود کوه به کنترل از راه دور backcountry حک شده خارج از شبکه در خانه و مزرعه از سنگ در اونز دره و roared در اطراف روستا در هند موتور سیکلت. او همچنین...(رفت)... در شرایط دشوار سفر به ابتدایی مناطق جهان مانند صحرا و هیمالیا به مکزیک و به شرق دور است."

او sojourns قطع شد با جنگ جهانی اول. او داوطلب خدمت سربازی و خدمت در فرانسه در 319th مهندس گردان 8 بخش به عنوان یک عکاس. او پس از جنگ و بازگشت به جنوب کالیفرنیا بیابان.

به عقب کشیده شده به این سرزمین ظریف رنگ و نور و تضاد او و بئاتریس مستقر در پالم اسپرینگز به طور دائم در سال 1921 ایجاد یک استودیو و گالری سال بعد. بئاتریس در حالی که فروخته می شود عکس های خود را از این نمای برای متعاقب آن ربع قرن استفان کاوش از راه دور دره ها و کوه های دوردست سوار بر اسب با یک بسته قاطر ایجاد حیله گر قرار گرفتن در معرض. ویلارد تجهیزات اولیه بود و دست و پا گیر اما او به خصوص بیمار و مداوم در دستیابی به کامل تصویر.

بنابراین منحصر به فرد زیبا شدند تصاویر خود را که ویلارد به توجه کورت Teich, بزرگترین تولید کننده کارت پستال در ایالات متحده است. Teich کارت پستال بودند فوق العاده محبوب فورا قابل تشخیص و برجسته کلاسیک صحنه های از زندگی آمریکایی در پیشگام خود را جبران رنگ چاپ. ویلارد را جذاب نمایش روستای پالم اسپرینگز در تضاد زیبایی با مناظر خیره کننده از بیابان تا از راه دور او ممکن است از اولین انسان تا کنون به آن را ببینید و قطعا برای گرفتن آن در فیلم است.

چاپ تصاویر بزرگ و پیوستن آنها به بوم او شروع طنتنج تصاویر با رنگ روغن رامبراند بازتولید ظریف pinks و نور سبزی ناپایدار بلوز و عمیق بنفش نه گرفته شده توسط دوربین صفحات شیشه ای در ژلاتین نقره ای. خود را رنگی تصاویر پیشگام نقاشی در آنچه در حال حاضر به نام رسانه های مخلوط.

Minerva همیلتون Hoyt مشغول ویلارد به عکس جاشوا درخت در مبارزات انتخاباتی او برای نجات آن از نابودی. هیچ کس نمی دانست این منطقه بهتر از ویلارد. او تولید یک سری از تصاویر زرق و برق دار ساخته شده را به یک کتاب عکس که Hoyt چیده شده برای تحویل به رئیس جمهور فرانکلین روزولت. او عکاسی استدلال متقاعد روزولت. او گفته جاشوا درخت یادبود ملی وضعیت که در نهایت منجر به این منطقه در حال تبدیل شدن به یک پارک ملی است.

به دنبال رهایی از گرمای تابستان به Willards شروع به سفر جهان به دور مکان در آسیا و شرق میانه, ژاپن و مکزیک ورود برخی از 300,000 کیلومتر توسط 1942. آنها همچنین شروع به بازدید سیرا به طور منظم و در سال 1924 تاسیس یک استودیو و گالری در شرق Sierras که ارائه شده یکی دیگر از چشم انداز با شکوه مناظر و دست نخورده تنهایی. این زن و شوهر را صرف تابستان در کوه و زمستان در کویر برای دو دهه آینده است. ویلارد دیدنی تصاویر را به خوبی مورد احترام خود را بهتر شناخته شده معاصران آنسل آدامز و ادوارد وستون برای دستاورد هنری خود را. اما از همه مهمتر در حال حاضر آنها را ارزشمند رکورد تاریخی از طبیعت دست نخورده.

در سال 1947 له از مردم در پالم اسپرینگز تعقیب Stephen ویلارد دور به طور دائم. او به فروش خانه خود و اطراف باغ کاکتوس باریک Moorten و همسرش پاتریشیا که این باغ با شکوه و غریب با نمونه گیاهان و باز کردن آن به یک شیفته ، این Willards را صرف بقیه زندگی خود را در Sierras.

در سال 1999 خود را, دکتر بئاتریس ویلارد اهدا پدرش کار زندگی به پالم اسپرینگز کویر موزه. هدیه ای شامل بیش از 16000 موارد شامل شیشه ای اصلی فیلم و منفی, قدیمی, عکس, دست های رنگی فانوس اسلاید, عکس, نقاشی, کارت پستال, stereographs, دوربین, لنز, تجهیزات و مقالات شخصی و یادگاری از جمله نقشه سفر موارد مکاتبات و انتشارات.

این ویلارد استودیو و گالری در Sierras امروز همچنان ادامه دارد ساکنان توسط یک زن و شوهر دوست داشتنی, رابرت و سو Joki که در حال حمل در ویلارد سنت و حفظ میراث او. شروع با یک اصل چهل صفحه رساله نوشته شده توسط دوست خود, کیر Westman, Joki ایجاد کرده است این کتاب قطعی در ویلارد. گسترده نشان داده شده در این رساله درباره یک موضوع مهم کمک فوق العاده نه تنها به تاریخ کویر اما به تاریخ کالیفرنیا و غرب است. "Stephen H. ویلارد پیگیری بنفش سایه" در دسترس است در تاریخی جامعه و یا در آمازون است و به خوبی به ارزش خواندن. کتاب حمل و نقل خوان در سراسر جهان و در زمان بازگشت به دیدنی های طبیعی جهان استفان ویلارد از طریق تصاویر خود را.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب