چلپ چلوپ لغو اوت موسیقی در جشنواره پالم اسپرینگز

برایان Blueskye پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 1:28 PM EDT 29 مه سال 2020سازمان از رقص با مضمون موسیقی, است

توسط NEWSOULS در 10 خرداد 1399

سازمان از رقص با مضمون موسیقی, استخر, پارتی, چلپ چلوپ, خانه, جمعه اعلام کرد که آن سال 2020 جشنواره های تابستانی را که در سه پالم اسپرینگز هتل ها در حال لغو شد به دلیل جاری coronavirus بیماری همه گیر.

در این سال دارند که چلپ چلوپ خانه صورت گرفت بیش از سه آخر هفته ها قبل از اینکه سازمان در ماه گذشته لغو ژوئن edition. بعد دو طرف شد میله میله برای Aug. 7-9 و اوت. 14-16.

"در آن آمده است به نقطه ای که ما متاسفانه باید اعلام کند که ما تعطیلات آخر هفته ماه اوت برگزار خواهد شد در این سال" سازمان گفت: در یک بیانیه آماده. "در حالی که ما امیدوار است که همه چیز را کار کردن در این چالش سلامت همچنان ادامه دارد و تنها راه رو به جلو است که صبر کنید تا ما با خیال راحت می توانید بازگشت."

فیلم: Andy Samberg فیلم "پالم اسپرینگز" برای اکران در روز 10 ژوئیه در Hulu در drive-ins

جمع آوری کمک های مردمی: مجازی حوادث آینده از جمع آوری کمک های مردمی در Coachella Valley

گردشگری: پالم اسپرینگز کنوانسیون و بازدیدکنندگان دفتر موسیقی منتشر شده تصویری

کسانی که خریداری بلیط و یا منتقل بلیط ژوئن دریافت یک ایمیل از رسمی ارائه دهنده بلیط Elevate با گزینه هایی برای انتقال دستورات به 2021 یا به دست آوردن بازپرداخت کامل. ژوئن نقل و انتقالات معتبر هستند در ماه ژوئن 11-13, 2021 و اوت نقل و انتقالات معتبر هستند برای Aug. 13-15, 2021.

تاسیس شده توسط تایلر و کلی مکلین در سال 2013, چلپ چلوپ, خانه تبدیل به یک عامل عمده گردشگری تابستانی در پالم اسپرینگز. برای دو سال گذشته میزبان هتل ها — رنسانس پالم اسپرینگز هتل Riviera پالم اسپرینگز رفت و آمد مکرر و ساگوارو پالم اسپرینگز — باید به فروش می رسد هر دو تعطیلات آخر هفته, نقشه کشی, 7,000 شرکت کنندگان به شهرستان.

در سال 2015 سازمان شروع به پرتاب یک ساعت بعد در شب در پالم اسپرینگز هوایی موزه با حدود 5000 نفر جمع آوری هر شب برای دیدن هنرمندان مانند Hot Since 92, James Murphy LCD Soundsystem و Sofi Tukker.

2018 رویداد منجر به 10,000 اشغال اتاق شب هر آخر هفته و آورده 10 میلیون دلار به اقتصاد محلی با توجه به بیشتر پالم اسپرینگز کنوانسیون و بازدیدکنندگان دفتر.

نزدیک به کل زمان سفر در طول coronavirus همه گیر شده است و با تحویل یک ضربه شدید به Coachella Valley, هتل ها, رستوران ها و دولت های محلی در این فصلی مقصد. در حال حاضر این سال لغو BNP Paribas Open مسابقات تنیس در نزدیکی هند چاه قرار داده و بیش از 400 میلیون دلار در گردشگری مرتبط با کسب و کار بر روی خط.

به طور معمول در صنعت گردشگری استخدام در اطراف 53,000 مردم در Coachella Valley. گردشگری تولید $7.5 میلیارد دلار برای اقتصاد محلی در سال گذشته با توجه به اقتصاد گردشگری مطالعه است. اما بیشتر پالم اسپرینگز کنوانسیون و بازدیدکنندگان دفتر پروژه های که بازدید کننده صرف خواهد کرد با کاهش 57 درصد در این سال یا حدود 3.4 میلیارد دلار با توجه به همه گیر.

تاثیر موج دار شدن خواهد شد به خانواده ها و دولت های محلی: حدود 24,000 شغل از دست خواهد رفت و درآمد دولت می تواند دیدن یک جمعی $684 میلیون آمار کلی برای سال 2020 به تنهایی از بینی 57% از دست دادن بازدید کننده هزینه های CVB تخمین می زند.

آفتاب صحرا خبرنگار برایان Blueskye را پوشش می دهد و هنر و سرگرمی است. او را می توان در رسید brian.blueskye@desertsun.com یا (760) 778-4617. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

قبلی گزارش آفتاب صحرا خبرنگار ملیسا Daniels استفاده شده در این گزارش است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن