دود درختان: یک هاردی غیر معمول به عنوان مثال از کویر زیبایی و سحر و جادو

تریسی کنراد ویژه به پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 9:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jun 21, 2020"بدانید که دود در

توسط NEWSOULS در 2 تیر 1399

"بدانید که دود درخت یک تجربه; اما کسی نمی تواند آن را می دانم در آن کاملا بهترین مگر اینکه او را دیده است آن را خیط و پیت کردن از گل در ماه ژوئن یا اوایل جولای پس از انفجار اول از گرمای تابستان رانده است بازدید dilettanti به یخچال وسایل رفاهی ساحلی تمدن. سپس کوچک نخود فرنگی به شکل گل شده اند که به عنوان خالص ultramarine و به عنوان عمیق به عنوان بنفش-بنفش به نظر می رسد در چنین اسراف و در چنین باور نکردنی شدت رنگ است که آنها در واقع پاک کردن تمام چشم انداز ساختار گیاهی با اشباع سیل از رنگدانه درخشان است که می تواند از دور دیده می شود. بازرسی نزدیک تر نیز افشا ظریف عطر آن بیشتر می افزاید: به گمراه کننده جذابیت بسیار غیر معمول یک گیاه است."

وصف ناپذیر بنفش رنگ دود درخت شد و در نتیجه مشخص شده توسط رالف, کرنل, معروف, معمار و طراح در سال 1938.

برای قرن ها بنفش است رنگ از پادشاهان. (ملکه الیزابت من منع هر کسی به جز اعضاي خانواده سلطنتی به پوشیدن بنفش. آن وضعیت نخبگان به احتمال زیاد ناشی از کمیاب بودن و هزینه رنگ در اصل مورد استفاده برای تولید آن است. اما این فروتن صحرا درختان پشت سر هم در یک اسراف زرق و برق دار ترین سایه ای از این شرکت رویال رنگ هر تابستان و انجام داده اند برای قرن ها قبل از هر انسان ساخت از سلسله مراتب.)

شاید به دلیل رنگ شکوفه دود درختان شده اند احترام در صحرا.

نلی Coffman صاحب و مالک صحرا مسافرخانه excoriated هر کسی که حتی با دستکاری درختان. برش آنها را به پایین بود در برابر قانون یک قانون نانوشته اما هر کس در بیابان می دانستم که این ممنوعیت بسیار خوبی است.

تنها کویر موش واجد شرایط محلی می دانستم که راز خود را. بسیاری از گردشگران بازدید شد درختان شدند عادی حتی غیرجذاب.

اما برای چند مختصر هفته به طور کلی در ماه ژوئن فقط قبل از انقلاب تابستانی آنها شکوفه شکوه رنگ آبی مایل به بنفش در کوله فردی شکوفه. درخت زنده شدن با وزوز زنبورها و پس از بلوم بیش از ظریف فرش بنفش احاطه تخته پاره روی اب-مانند تنه.

کالیفرنیا باغ و منظره تاریخ جامعه تولید زرق و برق دار, فصلنامه (cglhs.org.) این بهار را از ویژگی های نسخه صحرا دود درخت با یک مقاله نوشته شده توسط سردبیر استیون Keylon و نشان داده شده توسط عکاس Millicent هاروی هر دو نفر از آنها واجد شرایط در اصل کویر موش.

این نشریه علمی است که مناسب با عنوان "عدن" به عنوان باز کردن هر یک از آن مسائل مربوط به حمل و نقل خواننده را به باغ یادآور افسانه بهشت.

Keylon می نویسد: "جای تعجب است که به یاد بگیرند که دود درخت یک عضو از خانواده نخود (Fabaceae.) حتی بیشتر شگفت انگیز است این واقعیت است که بسیاری از دیگر درختان بومی به Coachella Valley. همین دریاسالار بنیانگذار پالم اسپرینگز کویر موزه در سال 1938 بود و تحسین طبیعت مربی بومی کویر گیاه قهرمان و نویسنده کتاب کویر از کف دست (1938). در سال 1935 او توضیح داد: درختان بیابانی ما در چند شماره اما از یک هاردی فشار قادر به مقاومت در برابر خواسته های زندگی در یک زمین که در آن unfitted تسلیم به سرعت. وجود هفت نوع است که ممکن است به عنوان طبقه بندی شده بومی این شش ساکن در سندی شستشو و زباله در مکان های دیگر نیاز به یک منبع مداوم از آب, از این رو است که محدود به دره و حفره های آب. از این هفت پنج اغاسی, پالو ورده عسل مسکیت دود درخت متعلق به خانواده نخود. جالب توجه است که در یک خانواده گسترده به عنوان آن را باید ارائه چنین درصد زیادی از هاردی صحرا درختان."

او اشاره می کند که جان فرمونت کالیفرنیا اوایل explorer جمع آوری دود درخت نمونه در سال 1844.

در همان سفر, Fremont یافت جاشوا درخت در نزدیکی بالا کویر نوشتن در دفتر خاطرات خود را که "خود را سفت و ungraceful اشکال آنها را به مسافر بیشتر دافعه درخت در پادشاهی گیاهی." دود درخت نبود خیلی بیش از حد نگاه هم به جز زمانی که در شکوفه.

Keylon مقاله در مورد هنرمندانی که باقی خواهد ماند در بیابان طولانی گذشته مطلوب فصل به دیدن دیدنی تابستان نشان ارجاع برخی از بوم خود.

تقریبا هر هنرمند که به کار و یا زندگی در کویر نقاشی با موضوع. کارل بری حتی به خود کنیه از "Smoketree نقاش است." استفان ویلارد تولید بسیاری از دود درخت تصاویر. جیمی Swinterton کارل Eytel پل گریم گوردون Coutts و اگنس پلتن همه یک به نوبه خود.

Keylon نشان می دهد که بهشت داستان با تصاویر مدرن از عکاس Millicent هاروی که هر ژوئن treks از طریق بیابان شوی و تا مخروط افکنه به تصرف دود درخت نشان می دهد.

هاروی قطاری ظریف شاخ و برگ و گل و اغلب دارای نور پس زمینه غیر قابل مقایسه با نور طلایی از این کویر, افشای به ندرت دیده می شود زیبایی این درختان غیر عادی است.

به عنوان رالف کرنل اشاره کرد تا پیش واقعا می دانید دود درخت یک تجربه مسلما نادر اما لازمه یکی برای کسانی که درست desert dwellers.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن