سنگاپور Covid-19 مورد مرگ و میر قابل ملاحظه ای کم است. چرا ؟

یکی از دوستانم یکی دیگر از روزنامه نگار, متن من هر چند روز با آخرین coronavirus مورد مرگ و شمارش از سنگاپور. گ

توسط NEWSOULS در 1 خرداد 1399

یکی از دوستانم یکی دیگر از روزنامه نگار, متن من هر چند روز با آخرین coronavirus مورد مرگ و شمارش از سنگاپور. گفت: "سنگاپور در حال حاضر در 28k موارد و 22 مرگ و میر." من چک جانز هاپکینز داشبورد صبح روز چهارشنبه به تایید: 29,364 تایید Covid-19 موارد و هنوز هم فقط 22 مرگ و میر.

همه ما تازه اپيدميولوژيستها در حال حاضر دوست است با شیفتگی سنگاپور است همه چیز در مورد کشور قابل ملاحظه ای پایین مورد مرگ و میر. بر اساس تعداد کسانی که تنها 0.07 درصد از مردم در سنگاپور که قرارداد coronavirus از آن فوت کرده اند. مقایسه کنید که به ایالات متحده که در آن بیش از 6 درصد از تایید Covid-19 مورد منجر به مرگ شود.

به نگاه در آن راه های مختلف این نمودار مقایسه تعداد Covid-19 مرگ و میر به ازای هر میلیون نفر از مردم در هر دو کشور:

جهان ما در داده ها

آمریکا در تلاش است به خم شدن منحنی. سنگاپور حتی نمی باید یک منحنی به صحبت می کنند. چه خبر است ؟

برای شروع به بازگشت به دوست من وسواس با مورد نرخ مرگ و میر کسانی که بسیار خام متریک. آنها بسیار آسیب پذیر به تغییرات در تست چون مخرج در این معادله تایید موارد — یعنی تست مثبت. آمریکا و سنگاپور هستند جالب نمونه هایی است که نشان می دهد این متریک سودمندی و محدودیت های آن است.

ایالات متحده تقریبا قطعا undercounting آن Covid-19 موارد به دلیل تحت تست. خطر مرگ و میر در ایالات متحده — کل مرگ و میر تقسیم بر تعداد واقعی از عفونت های تایید شده یا نه — این است که بسیار کمتر از 6 درصد است. اما آن را نیز غیر ممکن است به طور موثر به دانستن واقعی مرگ و میر در حال حاضر چون نه تعداد ناچیز از مردم آلوده Covid-19 نشان ندهید جدی علائم و بنابراین هرگز مورد آزمایش قرار.

برعکس سنگاپور مورد مرگ و میر ممکن است بسیار پایین به دلیل آن است که آزمایش بسیاری از مردم با خفیف یا بدون علائم است.

این کشور تشدید آن تست به دلیل Covid-19 شیوع بیماری در خوابگاه که خانه بسیاری از سنگاپور دستمزد پایین کارگران مهاجر. شما ممکن است به یاد بیاورید که در اواخر مارس جزیره به نظر می رسید که Covid-19 تحت کنترل است. با تکیه بر درس از شیوع سارس در سال 2003 در این کشور اجرا یک تست سریع-و-ردیابی برنامه و همچنین محدود کردن سفر به سنگاپور و نیاز خود-قرنطينه.

اما پس از آن موارد شروع به افزایش دوباره — تقریبا به طور کامل به دلیل عفونت در میان کارگران مهاجر که با هم زندگی می کنند و در بسته بندی خوابگاه در لبه از شهر است. به عنوان موج دوم شروع به تاج در سنگاپور در اواسط ماه آوریل در حدود 90 درصد از موارد جدید معلوم شد که کارگران خارجی بودند که در خوابگاه زندگی می کنند.

بنابراین سنگاپور اجرا جدید برنامه غربالگری با هدف تست به طور موثر در هر تک کارگر زندگی در آن امکانات است. این تست هزاران نفر از کارگران در هر روز, آیا یا نه آنها نشان می دهد هر Covid-19 علائم.

این افراد به طور کلی جوان; آنها آمده ام تا به سنگاپور به کار بر روی پروژه های ساخت و ساز و یا در تولید و یا در بخش بهداشت و درمان. و ما می دانیم که Covid-19 نرخ مرگ و میر در میان افراد جوان هستند خیلی پایین تر به طور کلی از میان سالمندان است.

بنابراین اگر شما می خواهید به درک که چرا مورد مرگ و میر بسیار سرسختانه کم در سنگاپور بخشی از آن است که یک ماده از شانس: این گروه از مردم که بیمار شد و در کاهش خطر مرگ است. اما به همان اندازه — اگر نه بیشتر — مهم است که شيوع تست و کشور را به تمرکز بر تست این جوان و گاهی اوقات افراد بدون علامت.

"این برنامه به احتمال زیاد شناسایی مواردی که در غیر این صورت باید ارائه به مراکز بهداشتی و درمانی برای تشخیص" Ooi Eng Eong معاون مدیر در حال ظهور بیماری های عفونی برنامه در دوک-دانشگاه ملی سنگاپور دانشکده پزشکی به من گفت بیش از ایمیل.

که باد تعداد کل موارد مخرج مورد استفاده برای محاسبه مورد مرگ و میر. سنگاپور تست کج جوان به دلیل تاکید بر مهاجر خوابگاه و کشور به نظر می رسد که عمدتا اجتناب Covid-19 شیوع آن در خانه های سالمندان که در آن بیشتر آسیب پذیر افراد مسن زندگی می کنند.

"در حالی که برنامه غربالگری منجر به بیشتر موارد گزارش از اگر مورد تشخیص محدود به کسانی است که متناسب با COVID-19 مورد تعریف آن نیز گسترش یافته و مخرج در مرگ و مير محاسبه: تعداد موارد منجر به مرگ تقسیم بر تعداد کل موارد," او گفت:.

بنابراین در حال حاضر شما ممکن است پرسیدن که چرا وجود دارد شیوع در این مهاجر کارگر خوابگاه. آن را به نظر می رسد که یک بیت تصادفی. نیویورک تایمز گزارش داد که مقامات دولتی فکر کسی برداشت که ممکن است به این ویروس در نزدیکی یک مرکز خرید مورد علاقه کارگران مهاجر. و یا آنها ممکن است آلوده شده اند در یک سایت ساخت و ساز مربوط به یک خوشه کوچک از موارد. و یا هر دو.

در هر صورت پس از coronavirus وارد خوابگاه آن را شکوفا در محله های زندگی که در آن به عنوان بسیاری از 20 نفر به اشتراک گذاشتن یک اتاق. فقیر پوشش بهداشت و درمان برای کارگران مهاجر — وابسته به کارفرمایان خود را که مشتاق هستند تا به حد خود مسئولیت مالی — همچنین ممکن است با تاخیر از مردم به دنبال مراقبت اجازه می دهد این ویروس به چرک قبل از مقامات بهداشت عمومی قادر به تشخیص آن است.

این آبشار از حوادث غیر قابل پیش بینی من را به یاد یک پست که همکار من برایان رزنیک قرار داده تا صبح روز چهارشنبه در تئوری هرج و مرج و عدم قطعیت ذاتی یک بیماری همه گیر:

وجود دارد یک روش ساده مکانیکی است که کمک به درک من ممکن است بسیاری از قراردادهای ما با Covid-19 بیماری همه گیر.

این دو آونگ و به عنوان یک جسم فیزیکی آن بسیار ساده است: یک آونگ (یک رشته و یک وزن) است که متصل به انتهای دیگر. حرکت آن است که با این قوانین حرکت نوشته شده توسط اسحاق نیوتن صدها سال پیش.

اما تغییرات جزئی در شرایط اولیه از آونگ — می گویند از آن شروع آن از نوسان کمی بالاتر و یا اگر وزن آونگ توپ کمی سنگین تر و یا یکی از آونگ اسلحه است کمی طولانی تر از دیگر منجر به wildly نتایج مختلف است که بسیار سخت است برای پیش بینی.

به عنوان برایان اشاره coronavirus همه گیر است و حتی پیچیده تر از این دو آونگ مدل. این باعث می شود در آینده بسیار دشوار است برای پیش بینی.

و پس از آن دشوار است اگر نه غیر ممکن است برای منزوی کردن یکی از مواد تشکیل دهنده است که توضیح می دهد که چرا میزان مرگ و میر در ایالات متحده است که بسیار بدتر از آن است که در سنگاپور است. ما هنوز هم لازم نیست که یک ایده بسیار خوبی از خطر مرگ و میر هر چند بهترین تخمین می زند بیش از حدود 1 درصد یا کمی پایین تر است. و در مورد مرگ و میر, نرخ, به عنوان نشان داده شده توسط ایالات متحده و سنگاپور به طور گسترده ای می تواند متفاوت باشد بسته به اینکه چگونه این بیماری همه گیر است و بازی کردن در مکان های مختلف.

اما این بدان معنا نیست که ما می دانیم هیچ چیز نیست. و سنگاپور به عنوان مثال آیا مطابق با انتظارات خاصی که ما در حال حاضر برای این بیماری است.

سنگاپور می توان خدا را شکر که آن بدترین شیوع بیماری شده اند در خوابگاه پر از کارگران جوان به جای خانه های سالمندان که ما دیده ایم در ایالات متحده و اروپا است. برخی از اعتباری نیز قطعا با توجه به تست و ردیابی برنامه های محدودیت های مسافرتی و سنگاپور قوی سیستم مراقبت های بهداشتی (نابرابری برای کارگران مهاجر وجود).

برخی از این چیزها می تواند قابل استفاده در آمریکا: این کشور می تواند بهتر انجام تست و ردیابی و آن را می تواند در ساخت یک قوی تر سیستم بهداشت و درمان. به ما می کند باید نسبتا جوان جمعیت در مقایسه با کشورهای دیگر و پس از تست بیشتر می تواند به طور بالقوه نشان می دهد بیشتر شیوع گسترده — و تناقض پایین تر مرگ و میر بیشتر از آمار کنونی نشان می دهد.

اما coronavirus در حال حاضر نفوذ پرستاری در خانه ما. آن است که کمی آرامش برای سالمندان و خانواده های آنها و نه به افراد جوان که بدست بسیار بیمار و یا مرده به می دانم که مرگ و میر ممکن است نزدیک به 1 درصد (یا کمتر) از 6 درصد اگر تنها ما آزمایش افراد جوان و متوجه شد افرادی که آلوده شده اند اما هیچ علائم یا خفیف هستند. بد شانس و فقیر پاسخ اولیه در حال حاضر برجسته آمریکا از شیوع یک در سنگاپور است.

هر کشور coronavirus تجربه بازتابی از عوامل هر دو در کنترل آن و پس از آن هرج و مرج و شانس تصادفی که هیچ کس حتی سنگاپور می توانید کنترل کنید. همان درست است از هر فردی را به خطر پیچ در پیچ ظروف سرباز یا مسافر خود را به نژاد و سن و وضعيت اقتصادی موجود شرایط پزشکی و زیست شناسی که علم این است که فقط شروع به درک.

من برنامه ریزی برای ارسال این مقاله به دوست من. من امیدوارم که آن را فراهم می کند برخی از بینش به سوال خود را. اما من انتظار نداریم که آن را به طور کامل رضایت بخش است یا نه. وجود دارد به سادگی بیش از حد و عدم قطعیت است.

این داستان به نظر می رسد در VoxCare یک خبرنامه از بورسی در آخرین پیچش و چرخش در امریکا مراقبت های بهداشتی بحث است. ثبت نام برای دریافت VoxCare در صندوق پستی خود را همراه با سلامتی بیشتر مراقبت آمار و اخبار.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب