San Bernardino County می بیند بزرگترین واحد-روز پرش در coronavirus موارد با 10% دست انداز

ملیسا Daniels پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 9:33 PM EDT 9 مه سال 2020سن برناردینو کانتی گزارش بزرگترین جهش

توسط NEWSOULS در 21 اردیبهشت 1399

سن برناردینو کانتی گزارش بزرگترین جهش در عین حال در coronavirus موارد در روز شنبه با 273 جدید تایید موارد 10.4 درصد افزایش از روز قبل.

مقامات شهرستان در روز شنبه وجود دارد گفت: در حال حاضر در مجموع 2,902 موارد تایید شده در شهرستان مورد 2.18 میلیون نفر. این شهرستان دارای پنجم-بیشترین تعداد coronavirus موارد در دولت لس آنجلس سن دیگو و نارنجی شهرستانهای استان است. قبل از شنبه را 273 مورد افزایش بیشتر این شهرستان گزارش شده در یک روز بود 159 در مارس 6.

شنبه ارقام به معنای کانتی گزارش 133 coronavirus موارد برای هر 100,000 ساکنان از 120 coronavirus موارد برای هر 100,000 ساکنان روز قبل از. موارد دو برابر در نرخ 12.1 روز.

اطلاعات عمومی افسر دیوید ورت گفت: در یک ایمیل به خورشید صحرا که هیچ توضیح روشنی برای پرش اما به احتمال زیاد نتیجه ramped تا تست که او county شده است قادر به انجام. آنها باز بیشتر از طریق درایو تست مکان و از اواخر ماه آوریل بودند امکان تست برای مردم بدون مترادف اگر آنها مراقبت های بهداشتی کارگران و یا بیش از 65.

"ما شده است انتظار رشد در تعداد مثبت," او گفت:. "نه لزوما چون بیشتر مردم آلوده شدن اما نه چون ما در نهایت باید از این منابع برای شناسایی آنها است."

رکورد افزایش می آید یک روز پس از سان برناردینو شهرستان کاسته محدودیت وقتی که می آید به پوشیدن صورت پوشانده اند. آنها در حال حاضر توصیه می شود اما دیگر مورد نیاز در این شهرستان پس از یک جدید بهداشت منظور شد و به اثر قرار داده است.

این شهرستان همچنین گزارش سه جدید مرگ و میر در شنبه, آوردن تعداد کل مرگ و میر ناشی از این ویروس به 114.

San Bernardino County گفته مقامات 30,012 بیماران آزمایش شده اند که 9.7 درصد تست مثبت برای کوروناویروس. که در مورد 1,376 آزمون در هر 100,000 نفر.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom صورت گرفته با دولت برای انجام حداقل 60,000 coronavirus آزمون در روز که نیاز به حدود 152 نفر از هر 100,000 کالیفرنیا برای دریافت تست شده در هر روز.

همانطور که از اوایل ماه مه در کالیفرنیا به عنوان یک کل مورد بود که در نیمه راه به هدف روزانه.در اخیر هفته از داده های جمع آوری شده توسط خورشید صحرا تنها یک شهرستان — سن فرانسیسکو شهرستان — به وضوح بالاتر از Newsom هدف نرخ, اگر چه چند نفر دیگر شروع به رویکرد آن است.

سان برناردینو شهرستان به بیش از 2 میلیون نفر است که در میان بدترین های بزرگ استان ها عقب است. شهرستان — دولت-پنجم-نظام — اتحاد تجویز کمترین تعداد آزمون سرانه در میان همه Southern California counties.

بیشتر: San Bernardino County وقفه و استراحت کالیفرنیای جنوبی در coronavirus تست

نویسنده کارکنان علامت Olalde کمک به این گزارش. ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار در Coachella Valley. او را می توان در رسید (760)-567-8458, melissa.daniels@desertsun.com و یا در توییتر @melissamdaniels.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن