San Bernardino County بهداشت عمومی مدیر به استعفا; آرایشگران آرایشگران سو قانونگذاران دولت

شین Newell پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 11:12 AM EDT مارس 13 سال 2020San Bernardino County سلامت عمومی مد

توسط NEWSOULS در 24 اردیبهشت 1399

San Bernardino County سلامت عمومی مدیر استعفا از مقام خود را در پایان ماه مه مقامات شهرستان را تایید کرد سه شنبه.

Trudy Raymundo باقی خواهد ماند و مسئول بخش عمومی وزارت بهداشت از طریق مه 29, شهرستان سخنگوی دیوید ورت گفت. او آگاهانه این شهرستان از تصمیم او در آوریل 1.

"ما ساخته شده است یک تیم بزرگ مردم در سلامت عمومی است که انجام بسیاری از چیزهای بزرگ برای مردم این شهرستان و که در ادامه برای محافظت از جامعه ما با مهارت و شور و عشق" Raymundo در بیانیه ای گفت. "آن زمان برای من به یک استراحت و ببینید چه چیز دیگری در خارج وجود دارد از آنجا که من می دانم این تیم ادامه خواهد داد به رشد در خدمت و رسیدن به."

Raymundo پیوست شهرستان در سال 1990 و شروع به کار در اداره بهداشت و درمان در سراسر سال 1998 ورت گفت. او بهداشت عمومی مدیر در ماه مارس 2012 پس از بیش از دو سال به عنوان مدیر موقت.

ورت گفت: در این شهرستان را یک اطلاعیه در مورد موقت و یا دائمی جانشین نزدیک به و یا در مارس 29.

Raymundo را در انتظار خروج می آید به عنوان شهرستان همچنان به مبارزه با کروناویروس. از سه شنبه 3,078 ساکنان آزمایش مثبت و 120 فوت کرده اند با توجه به COVID-19 عوارض. این شهرستان دارای عقب مانده و بقیه از جنوب کالیفرنیا در آزمایش.

می تواند دولت بازگشایی با خیال راحت ؟ Coronavirus تست سطوح ناکافی و تحلیل نشان می دهد

کالیفرنیا coronavirus: Riverside County اعداد و آخرین نقشه

در مارس 4 یادداشت Casonya توماس شهرستان دستیار اجرایی خدمات انسانی ستایش Raymundo و تیم او برای بخش پاسخ به همه گیر.

"Trudy نیز ساخته شده است یک تیم ماهر بهداشت حرفه ای و ما قدر او سال های بسیاری از فداکاری است که ترجمه به خدمات بزرگ برای سال های آینده" توماس نوشت.

آرایشگران آرایشگران سو قانونگذاران ایالتی در لا در تلاش برای بازگشایی

این سازمان به نمایندگی از مدل مو و سالن صاحبان در Southland و در جای دیگر سهشنبه شکایت رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و دولت دادستان کل خاویر بکررا به دنبال حکم دادگاه مجبور به مقامات اجازه می دهد نظافت شخصی مغازه ها برای بازگشایی به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

حرفه ای زیبایی فدراسیون کالیفرنیا مدعی در دعوی در دادگاه فدرال لس آنجلس که قانونگذاران پایمال شده خود به اعضای حقوق مدنی زمانی که آنها را "مبهم و خودسرانه طبقه بندی شده با مجوز barbering و لوازم آرایشی حرفه ای به عنوان" غیر ضروری,' جرم مشاغل این 500,000 به علاوه دولت مجوز حرفه ای انجام دهد."

در پاسخ به یک درخواست برای نظر بکررا دفتر گفت که فرماندار "بهترین موقعیت برای پاسخ به سوالات مربوط به فرماندار اقامت در خانه سفارش دهید." یک تماس به دنبال نظر به Newsom دفتر بود بلافاصله جواب داد.

شاکیان از جمله شرمن اوکس مدرسه زیبایی و مدل مو در سن دیگو و لس آنجلس ادعا می کنند که با هیچ آینده تاریخ برنامه ریزی شده برای بازگشت به کار این متهمان "از حد خود تجاوز از اختیارات واگذار شده به آنها توسط کالیفرنیا قانون اساسی و نقض شاکیان حقوق با توجه به روند" با توجه به شکایت.

این "یک طرفه مرتب سازی مجدد از اقتصاد است که اتفاق می افتد بدون هیچ قانونی و یا انتخابات نظارت" طرح دعوی در دادگاه مدعی.

Paul Mitchell زیبایی مدرسه مدعی است که با توجه به متهمان اقدامات کارکنان شده است furloughed و استفاده از مدرسه را اجاره فضا در گالری در شرمن اوکس را تکذیب کرد. قبل از فرماندار shutdown, سفارش, Paul Mitchell تا به حال ثبت نام از 230 دانش آموزان تمام کوشش خود در جهت تبدیل شدن به مجوز زیبایی, شاکیان می گویند.

"پل میچل با این وجود همچنان در قبال اجاره املاک, اموال, هزینه های صدور پروانه و دیگر ثابت هزینه های عملیاتی از بیش از 60 ، 000 دلار در هر ماه" با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

Coronavirus پرسش و پاسخ: همه چیز شما نیاز به دانستن

کروناویروس در Coachella Valley: تا کنون موارد

همکار شاکیان رز Ibarra و Corinne لام مدل مو در لس آنجلس و سن دیگو به ترتیب می گویند که آنها نیز شده اند بدون درآمد پس از سفارش صادر شد دو ماه پیش. در عین حال آنها باقی می ماند در قبال سالانه هزینه های صدور مجوز و هزینه های دیگر به خود را حفظ مشاغل و معیشت به عنوان cosmetologists با توجه به کت و شلوار.

Newsom اعلام کرده است جزئیات بیشتر از چهار فاز طرح ریزی برای کسب و کار. دولت در حال حاضر در فاز دوم, اما سالن و مغازه سلمانی نشده است از جمله در شل شدن محدودیت.

محلی شهرستانهای: تا کنون موارد

Riverside County: مقامات بهداشت در روز سه شنبه گزارش داد 59 جدید COVID-19 موارد و هشت ویروس های اضافی مربوط به مرگ و میر. در مجموع 225 نفر کشته شده اند در این شهرستان پس از همه گیر آغاز شد.

این شهرستان تعداد کل موارد می ایستد در 5,248 از شنبه بعد از ظهر. در حال حاضر 185 بیماران بستری از جمله 69 در بخش مراقبت های ویژه. که کاهش پنج بیماران از اعداد گزارش شده در روز پیش از آن.

علاوه بر این مقامات گفت: 2,911 مردم بهبود در شهرستان است که 266 بیماران بیشتر از روز قبل.

Newsom: سریع برای بازگشایی دو California counties ارائه می دهد رستوران دستورالعمل

اطلاعات: در حال COVID-19 موارد کاهش بیشتر در Coachella Valley از شهرستان کلی?

در Riverside County jail سیستم 187 زندانیان دارای آزمایش مثبت و 134 بهبود یافته اند. سه زندانی در شهرستان سیستم فوت کرده اند.

Riverside County تایید کرده است حدود 212 مورد در هر 100,000 نفر است.

Riverside County پیشی گرفته است کالیفرنیا کلی تست میزان با حدود 3,039 آزمون اداره هر 100 ، 000 ساکنان به تاریخ. در مجموع بخش خصوصی و آزمایشگاه در شهرستان انجام داده اند 75,069 آزمون.

ایالت مورد 2,615 آزمون در هر 100000 نفر انجام شده تا به امروز است.

دولت در روز سه شنبه پیشی گرفته بیش از 1 میلیون آزمون با توجه به California Department of Public Health. به عنوان از آوریل 11, 1,033,370 آزمایشات انجام شده در تجاری خصوصی و دانشگاهی آزمایشگاه با توجه به دولت است.

سان برناردینو شهرستان: مقامات بهداشت در روز سه شنبه گزارش شده 63 جدید کروناویروس موارد و پنج ویروس های اضافی مربوط به مرگ و میر. این دو برابر شدن زمان افزایش یافته به 12.8 روز از 12.6 یک روز قبل از.

Imperial County: این شهرستان در مجموع تعداد موارد 603 تا 10 از یک روز قبل با 13, مرگ و میر, تا 1 از یک روز پیش از آن. کم جمعیت شهرستان که کمتر از 200,000 ساکنان انجام شده است 4,487 آزمون.

تا کنون 32,568 افراد آزمایش شده در این شهرستان با 9.5 درصد از کسانی که تست مثبت است. شهرستان گزارش نتایج 784 آزمون در روز سه شنبه که برابر است با حدود 28 آزمایشات گزارش شده در هر 100 ، 000 ساکنان در آن روز.

Coachella Valley: تا کنون موارد

مقامات شهرستان در روز سه شنبه گزارش هفت مورد جدید و بیشتر از مرگ و میر در Coachella Valley نه شهرستانها که باید 844 موارد مثبت و 39 ویروس های مربوط به مرگ و میر:

 • کلیسای جامع شهر: 106 نفر و مرگ 1
 • Coachella: 169 موارد و 3 و میر
 • دزرت هات اسپرینگز: 50 نفر و مرگ و میر 0
 • Indian Wells: 13 نفر و مرگ و میر 0
 • Indio: 163 موارد و مرگ و میر 5
 • La Quinta: 83 موارد و 7 و میر
 • نخل کویر: 123 موارد و مرگ و میر 11
 • پالم اسپرینگز: 108 موارد و 9 مرگ و میر
 • رانچو مایراج: 29 مورد و 3 مورد مرگ و میر
 • Unincorporated جوامع: برمودا دونس: 6 مورد و 0 مرگ و میر; لبه بیابان: موارد 3 و 0 و میر; کویر کف دست: 8 مورد و 0 مرگ و میر; گارنت: 11 مورد و 0 مرگ و میر; مکه: 34 مورد و 1 مرگ; North Shore: 7 مورد و 0 مرگ و میر; واحه: 25 موارد و 0 مرگ و میر; آسمان دره: موارد 2 و 0 و میر; حرارتی: 13 نفر و 0 مرگ و میر; تهوسند پلمس: 8 مورد و 0 مرگ و میر; ویستا سانتا رزا: 8 مورد و مرگ و میر 0
 • کالیفرنیا: 69,832 موارد مثبت و 2,847 مرگ و میر با توجه به اطلاعات منتشر شده در روز سه شنبه

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید shane.newell@desertsun.com, (760) 778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن