شهرستان Riverside دریافت درخواست چشم پوشی در کلاس مدرسه ، اما هیچ کدام از Coachella دره

لری بوهنان پالماسپرینگز کویر سان منتشر شده 8:13 PM EDT اوت 24, 2020در حالی که حداقل یک دوجین مدرسه و یا مناطق

توسط NEWSOULS در 4 شهریور 1399

در حالی که حداقل یک دوجین مدرسه و یا مناطق مدرسه برای چشم پوشی است که اجازه می دهد آنها را به انجام کلاس های شخصی در شهرستان Riverside درخواست, هیچ یک از آن مدارس در دره Coachella هستند.

برنامه های کاربردی در روز اول بخش بهداشت عمومی شهرستان درخواست چشم پوشی پس از اعلام هفته گذشته که شهرستان برنامه های کاربردی مدارس که با الزامات خاص را بررسی کنید.

چشم پوشی تنها می تواند برای مهد کودک از طریق کلاس های کلاس ششم تحت دستورالعمل های دولتی درخواست. یک مدرسه تنها در صورتی می تواند اعمال شود که صلاحیت آن ها کمتر از ۲۰۰ مورد COVID-19 در هر ۱۰۰٬۰۰۰ نفر از ساکنان در طول یک دوره ۱۴ روزه داشته باشد.

بیشتر: مدارس شهرستان Riverside می تواند برای چشم پوشی در هفته آینده برای برگزاری کلاس های در فرد درخواست

بیشتر: روز اول مدرسه برای شن های بیابان متحد مدرسه منطقه با نقص آغاز می شود

خوزه آربالو، متخصص ارشد اطلاعات عمومی برای اداره بهداشت عمومی شهرستان ریورساید، تایید کرد که این شهرستان دریافت کرده است 12 برنامه های کاربردی چشم پوشی از بعد از ظهر دوشنبه. آربالو نام مناطق مدرسه ای را نداشت که اعمال می شد اما می گفت هیچ کدام از دره Coachella نیستند.

برنامه های کاربردی چشم پوشی در حال حاضر باید توسط افسر بهداشت عمومی شهرستان دکتر کامرون قیصر قبل از مدارس مجاز به از سر گیری تدریس در کلاس بررسی می شود.

سه منطقه مدرسه محلی در دره Coachella گفت : جمعه ، روز شهرستان اعلام کرد برنامه چشم پوشی ، که آنها یا در درخواست چشم پوشی بلافاصله برنامه ریزی نیست و یا که آنها نیاز به زمان بیشتری برای جمع آوری اطلاعات قبل از درخواست.

پالم اسپرینگز متحد مدرسه منطقه گفت که آن را در درخواست چشم پوشی در این زمان برنامه ریزی نیست. یک سخنگوی منطقه مدرسه متحد شن های صحرا گفت که این ولسوالی قبل از تصمیم گیری در مورد درخواست چشم پوشی، اطلاعات را جمع آوری خواهد کرد. Coachella دره متحد مدرسه منطقه گفت که آن را اطلاعات کافی برای تصمیم گیری هنوز ندارد.

چشم پوشی برای Coachella دره مدارس دولتی یا خصوصی تحت مقررات ایالتی مورد نیاز است چرا که شهرستان Riverside هنوز هم در لیست دیده بان دولت از داشتن بیش از حد بسیاری از موارد مثبت در هر 100،000 ساکنان. در مناطقی که حداقل به مدت دو هفته در لیست دیده بان ایالت نیستند، مدارس می توانند در هر زمان بازگشایی شوند.

لری بوهنان نویسنده گلف کویر سان است. او را می توان در (760) 778-4633 یا larry.bohannan@desertsun.com. دنبال او در فیس بوک و یا در توییتر در Sun.@Larry_Bohannan. حمایت از روزنامه نگاری محلی: مشترک خورشید صحرا شوید.

88801100011088 دوشنبه اولین روزی بود که این شهرستان چشم پوشی از مدارس دولتی و خصوصی را پذیرفت تا دانش آموزان خود را به کلاس های درس بازگرداند.
    
...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن