Riverside County, برنامه ای برای استخدام تا 200 COVID-19 تماس با ردیاب. در اینجا چگونه شما می توانید درخواست

نیکول هیدن پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 3:23 PM EDT مارس 20, 2020کنار رودخانه شهرستان است و در فرایند است

توسط NEWSOULS در 1 خرداد 1399

کنار رودخانه شهرستان است و در فرایند استخدام تا 200 تماس ردیاب برای گسترش بهداشت عمومی اداره منابع برای کنترل گسترش COVID-19.

این شهرستان هم اکنون دارای بیش از 100 تماس با ردیاب با جدید ترین استخدام های کار از راه دور گفت: بروک فدریکو رودخانه شهرستان سخنگوی.

شهرستان ارسال شده برنامه کار آنلاین در اوایل مارس و در حال حاضر دریافت بیش از 500 برنامه اما هنوز پذیرش اضافی ارسالی. این لیست فرصت های شغلی به صورت موقت خدمات بهداشتی دستیار (تماس با ردیاب) و موقت سلامت, معاون آموزش و پرورش (تماس با ردیاب). جدید ترین مثال بود ارسال شده در LinkedIn در مارس 19.

تماس با ردیابی یک ابزار است که وقتی زوج با گسترده coronavirus تست می تواند کمک به محدود کردن گسترش COVID-19 و سرعت بالقوه را شناسایی نقاط داغ و یا شیوع ویروس قبل از آن کاتالیز. داشتن قوی کارکنان ردیاب تبدیل خواهد شد و حتی بیشتر لازم است به عنوان برخی از شرکت های تجاری و تفریحی در نقاط شروع به بازگشایی شده است.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفته است که استان ها می تواند درخواست برای شتاب جدول زمانی برای خروج نیروهای آمریکایی از ناهار خوردن در رستوران ها و خرده فروشی و کسب و کارهای دیگر. برای به دست آوردن تایید شهرستانهای نیاز به حداقل 15 تماس با ردیاب در هر 100 ، 000 ساکنان در میان معیارهای دیگر. که به معنی کنار رودخانه شهرستان خواهد نیاز به در مورد 367 تماس با ردیاب در کل. کوچکتر شهرستان ها و استان ها با موارد ممکن است انعطاف پذیری بیشتر در کسانی که با استانداردهای.

کنار رودخانه شهرستان در حال حاضر دارای حدود چهار تماس با ردیاب در هر 100 ، 000 ساکنان است اما بخشی از دولت تماس نرم افزار ردیابی برنامه آزمایشی.

صحرا خورشید تجزیه و تحلیل نشان داد که بیش از 40 درصد از California counties نمی دیدار با دولت در تماس با ردیابی بازگشایی استانداردهای اگر چه دولت در حال حاضر به تغییر مسیر هزاران نفر از وضعیت موجود و کارکنان محلی به تکالیف جدید به عنوان COVID-19 مورد محققان و تماس با ردیاب.

"اگر دولت قادر به تغییر مسیر به اندازه کافی موجود دولت و کارکنان محلی به برنامه های اضافی و گزینه های استخدام مورد بررسی قرار خواهد داد" گفت: California Department of Public Health سخنگو.

اما بسیاری از مناطق مانند Riverside County, در حال انتظار برای دولت به مرحله. آنها در حال حرکت به استخدام بیشتر افراد در حال حاضر.

بیشتر: کالیفرنیا بازی گرفتن coronavirus تماس با ردیابی به عنوان شهرستانهای فشار برای بازگشایی

بیشتر: ویژه 29, Morongo و لاک پشت سنگ قمار همه مجموعه ای برای باز کردن جمعه

بیشتر: آیزنهاور را 'ویروس Avenger' decontaminates N95 ماسک باعث می شود آنها را قابل استفاده مجدد

شهرستان است که به دنبال متقاضیانی که دارای تجربه کار در سلامت دانش از اصطلاحات پزشکی و مهارت در مصاحبه بیماران توانایی برای وارد کردن اطلاعات به پایگاه داده ها و توانایی تجزیه و تحلیل شرایط, با توجه به آخرین کار ارسال. ارسال همچنین یادداشت های یک اولویت برای متقاضیان با مدرک لیسانس.

تماس با ردیاب خواهد بود مسئول برای انجام COVID-19 مورد تحقیقات تماس با کسب و کار و سازمان های جامعه, مصاحبه بیماران با شرایط پزشکی پیچیده و تعیین آنچه بیماران نیاز بیشتری پیگیری و راهنمایی.

تمام استخدام های جدید را دریافت خواهید کرد آموزش است. موقت و تمام وقت ورود به سطح موقعیت می پردازد 18 دلار در ساعت است.

متقاضیان علاقه مند می توانند درخواست آنلاین در این شهرستان کار سایت.

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن پوشش بهداشت در Coachella Valley. او را می توان در رسید Nicole.Hayden@desertsun.com یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب