Riverside County OKs کلانتر درخواست برای افزایش نرخ متهم به قرارداد شهرستانها

اخبار شهر خدمات منتشر شده 5:31 PM EDT Jun 2, 2020هیئت ناظران در روز دوشنبه تایید Riverside County Sheriff چاد

توسط NEWSOULS در 14 خرداد 1399

هیئت ناظران در روز دوشنبه تایید Riverside County Sheriff چاد بیانکو درخواست به پیاده روی پتو رای متهم به 17 شهر و دیگر قرارداد اشخاص برای استفاده از گشت نمایندگان و خدمات پشتیبانی مرتبط با عملیات.

"ما همه چیز ممکن است به کاهش نرخ" بیانکو گفت: هیئت مدیره پیش از آن اتفاق آراء. "این بود که در ابتدا تخمین زده می شود بیش از 5% اما ما همه چیز را ما می تواند به کاهش است و ما قادر به نگه داشتن آن را. ما می خواهیم به پایین (شهرها) هزینه برای خدمات پلیس. هر روز این یک کار در حال پیشرفت است."

این Coachella Valley شهرهای La Quinta, نخل کویر, رانچو میراژ Coachella و چاه همه قرارداد با بخش کلانتر. هر پیش بینی افزایش هزینه تا 7 درصد.

نخل کویر شورا در ماه مه تایید مختلف کاهش در هزینه ها از جمله کاهش ساعت گشت و تعلیق از مواضع از جمله دو موتور سیکلت افسران و K9 واحد جمعا حدود 3.4 میلیون نفر است. مقامات گفت: کاهش شد لازم به عنوان شهر پرانتز برای یک کسری بودجه تا 15 میلیون دلار – در مجموع برای 2019-20 و 2020-21 مالی سال – با توجه به درآمد از دست رفته نسبت به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

La Quinta نیز با توجه به پیرایش ساعت گشت و امکان حذف یک افسر ترافیک برای دیدار با یک پیش بینی 7% افزایش در هزینه به $17.5 میلیون دلار برای 2020-21.

در مواجهه با یک کسری بودجه حداقل $2.3 میلیون نفر در 2020-21 در بالای $7.05 میلیون دلار ضرر در درآمد سه ماهه گذشته از 2019-20 سال مالی افزایش پلیس هزینه های بدستآمده خشم از شورای شهر در ماه مه زمانی که برای اولین بار ارائه شده با پلیس جدید بودجه.

7 درصد افزایش دهد که شامل هیچ خدمات اضافی به این شهر "در یک بیماری همه گیر با نابود اقتصاد کاملا غیر قابل قبول" شهردار لیندا ایوانز گفت: شهرستان, رئیس پلیس سروان. مبهم رینولدز است. "این اختلال با من مثل شما هیچ ایده" ایوانز گفت.

این شورا هنوز بررسی آن 2020-21 بودجه که از آن خواهد شد به احتمال زیاد اتخاذ در ژوئن 16.

افزایش عطف به ماسبق ژوئیه 1 سال 2019 است و نیاز به جبران بالاتر هزینه های متحمل شده توسط کلانتر, به گفته مقامات آژانس. تحت تجدید نظر رای, برنامه, هزینه یک کلانتر معاون گشت افزایش می یابد از $183.60 به $188.95 در هر ساعت — 2.9% پرش از قبل از سال مالی.

"هر سال کلانتر بخش کند تجزیه و تحلیل درست آن عملیات گشت و تعیین هزینه های واقعی به طور موثر از طریق آن اندازه خالص" با توجه به یک آژانس بیانیه نوشته شده به هیئت مدیره دستور کار است. "این به طور کامل پشتیبانی قرارداد اجرای قانون نرخ شامل کل سیستمیک هزینه های مربوط به در حال اجرا (اجرای قانون) گروه است."

بیشتر: نخل کویر shaves $3.4 M از پلیس بودجه از طریق کاهش موقعیت گشت ساعت برای پاسخگویی به افزایش هزینه های

بیشتر: Coronavirus: La Quinta رو $2.9 M کسری بودجه در سال مالی جدید, سوالات, زمان شهرستان را 7 درصد افزایش در هزینه های پلیس

در سال 2015 7 درصد افزایش باعث اعتراض از منتخب و غیر منتخب از مقامات Indian Wells لیک ال سینور, Moreno Valley, نخل کویر و Temecula که به چالش توجیهی برای چنین قابل توجهی رو به بالا تنظیم. آنها اعتراض کردند که اجرای قانون هزینه های تخلیه شد بودجه خود را و باید دربسته در محیط.

اعتراض به رهبری به دو سال ارزیابی کلانتر عملیات انجام شده توسط هلند مبتنی بر خدمات حرفه ای شرکت KPMG با هزینه حدود 40 میلیون. پس از شرکت حسابرسی و توصیه های برخی از کلانتر شیوه های مدیریت تغییر شد و تنظیمات ساخته شده بودند به نمایندگان' برنامه ها و تکالیف در چندین ایستگاه.

منتقدان استدلال می کنند در این زمان است که تلاش بود نیازی مالیات دهندگان هزینه در حالی که طرفداران از جمله سرپرست سابق جان Tavaglione ستایش نتیجه مثبت شبکههای صرفه جویی در دراز مدت به شهرستان ها و شهرستانها.

با توجه به بیانکو به 2.9% نرخ تنظیم اجازه خواهد داد که این گروه برای پوشش حقوق, مزایای حقوق بازنشستگی تجهیزات و وثیقه خدمات مرتبط با کلانتر سرپرستان مذهبی کارکنان و پرسنل مورد نیاز برای پشتیبانی از عملیات گشت. هزینه های بیمه داخلی و هزینه خدمات از صورتحساب به کلانتر توسط سازمان های دیگر نیز عوامل است.

مقامات آژانس اشاره کرد که هیچ حاشیه سود پشت سر نرخ را افزایش می دهد و این که آنها تا حد زیادی بر اساس تغییر ساختاری بار.

شهرستانها دریافت سود از هلیکوپتر گشت سرقت و قتل تحقیقات SWAT واحد و تیم ملی بمب پاسخ بدون نیاز به پا صورتحساب به صورت جداگانه. پیمانکاری اشخاص هستند بیشتر در امان هزینه دعاوی ناشی از اقدامات کلانتر پرسنل با توجه به آژانس.

هیئت مدیره مجاز بیشتر است که تمام 17 شهرداری تحت قرارداد با شهرستان برای اجرای قانون خدمات ملزم به پرداخت بالاتر یا پایین تر از نرخ های مبادله ای برای کلانتر استفاده از امکانات اختصاص داده شده به ارائه خدمات به جوامع است.

مقامات گفت: heftier صورتحساب به طور کلی بنیادی از شهرستان بخش از امکانات مدیریت هزینه ها برای حفظ ایستگاه از جمله چراغ فواره محوطه سازی و وادار سازد ، کلانتر در ابتدا حمل هزینه عبور می کند و سپس آنها را به طرف قرارداد است که هر کدام صورتحساب نسبت به چه مقدار از آنها مصرف می کند.

بزرگترین درصد افزایش امکانات خواهد هزینه های منتقله توسط ویلدومار که چهره $102,623 لایحه در مقایسه با $76,862 قبلی سال مالی — تقریبا 33% پرش.

پرریس را تحمل کمترین امکانات و هزینه به دلار و سنت: $527,514. اما هزینه پایین 1% از قبلی سال مالی زمانی که شهر شکافته بیش از $531,996.

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب