جنگ جمهوری خواهان در کیم گاردنر

جمهوری خواهان تمام راه را تا رئیس جمهور تخلیه در سنت لوئیس مدار دادستان کیم گاردنر در تابستان امسال به عنوان ا

توسط NEWSOULS در 5 شهریور 1399

جمهوری خواهان تمام راه را تا رئیس جمهور تخلیه در سنت لوئیس مدار دادستان کیم گاردنر در تابستان امسال به عنوان او تحقیق و سپس متهم یک جفت ثروتمند از وکلای متاهل برای کشیدن اسلحه بر روی معترضان.

مایک پارسون فرماندار میزوری در توئیت خود نوشت: «کیم گاردنر مدیون تک تک خانواده هایی است که یکی از عزیزانش را داشته است، توضیحی را در مورد اینکه چرا به جای پرونده آنها به پرونده مک کلوسکی عمل کرده است، به قتل رسانیده است.»

جاش هاولی سناتور ایالات متحده در نامه ای نوشت: «این بخشی از یک الگوی نگران کننده از تصمیمات دادستانی با انگیزه سیاسی توسط دادستان مدار سنت لوئیس است ...» سناتور ایالات متحده جاش هاولی در نامه ای از ویلیام بار دادستان ایالات متحده خواست تا در مورد گاردنر تحقیق کند.

رئیس جمهور ترامپ به یک وب گاه خبری محافظه کار گفت: این یک رسوایی است.

به طور معمول، تشکیل پرونده یک جنایت سطح پایین شایستگی ذکر در سنت لوئیس، بسیار کمتر در سطح ملی نیست. اما مارک و پاتریشیا مک کلوسکی در حال حاضر در راه خود را به جو وضعیت لوله کش بودند، پیوستن به پانتئون رندوس plucked از ابهام برای آخرین روایت مبارزات انتخاباتی.

این زوج روز دوشنبه در ویدئویی برای کنوانسیون ملی جمهوری خواهان ظاهر شدند و هشدار دادند که هر کسی که در «محله های آرام» زندگی می کند، از سوی «رادیکال ها» که مایل به «لغو حومه شهر» هستند، در خطر است. (توجه داشته باشید: مک کلوسکی ها در حومه شهر زندگی نمی کنند.)

"یک نفر در اوباش خارج از کنترل که در خانه ما دیدید به جرمی متهم نشد، اما می دانید چه کسی بوده است؟" مارک در ویدئو پرسید. "ما بودیم. آنها در واقع ما را متهم به تبهکاری کرده اند که جرات دفاع از خانه مان را دارند.»

در ۲۸ ژوئن، زن و شوهر در پاسیو شرقی عمارت قلعه مانند خود ناهار می خوردند که معترضان در راه رفتن به خانه شهردار Lyda Krewson شروع به راهپیمایی گذشته کردند. در گفتن مک کلوسکی ها، آن ها با یک «انبوه» خشن مواجه شدند و چاره چندانی جز مسلح کردن خود نداشتند، مبادا با سگشان به قتل برسه و خانه منفورشان به آتش کشیده شود. حساب آن ها با یک ویدئو لایو استریم در تضاد بود که هیچ نشانه ای نشان نمی داد که راهپیمایان قصد آسیب رساندن به این زوج را داشته اند یا حتی متوجه آن ها می شوند تا اینکه مارک با حمل یک تفنگ علیرضا-۱۵ شروع به فریاد زدن کرد: «از محله من جهنم را بیرون بیار!» پاتریکا بر روی چمن به هم زد و در حالی که تظاهرکنندگان سر شان فریاد می زدند که اسلحه هایشان را کنار بزنند، با یک تفنگ در سراسر جمعیت می چرخید. پس از حدود ده دقیقه جمعیت حرکت کردند. اما ویدئو و عکس های زوج ثروتمند سفیدپوست که اسلحه ها را در گروه متنوعی از معترضان برانداز می کردند ویروسی شدند.

در سمت چپ، مک کلوسکی های بخور دار و مسلح نمی توانستند بیشتر روی بینی به عنوان ماسکوهای امتیاز سفید و خشم باشند. اما برای محافظه کاران خشمگین از اعتراضات سراسری پس از کشته شدن جورج فلوید توسط پلیس مینیاپولیس، مک کلوسکی ها به قهرمانان مردمی فوری تبدیل شدند. و هنگامی که گاردنر روز بعد با اعلام اینکه قصد تحقیق در مورد مک کلوسکی ها را دارد پا به بازی اخلاق گذاشت، سیاستمداران جمهوری خواه مشتاق بودند که در مورد هر چیزی غیر از کروناویروس صحبت کنند، شرور خود را داشتند.

کی ایمگاردنر از زمان به دست گرفتن در سال ۲۰۱۷ به عنوان دادستان ارشد سنت لوئیس بارها پرونده های انفجاری را به عهده گرفته است.

او پرونده علیه جیسون استاکلی، پلیس سابق سنت لوئیس سفیدپوست را به ارث برد که در نهایت تبرئه شد که سپتامبر از قتل درجه یک در تیراندازی نقطه خالی یک جوان ۲۴ ساله سیاه پوست به نام آنتونی لامار اسمیت تبرئه شد. نظریه دادستان ها این بود که استاکلی پس از کشتن او اسلحه ای بر روی اسمیت کاشت، اما قاضی تیموتی ویلسون این استدلال را رد کرد. حکم ویلسون که شامل یک توضیح کتبی بود که «یک فروشنده هروئین شهری که سلاح گرم در اختیار ندارد، یک ناهنجاری خواهد بود» شدیدترین اعتراضات را در سنت لوئیس از زمان فرگوسن برانگیخت. با این حال، گذشته از شاش کردن انجمن افسران پلیس سنت لوئیس، نقش گاردنر تحت الشعاع درگیری فعالان و پلیس قرار گرفت.

وضعیت متفاوت خواهد بود در فوریه 2018، پنج ماه پس از حکم Stockley، زمانی که گاردنر کاهش یافته است پوسته بمب، پر کردن جرم تهاجم به حریم خصوصی اتهام علیه اریک Greitens فرماندار وقت میزوری به اتهام گرفتن یک عکس از معشوقه در حالی که او تا حدودی برهنه بود و سپس تهدید به انتشار آن اگر او نشان داد رابطه خود را. اتهام دوم دستکاری کامپیوتر ادعا فرماندار جمهوری خواه به طور غیرقانونی با استفاده از یک لیست اهدا کننده از غیر انتفاعی او برای مبارزات سیاسی خود را تأسیس کرد.

این یک مورد کبودی بود — برای Greitens، که در مارس 2019 به عنوان بخشی از یک معامله برای رها کردن اتهام دستکاری استعفا داد، و گاردنر، که خود را در حال بازی دفاع در برابر اتهامات سوء رفتار تسلیم شده توسط وکلای قدرتمند فرماندار است.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن