تشکر. جاستین Jalbi به پایان می رسد خود را شخص ثالث کاخ سفید پیشنهاد

تشکر. جاستین Jalbi مستقل میشیگان کنگره گفت که در ماه آوریل او بود با توجه به در حال اجرا برای رئيس جمهور به عن

توسط NEWSOULS در 28 اردیبهشت 1399

تشکر. جاستین Jalbi مستقل میشیگان کنگره گفت که در ماه آوریل او بود با توجه به در حال اجرا برای رئيس جمهور به عنوان شخص ثالث نامزد اعلام کرده است او تصمیم گرفت به دنبال یک پیشنهاد برای کاخ سفید است.

"بعد از انعکاس من به این نتیجه رسیدند که شرایط نمی قرض خود را به موفقیت من به عنوان یک نامزد برای ریاست جمهوری در سال جاری و بنابراین من نمی خواهد به یک نامزد" او توییتی شنبه.

Jalbi بود گفت: ماه گذشته بود که او به دنبال حزب آزادیخواه را نامزدی و که او می خواهم به دنبال کاخ سفید به "اصولی رئیس جمهور خواهد شد که دفاع از قانون اساسی و قرار دادن افراد برای اولین بار."

این یک تصمیم گیری است که به عنوان بورسی را جین Coaston توضیح داد آورده "عصبانی پاسخ" از تعدادی از گروه ها نگران Jalbi می رسم فقط به اندازه کافی رای به دور از خود را ترجیح نامزد به هزینه او پیروزی — به عنوان به خوبی به عنوان برخی از نگرانی از معتقدین:

واکنش به اعلام سریع و خشمگین به خصوص از هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن محافظه کاران نگران او می تواند رای به دور از جو بایدن و کمک به وقت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیروز گشتند.

دیگران اشاره کرد Jalbi فقدان ملی به رسمیت شناختن نام و تاریخی عدم موفقیت برای سوم نامزدهای حزب. یک نویسنده در محافظه کار متمایل وبلاگ زمان عادی گفت: Jalbi را 2020 کمپین خواهد بود "چیزی از 10 سال از هم اکنون شما خواهد بود کمی ناراحت نمی یاد در طول یک محرک دور از نوار چیزهای بی اهمیت در حالی که در انتظار در بال های خود را در B-Dubs."

...

و در حالی که Jalbi محبوب در میان معتقدین او قبلا با شناسایی این حزب منجر به احساس به عنوان اگر حزب آزادیخواه است که به دلیل مجله مت ولش گفت: "sloppy seconds" به صورت سابق جمهوری خواهان.

"اگر او برنده نامزدی, این چهارمین متوالی سابق جمهوری خواه انتخاب رسمی [به نفع خود]" ولش گفت. "آن هم از نوع شروع می شود شما احساس می کنید کمی استفاده می شود."

زمانی که Coaston خواسته Jalbi در این مورد کمتر از ستارگان پذیرش او تاکید کرد که او معتقد است که انتخابات ریاست جمهوری نیاز به یک نامزد با "ایده های عملی من می خواهم به جدول به ارمغان بیاورد" و این که او می تواند یک چشم انداز از دولت و مردم گرسنه بودند ،

"مردم پشت سر گذاشته می شود," او گفت: Coaston. "آنها احساس نمی مانند آنها در حال درمان نسبتا. آنها می خواهند با احترام رفتار شود. و در حال حاضر ما یک دولت که نمی تواند انجام دهد و مردم این فرصت را دارند که در این انتخابات را تغییر دهد."

اما پس از صحبت با بورسی Jalbi تصمیم گرفته است که زمان درست نبود. و بسیاری از این است که با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در یک سری از توییت او توضیح داد که عوامل متعددی باعث شد تا او تصمیم به رها کردن خود از اکتشاف یک پیشنهاد برای کاخ سفید از جمله قطبش در رسانه ها, محیط زیست, چالش های مالی در طول بحران اقتصادی و افزایش وابستگی به رسانه ها ظاهر با توجه به اجتماعی فاصله.

Jalbi همچنین پیشنهاد کرد همه گیر ممکن است مردم کمتر علاقه مند در غیر مومن سیاست بحث است که او برنامه ریزی شده برای ایجاد مرکزی به خود را آزادیخواه از مبارزات انتخاباتی است.

"امروز اکثر آمریکایی ها طبعا بیشتر علاقه مند به آنچه که زندگی را شبیه فردا از آنها در گسترده تر بحث سیاست و پوشش خبری منعکس شده است اولویت های آن," او گفت:.

Jalbi که 40 سال است و یک عکس از آزادیخواه آیکون آین رند نمایش داده شده در دفتر او تا به حال منحصر به فرد سیاسی مسیر در کنگره سیاست است. او به عضویت کنگره در سال 2010 به عنوان بخشی از حزب چای موج و عضو موسس سخت-خانه حق آزادی حزبی شده است که یک خار در ایران با رهبری طرف با آن خواسته است.

اما او نیز بوده است مداوم منتقد از مغلوب ساختن پیشی جستن و رئیس جمهور بر این بخش از ایران در مارس 2019, Jalbi اول شد — و تنها — جمهوری خواه به تماس برای مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح. نارضایتی خود را با نظام به رهبری او را به طور رسمی ترک حزب جمهوری خواه در تابستان گذشته و اعلام خود مستقل است. و او تنها محافظه کار مجلس در مجلس به رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح.

در حال حاضر Jalbi است بازنشسته از سال 2020 ریاست جمهوری. اما حتی در انجام این کار, او منعکس تفکر است که او را منجر به ترک حزب سابق خود گفت: روز شنبه "من همچنان به این باور است که یک نامزد از خارج از احزاب ارائه یک چشم انداز از دولت مبتنی بر آزادی و برابری می توانید از طریق شکستن در حق محیط زیست است."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن