معترضان پاره کردن یک مجسمه در پایتخت سابق کنفدراسیون. بیشتر ممکن است به دنبال.

معترضان سرنگون یک مجسمه از یک مؤتلفه کلی در ریچموند, ویرجینیا, شنبه شب — این آخرین تعدادی از آثار به برده های

توسط NEWSOULS در 18 خرداد 1399

معترضان سرنگون یک مجسمه از یک مؤتلفه کلی در ریچموند, ویرجینیا, شنبه شب — این آخرین تعدادی از آثار به برده های سابق-داشتن جنوبی به پایین کشیده شود توسط هر دو معترضان و مقامات دولتی به مردم در سراسر کشور تقاضا نژادی عدالت و پایان دادن به خشونت پلیس.

معترضان مخدوش مجسمه از مؤتلفه ژنرال کارتر ویلیامز Wickham در شهرستان مونرو پارک که نشسته در کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه پردیس قبل از استفاده از طناب به آن را پایین بکشید.

یک نفر ادرار در آن را قبل از در حال اجرا با توجه به گزارش توسط Richmond Times-Dispatch. مجسمه ایستاده بود در این پارک از سال 1891.

سرنگونی این بنای تاریخی در کنفدراسیون سابق سرمایه می آید به عنوان اعتراض به خشونت پلیس و نژادپرستی همچنان در سراسر کشور در پی مرگ جورج فلوید که کشته شد یک افسر سابق پلیس در مینیاپولیس در مه 25.

بناهای تاریخی جشن سابق مؤتلفه متحده آمریکا و دفاع از آن برده داری شده اند پاره کردن و یا خدشه به طور منظم پس از اعتراضات آغاز شد. در اوایل این هفته به معترضان در مونتگمری در زمان پایین مجسمه مؤتلفه ژنرال رابرت E. Lee خارج یک دبیرستان به نام بعد از او. در Nashville, یادبود به ادوارد Carmack سابق مجلس و ناشر روزنامه که تحت فشار قرار دادند نژادپرستانه انداز پایین گرفته شده است خارج از دولت کاپیتول. یک مؤتلفه بنای تاریخی در وسط دانشگاه می سی سی پی پردیس شده بود "معنوی نسل کشی" و پوشش داده شده با رنگ قرمز handprints.

اما آن را فقط به معترضان دفاع برای حذف مجسمه — برخی از دولت و مقامات محلی تایید شده اند برنامه ای برای حذف بحث برانگیز بناهای تاریخی و تغییر نام کنفدراسیون-venerating جاده ها و ساختمان ها در سابق مؤتلفه متحده مانند کنتاکی و لوئیزیانا.

بیرمنگام آلاباما شهردار موافقت کردند به حذف پنج داستان بلند مؤتلفه مجسمه با وجود یک سال 2017 دولت قانون است که محافظت از آن را از آسیب برساند. نیواورلئان شورای شهر است که با توجه به تغییر Jefferson Davis پارک وی — به نام بعد از اولین و تنها رئیس جمهور Confederate States of America — به افتخار نورمن فرانسیس رهبر حقوق مدنی و دیرین جمهور خاویر دانشگاه. رژیم صهیونیستی. رالف نرتهم ویرجینیا روز پنجشنبه اعلام کرد که دولت به حذف یک مجسمه لی از ریچموند بنای خیابان یکی از بزرگترین قطعه در یک رژه مؤتلفه مجسمه ها در خیابان.

نه همه مقامات دولتی با اجراء بیش از مؤتلفه بناهای تاریخی در حال حاضر به پاره کردن بقایای یک نژادپرست گذشته — زمانی که بحث اول به وجود آمد سال پیش در مورد از بین بردن آثار بسیاری تحت فشار قرار دادند. و در این زمان تعدادی از سیاستمداران در حال انجام همان.

بحث بر ارزش مؤتلفه بناهای می رود تا سال 2015 زمانی که Dylann سقف خود توصیف سفید supremacist کشته شدن نه نفر در یک منطقه عمدتا سیاه کلیسا در چارلستون کارولینای جنوبی است. عکس از سقف نما با مؤتلفه پرچم موجب بحث در این دولت بیش از اینکه نماد مناسب است نمایش داده می شود در دولت کاپیتول. (آن را در نهایت به پایین گرفته شده است.)

از آن پس بسیاری از شهرهای جنوبی و ایالات متحده بازجویی شده اند فایل خود را به مؤتلفه نمادها. Vox آلمان لوپز توضیح می دهد که تقسیم:

استدلال ساده است: کنفدراسیون مبارزه برای حفظ بردگی و سفید برتری در ایالات متحده, و این چیزی است که این کشور باید افتخار یا بزرگداشت در هر راه.

منتقدان استدلال می کنند که این آثار هستند واقعا در مورد جنوب غرور نمی بزرگداشت طرفدار برده داری شورش جنبش است. آنها استدلال می کنند که در تلاش برای خراب کردن مؤتلفه نمادهای این نسخهها کار برای پاک کردن بخشی از تاریخ آمریکا است.

دو سال پس از تیراندازی در چارلستون به عنوان بحث عینک مقامات محلی در Charlottesville, Virginia, توافق را به یک مجسمه لی. که موجب تظاهرات از جمله سفید ملی متحد حق تجمع که در نهایت تبدیل مرگبار.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وزن در این موضوع در مدت کوتاهی پس از آن گفت: با توجه به پایین مؤتلفه بناهای تاریخی است "احمقانه" و "غم انگیز است."

اما وجود دارد مقدار زیادی از شواهد تاریخی که مؤتلفه بناهای تاریخی و نمادهای محبوب شد نه در میان هر موج از جنوب غرور اما در پاسخ به حقوق مدنی سود ساخته شده توسط سیاه و سفید آمریکایی ها بیش از قرن گذشته است.

پرچم محبوبیت رشد در میان جنوب دانشگاه ها و گروه های اجتماعی در 1950s به عنوان نماد سفید و فرهنگ است. به عنوان رئیس جمهور هری ترومن وعده داده شده به ترویج حقوق مدنی, بسیاری — از جمله Ku Klux Klan — به تصویب رسید و پرچم به عنوان نماد مخالفت.

Roy هریس گرجستان سیاستمدار که مخالف حقوق مدنی و حتی گفت در سال 1951 که پرچم شد تبدیل شدن به "نمادی از نژاد سفید و علت سفید مردم است."

حتی به عنوان مانعی برای مؤتلفه آثار به پایین می آیند برخی از مقامات را پشتیبانی نمی کند ، آلاباما دادستان کل استیو مارشال شکایت کرد شهر بیرمنگام شنبه برای پایین کشیدن یک Confederate monument. و مارشال دارای خواستار 25.000 دلار جریمه پرداخت می شود مطابق با قانون دولت است که نیاز به محلی برای دریافت مجوز از دولت قبل از از بین بردن ساختمان ها و یا بناهای تاریخی تلقی از لحاظ تاریخی قابل توجه است.

یک تعداد انگشت شماری از دیگر کشورهای مشابه قوانین حفاظت از مجسمه های, ساخت حذف دشوار است برای مقامات محلی و ساکنان که می خواهید به جای مؤتلفه بناهای اما در تقابل با رهبران دولت.

قابل توجه نیز وجود دارد هیچ تجدید بحث در نظر گرفتن بسیاری از مؤتلفه بناهای تاریخی است که باقی می ماند در آمریکا ساختمان کاپیتول.

لی دیویس و دیویس معاون سابق رئیس جمهور الکساندر همیلتون Stephens هستند memorialized در مجسمه مجسمه سازی سالن. جان Calhoun سابق کارولینای جنوبی, قانونگذار, آمریکا معاون رئیس جمهور و سرسخت برده داری حمایت و کارولینای شمالی چارلز Aycock سابق فرماندار و سفید supremacist رهبر نیز مندرج در ساختمان است. در سال های قبل وجود دارد تلاش led سیاه و نمایندگان مجلس از جمله قانون حمایت سناتور. Cory Booker و تشکر. باربارا لی به جای این خاطرات — اما این تلاش ها شکست خورده است.

آیا تظاهرات می واژگون مخالفت با حذف مؤتلفه مجسمه باقی مانده است دیده می شود. و نه آن را روشن دقیقا چه تاثیر اعتراضات را باید در تغییر سیاست های پلیس که به طور نامتناسبی تحت تاثیر مردم از رنگ. اما به عنوان آنها همچنان روشن است که آنها در حال حاضر کمک به سریع برچیدن برخی از نمادهای آن آمریکا بی عدالتی شد و بر ساخته شده است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن