پلیس با استفاده از گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی در درگیری با معترضان در سراسر کشور

در سراسر کشور بازداشت معترضان به خشونت پلیس پس از مرگ جورج فلوید در ادامه به تشدید شنبه شب. حداقل 25 شهرستانها

توسط NEWSOULS در 11 خرداد 1399

در سراسر کشور بازداشت معترضان به خشونت پلیس پس از مرگ جورج فلوید در ادامه به تشدید شنبه شب. حداقل 25 شهرستانها تحمیل حکومت سعی کنید به نگه داشتن تظاهرات که برخی از آنها تبدیل به خشونت کردن خیابان ها. متحده به نام ملی خود سپاه پاسداران است. در شهرستانها در سراسر کشور, گلوله های لاستیکی و گاز اشک آور. برخی از معترضان انداخت بطری های شیشه ای سنگ و آجر است.

فلوید درگذشت در مینیاپولیس در روز دوشنبه پس از یک افسر پلیس که به اتهام قتل در جمعه دوخته فلوید گردن به زمین با زانو خود را برای نزدیک به 9 ساعت در حالی که فلوید التماس برای هوا. در سراسر کشور فلوید مرگ تبدیل به یک نماد خشونت و نابرابری. و اعتراضات در حال بازی کردن در برابر پس زمینه از یک بیماری همه گیر است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر آمریکایی های سیاه و سفید.

بسیاری از تظاهرات آغاز مسالمت آمیز است. اما به عنوان شب ادامه خشونت فوران از هر دو معترضان و پلیس — و در برخی از موارد خشونت پلیس بود, بی, با توجه به خبرنگاران در صحنه است.

ویدئوها کثیرالانتشار در رسانه های اجتماعی نشان داد یک پلیس نیویورک در بخش SUV رانندگی به یک جمعیت از معترضان. شهردار بیل د Blasio ارائه شده تنها خفیف condemation و گفت: "این یک مشکل, تصویری, و ای کاش آنها را انجام نداده است اما ما باید روشن.. آنها که احاطه شده توسط یک خشونت آمیز جمعیت" با توجه به گلوریا Pazmino یک خبرنگار برای NY1 در توییتر.

در واشنگتن, DC برخی از معترضان اقدام به مقیاس موانع اطراف کاخ سفید است. پلیس اخراج ابر از گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی.

پلیس نیز با شلیک گاز اشک آور در, معترضان در مینیاپولیس — بدون تحریک حداقل در یک مورد با توجه به MSNBC علی Velshi:

در دنور پلیس با شلیک گاز اشک آور به معترضان انداخت آتش بازی با توجه به دنور پست خبرنگار Saja هندی:

کنوانسیون ژنو ممنوعیت گاز اشک آور بین المللی در جنگ, اگر چه آن را به صراحت مجاز داخلی پلیس شرایطی; در کوتاه مدت از آن باعث علائم دردناک و "ما نمی دانم زیادی در مورد اثرات طولانی مدت به خصوص در نظامی قرار گرفتن در معرض" یک گاز اشک آور کارشناس گفت: Vox در سال 2014.

در مینیاپولیس یک عکاس برای اخبار محلی سازمان WCCO زده بود توسط یک لاستیک گلوله مجبور بر روی زمین توسط پلیس دستگیر شده و با توجه به خروجی اخبار. پلیس نیز با شلیک گاز اشک آور در روزنامه نگارانی که تا به حال شناسایی خود را به عنوان رسانه ای با توجه به ایسنا خبرنگار مولی هنسی-تلنگر:

در بروکلین پلیس بازداشت ایسنا خبرنگار:

این نیست اولین بازداشت روزنامه نگاران در جریان تظاهرات: سی ان ان عمر Jimenez دستگیر شد در برنامه زنده تلویزیونی پیش از آن در هفته.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب