پالم اسپرینگز برگزار خواهد شد آنلاین گوش دادن جلسه در پلیس و نژاد پرستی و تبعیض

شین Newell پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 11:16 PM EDT Jul 16, 2020پالم اسپرینگز شورای شهر میزبان آنلاین گو

توسط NEWSOULS در 27 تیر 1399

پالم اسپرینگز شورای شهر میزبان آنلاین گوش دادن جلسه شنبه برای ساکنان برای به اشتراک گذاشتن تجارب خود را با پلیس و نژاد پرستی و تبعیض و مسائل مربوط به.

گوش دادن جلسه برگزار خواهد شد از طریق زوم در ساعت 11 صبح ساکنان قادر خواهد بود برای دیدن آن زندگی می کنند در این شهر کانال یوتیوب سایت و یا در پالم اسپرینگز جامعه تلویزیون.

این رویداد می آید در پی مارس 25 مرگ جورج فلوید, گزارشی مردی که در مینیاپولیس پس از یک افسر پلیس خود را برگزار زانو در Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت.

یک مترجم زبان اشاره آمریکایی ارائه خواهد شد برای گوش دادن به جلسه با توجه به شهر. اسپانیایی زبان پخش می نیز در دسترس خواهد بود در این شهرستان کانال یوتیوب.

"ما در حال انجام یک نوع جدید از رویداد به انواع جدید ورودی و اظهار نظر عمومی در راه ما هرگز قبل از انجام" شهردار Pro Tem کریستی Holstege گفت.

Holstege گفت: هدف اولیه برای گوش دادن به تجارب افراد و سپس حرکت رو به جلو با پتانسیل که سیاست های شناسایی و حل مسائل آورده شده در این نشست بود.

Councilwoman فضل گارنر گفت: این مهم برای این شهرستان به فرصتی برای گرد هم آمده و بحث در مورد مسائل است.

"من واقعا امیدوارم که مردم راه دور تحقق است که همه ما باید بسیار تجربیات مختلف در پالم اسپرینگز و که آن را در یک محل مناسب," او گفت:. "ما در تلاش برای آن را بهترین محل ما می توانید, اما هنوز هم وجود دارد بسیاری است که ما می توانید انجام دهید برای بهبود تجربه برای ساکنان همه زمینه های مختلف است."

در میان ملی و محلی گفتگو در مورد عدالت اجتماعی مسائل شورای شهر نیز به تصویب 150.000 دلار در بودجه ماه گذشته به صورت مستقل شخص ثالث نقد و بررسی از اداره پلیس Holstege گفت.

گام بعدی این است که برای شهرستان به استخدام یک مشاور و یا شخص ثالث به بررسی پلیس, بودجه, سیاست ها و روش او گفت:.

بودجه: پالم اسپرینگز رهبران اتخاذ بودجه از جمله بودجه برای پلیس دوربین بدن; گسترش اخراج توقف

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید shane.newell@desertsun.com, 760-778-4649 و یا در توییتر @journoshane.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن