پالم اسپرینگز موزه هنر, مدیر بازتاب انتقادی باز نامه مورد بحث coronavirus اثرات

شین Newell پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 2:41 AM EDT Jun 7, 2020پالم اسپرینگز موزه هنر مدیر اجرایی و مدیر

توسط NEWSOULS در 18 خرداد 1399

پالم اسپرینگز موزه هنر مدیر اجرایی و مدیر عامل شرکت Louis Grachos شنبه در پاسخ به نامه سرگشاده ای گردش در رسانه های اجتماعی است که به انتقاد از موزه برای عدم بلافاصله محکوم کردن اقدامات که منجر به مرگ جورج فلوید, گزارشی مرد کشته شده در ماه گذشته توسط پلیس در مینه سوتا است.

علاوه بر این Grachos در مورد اثرات از coronavirus همه گیر و چگونه موزه تجربه ممکن است متفاوت پس از آن به طور بالقوه بازگشایی در پاییز.

Grachos که رهبری این موزه پس از 2019, در مورد نامه ای که متهم به موزه باقی مانده "سکوت" فلوید پس از مرگ "همه در حالی که همچنان به خود ترویج استفاده از بومی آمریکایی آثار هنری."

سرب امضاء کننده potosí سابق موزه نگهداری دستیار که محبوس در موزه در سال 2019.

"این کافی نیست برای این موزه به 'بازتاب' در 'قدرت و امکان هنر" هنگامی که وجود دارد هیچ تعهد به بتن و اقدام مستقیم علیه نژادپرستی و ضد سیاهی در نهاد خود و در درون خود جامعه" نامه متحده است.

"این لحظه برای تماس های گسترده ای فرضی با نهادهای قدرتمند در همه جا شروع ما با جوامع محلی" در این نامه همچنان ادامه دارد. "موسسات در سراسر جهان در حال ورود به این چالش و تنظیم یک استاندارد برای جوامع آنها خدمت می کنند و برای بقیه جامعه است."

پس از خواندن نامه در شنبه Grachos گفت که نویسنده آن را افزایش می دهد بسیاری از مسائل حیاتی است.

"من نمی گرفتن هر گونه نقد خواهم که به آرامی از آنجا که ما باید بهتر موزه برای جامعه ما" Grachos گفت.

"گام های مهم برای رهبری این موزه است که به طور مستمر به تفکر در مورد راه واقعا به مقابله با مسائل مربوط به تنوع" او بعد از آن اضافه شده است.

در مه 25, فلوید درگذشت پس از مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین برگزار زانو خود را در Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت. فلوید التماس کرد با افسر بارها و بارها گفت که او نمی تواند نفس بکشد و در نهایت متوقف شد. او مرده یک زمان کوتاه بعد.

این نامه که به نظر می رسد آنلاین نوشته شده و یا پس از سه شنبه همچنین متهم به موزه "سانسور صدای جامعه" پس از آن به طور خلاصه معلول نظرات در ژوئن 3 پست در موزه Instagram صفحه ساخته شده است که مبهم اشاره به دشوار "گذشته روز و هفته و ماه است."

موزه اذعان کرد که نظرات در ابتدا غیر فعال در آن Instagram پست به دلیل یک عضو هیات تا به حال شده است به طور خاص. اظهار نظر توانایی بود و بعد از آن دوباره بازسازی شد.

علاوه بر این موزه گفت: در پست یک بیانیه ای در وب سایت خود را روز جمعه با محکوم کردن نژادپرستی و نژادی و بی عدالتی است.

"پالم اسپرینگز موزه هنر محکوم نژاد پرستی در هر فرم" بیانیه می خواند. "ما رد نژادی و خشونت و تبعیض و بی عدالتی گرفته علیه سیاه جوامع است. ما تعهد خود به حفظ محیط زیست است که احترام همه مردم است."

در شنبه Grachos گفت: این مهم برای مقابله با این مسائل اشاره در این نامه است.

"ما به عنوان منعکس کننده بسیار مهم است برای شروع به پرداختن به این مشکلات," او گفت:. "این نامه واقعا به ارمغان می آورد برخی از مسائل مهم است که نه فقط مربوط به پالم اسپرینگز."

این نامه که تا به حال ده ها تن از امضا نیز نامیده می شود در این موزه رهبران "برگزار می شود پاسخگو به جوامع که آنها مسئول خدمت به عنوان یک مکان رو نهاد فرهنگی است که نشسته است در اجدادی Cahuilla زمین."

"معاصر جنبش علیه نژادپرستی و سفید برتری خواستار موزه ها و موسسات به اذعان خود همدستی و به گذشته حرکت می کند با فعال کردن خود و سیستم عامل های اجتماعی در عدالت بی عدالتی" در این نامه اعلام کرد.

Grachos گفت: وجود یک مسئولیت در میان نهادهای فرهنگی به مسائل مانند تبعیض و نژاد پرستی.

"ما بسیار لمس نقل مکان کرد و همدردی برای خانواده هایی که تحت تاثیر قرار شده است," او گفت:. "آقای فلوید داستان بسیار غم انگیز یکی و من فکر می کنم ما باید به اذعان نژادپرستی وجود دارد."

"ما باید برای حمایت از ما سیاه و سفید, جامعه," او اضافه شده است. "ما باید بسیار فراگیر و حمایتی در تمام جبهه ها وقتی که می آید به تنوع فرهنگی است."

Grachos پیش بینی ممکن است سقوط بازگشایی

Grachos گفت: همه گیر نکنه موزه توانایی برای تولید درآمد. برخی از کارکنان گذاشته شد و دیگران شده اند furloughed.

اما این موزه می تواند بازگشایی در اواخر اکتبر یا نوامبر, او گفت:.

"اگر همه چیز به طور چشمگیری تغییر ما قطعا می تواند تجدید نظر کند اما در این نقطه است که آنچه ما پیش بینی" او گفت:.

هنگامی که بازدید کننده می تواند بازگشت او گفت: چگونه آنها را تجربه موزه خواهد شد به احتمال زیاد متفاوت خواهد بود.

"ما در حال رفتن به به واقعا میانجیگری تعدادی از مردم در ساختمان در هر زمان داده شده" Grachos گفت. "نمایشگاه ممکن است نگاه کمی متفاوت از نظر آنها چگونه در حال پیکربندی برای جلوگیری مردم از تجمع."

به عنوان مثال پانل های متن و برچسب ممکن است جایگزین یک برنامه به طوری که مردم نمی تواند بیش از حد نزدیک به یکدیگر است. وجود دارد همچنین می تواند ایستگاه های ضد عفونی کننده دست و پلکسی گلاس در میز پذیرش.

"اما تغییر اساسی در گردهمایی اجتماعی از عمده حوادث" Grachos گفت. "اگر شما فکر می کنم در مورد موزه فرهنگ است که می تواند به معنای گشایش نمایشگاه هنر. که اتفاق نمی افتد تا زمانی که ما یک واکسن در محل و امن است."

سخنرانی های عمومی و برنامه های موسیقی نیز نهفته است.

"ما احساس نمی کند و اعتماد به نفس به بازگشایی آن بخش از موزه فرهنگ چون واقعا خیلی زود به آن تصمیم گیری" Grachos گفت. "نگرانی اصلی این است که ایمنی از بازدید کنندگان ما و کارکنان. ما نمی خواهید به خطر اندازد هر کسی."

مدیر: جدید پالم اسپرینگز موزه هنر, مدیر اجرایی, به نظر می رسد برای به چالش کشیدن داران رشد مجموعه

متصدی: با رئیس جدید, متصدی, پالم اسپرینگز موزه هنر آماده به شکل یک هویت'

Potest: حدود 1000 نفر در پالم اسپرینگز اعتراض جورج فلوید قتل پلیس سوء

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید shane.newell@desertsun.com و یا در توییتر @journoshane.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن