نخل کویر مرد می رود به arraigned امروز به اتهام پرتاب کودک نو پا به دره

کالین اتگی پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 2:49 PM EDT مارس 12 سال 2020نخل کویر است و انتظار می رود اولین حض

توسط NEWSOULS در 23 اردیبهشت 1399

نخل کویر است و انتظار می رود اولین حضور در دادگاه پس از دستگیر شدن به اتهام کشتن او 1-year-old daughter که پس از پرتاب به دره در هفته گذشته.

آدام اسلاتر است که arraigned بعد از ظهر سه شنبه در لارسون دادگستری مرکز در Indio, جایی که او انتظار می رود برای ورود به یک درخواست از طریق ویدئو با توجه به سفارشات در محل به منظور کاهش گسترش coronavirus.

49 ساله متهم است با یک تعداد هر یک از, قتل کودک خطر افتادن, اقدام به قتل, حمله با سلاح مرگبار و مقاومت در برابر بازداشت. به اتهام قتل شامل یک شرایط ویژه از آدم ربایی که باعث می شود اسلاتر واجد شرایط برای مجازات اعدام اگر محکوم کرد.

او دستگیر شد و پس از یک سری از حوادث که در سمت چپ این کودک نو پا مرده و دو بزرگسالان مجروح در مارس 6.

آن آغاز شد و در جنوب غربی کلیسا پارکینگ همراه فرد Waring رانندگی در Indian Wells, زمانی که او و یک زن رو درگیر در خشونت خانگی اختلاف با توجه به کنار رودخانه شهرستان کلانتر.

محققان نمی گفت که چرا آنها در خارج از کلیسا و مقامات غربی گفت: خورشید صحرا حادثه نمی شامل هر کسی در ارتباط با این جماعت.

اسلاتر است که متهم با چاقو به زن قبل از فرار با کودک است. سی دقیقه بعد از محققان گفت: اسلاتر ماشین رفت بزرگراه 74 و لغو قبل از آمدن به توقف صدها پا از جاده ها است.

اطرافیان فرید دختر از ماشین قبل از اسلاتر چاقو او را گرفت و با قربانی. پس از آن "چند شاهد را دیدم گمان گرفتن کودک و پرتاب بیش از یک صخره شیب دار به دره" با توجه به کلانتر.

قتل: کلیسای جامع شهر بازداشت مظنون در هسپریا نوجوان را به قتل

قتل: Indio پلیس شناسایی دو مظنون در قتل

اسلاتر زد به یک دره عمیق و باریک و دستگیر شد و پس از یک تعقیب و گریز مختصری. او مورد بررسی قرار گرفت و در بیمارستان به صورت او دچار صدمات در تصادف قبل از بازداشت پنج شنبه شب.

دو سلاح سرد قربانیان دچار آسیب شد که زندگی را تهدید. مقامات نیست منتشر شد نام خود را, اما KESQ گزارش شده است اسلاتر 25 ساله.

یک gofundme حساب راه اندازی شد برای جمع آوری پول برای دخترش تشییع جنازه و, از شنبه, خیرین کمک کرده اند $16,538 — بالای ارسال شده هدف از $10,000.

زندان سوابق نشان می دهد اسلاتر است که در بازداشت به جای $1 میلیون وثیقه در شهرستان ریورساید زندان در Indio.

اسلاتر یک مجرم جنسی ثبت شده با یک سال 1995 محکومیت "از یک قربانی با یک شیء خارجی با زور." او حدود دو سال در زندان های کشور منتشر شده که در سال 1997 با توجه به اطلاعات در کالیفرنیا مگان قانون سایت.

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید Colin.Atagi@desertsun.com و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de