صاحب آپارتمان های کم درآمد سنت لوئیس متهم در 28 میلیون دلار مورد تقلب

برای بزرگ شدن کلیک کنید رایان KRULL سطل زباله با زباله در آپارتمان چشمه آبی سرریز. شریک مدیریتی یک شرکت

توسط NEWSOULS در 31 مرداد 1399
برای بزرگ شدن کلیک کنید Dumpsters overflow with trash at Blue Fountain Apartments. - RYAN KRULL
  • رایان KRULL
  • سطل زباله با زباله در آپارتمان چشمه آبی سرریز.

شریک مدیریتی یک شرکت املاک بدنام که مجتمع های آپارتمانی اجرا به پایین را در سراسر سنت لوئیس اداره می کرد، با اتهامات تقلب فدرال مواجه است.

بر اساس بیانیه دفتر دادستانی آمریکا در منطقه شرقی میزوری، مایکل فاین، مالک و معاون رئیس جمهور تی.ای.اچ رئالی، از اطلاعات ساختگی برای درخواست ۲۸ میلیون دلار وام برای املاک در اینجا و در کانزاس سیتی و تولسا استفاده کرد.

شکایت جنایی نام دو ملک در شمال شهرستان سنت لوئیس: اوج ریج در روستای گلاسکو و گذرگاه هانلی در کارسونویل. در هر دو مورد، فدرال ها می گویند فاین آن را به نظر می رسد مانند مجتمع های آپارتمانی با ارزش تر از آنها به امید تامین وام بودند.

به گفته دادستان ها، او در اوج ریج با باد کردن رول اجاره و نرخ اشغال به قفل کردن وام ۲٫۸ میلیون دلاری کمک کرد. که به تی.ای.اچ اجازه خرید این مجموعه را داد و در ماه مه ۲۰۱۸ بسته شد.

دادستان ها می گویند در گذرگاه هانلی، فاین تلاش کرد و نتوانست با ارائه شماره اشغال متورم، وام بیمه شده اداره مسکن فدرال ۵٬۲۲۵٬۰۰۰ دلار دریافت کند.

کیفرخواست بر چهار ملک در سنت لوئیس، کانزاس سیتی و اوکلاهما متمرکز است، اما تی.ای.اچ مالک و اداره مجتمع های آپارتمانی در سراسر کشور بوده است که مستاجران در مکان های متعدد شکایت هایی را در مورد شرایط زندگی محل اقامت قرار می دهند.

Riverfront تایمز مشارکت کننده رایان Krull محیط های کابوس دقیق در چند خواص T.E.H در مورد فدرال به نام نیست ، در درجه اول گذرگاه های جنوب غربی و چشمه آبی ، که در آن مستاجران می گویند که آنها اساسا رها شده بود و کارگران تعمیر و نگهداری راه می رفت پس از آنها متوقف گرفتن پرداخت شده است.

کرول در آن زمان برای اظهار نظر با فاین تماس گرفت اما پاسخی نداد.

در ماه مارس، دولت فدرال قراردادهای مسکن با یارانه مالیات دهندگان را با مجتمع های متصل به تی.ای.اچ و وابستگانش در سنت لوئیس و کانزاس سیتی به حالت تعلیق درآورد. پس از آن به برخی از ساکنان کوپن هایی برای حرکت داده شد.

جف جنسن، دادستان ایالات متحده آمریکا در خبری اعلام کرد: «من می خواهم از قربانیان شیوه های درنده ادعایی این متهم به دلیل تمایل به ایستادگی و صحبت کردن تشکر کنم.» وی تصریح کرد: بدون شجاعت این مستاجران ممکن است این پرونده هرگز پیش ن آمده باشد. به عنوان یک گروه، آن ها شرایط زندگی غیرقابل قبولی را که بر آن ها مجبور می شد روشن می کردند و به عنوان جرقه ای که کل این تقلب را کشف می کرد، خدمت می کردند.»

ما از راهنمایی ها و بازخوردها استقبال می کنیم. ایمیل نویسنده در doyle.murphy@riverfronttimes.com یا دنبال در توییتر در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه های هفتگی ما برای دریافت آخرین اخبار، چیزهایی که باید انجام دهید و مکان هایی برای خوردن حق تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را در فیس بوک، توییتر و اینستاگرام دنبال کنید.
...

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب