در روز جورج فلوید تشییع جنازه Indio و نخل کویر برگزاری تظاهرات

آماندا اولریش و علامت Olalde پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 9:55 PM EDT Jun 9, 2020جورج فلوید گذاشته شد و ب

توسط NEWSOULS در 21 خرداد 1399

جورج فلوید گذاشته شد و به استراحت سه شنبه در هوستون و تظاهرات در سراسر کشور و در Coachella Valley decrying سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس ادامه داد: دو هفته پس از مرگ او.

شب زنده داری به یاد فلوید و دیگران که درگذشت در دست پلیس آغاز شده و یکشنبه شب در Indio در حالی که دانشکده کویر کارکنان و اعضای هیات علمی برنامه ریزی نخل کویر, تظاهرات در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است. این گردهمایی به دنبال یک هفته از صلح آمیز نژادی عدالت تظاهرات از جمله مارس از طریق مرکز شهر پالم اسپرینگز در روز دوشنبه.

در نخل کویر, اعتراض, بود, برگزار شده توسط دانشگاه در دانشكده رنگ های پارلمانی برگزار شد و در "حمایت از دانش آموزان ما سیاه و سفید زندگی می کند توجه به حرکت و از بین بردن نژادپرستی نهادی."

در Indio در مایل در پارک, شب زنده داری افتخار Floyd — یک مرد که کشته شد در حالی که دستگیر شدن توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس در ماه مه — Ahmaud Arbery و دیگران که درگذشت در حالی که در بازداشت پلیس. عزاداری با حضور صدها نفر از جمله خانواده و دوستان سیاستمداران و هنرمندان برگزار شد به صورت فلوید در هوستون زودتر سهشنبه و پخش زنده اخبار مهم شبکه.

حدود 50 نفر در حال حاضر در مایل در اطراف پارک 6 بعد از ظهر از جمله خانواده هایی که آورده خود را سگ و پتو به نشستن است. به سمت یکی از صندلی پرتاب یک frisbee. دو بزرگ سیاه و سفید "#NoMoreHashtags" نشانه قرار شد جلو.

جمعیت بیش از دو برابر در عرض 30 دقیقه و برجسته Coachella شهردار استیون هرناندز, Riverside County سرپرست V مانوئل پرز و Indio عضو شورای Waymond Fermon یکی از سازمان دهندگان.

"با خودم می گفتم من می توانم نفس بکشم. شما می تواند نفس کشیدن. بنابراین ما باید ایستادن و می گویند چیزی به جلو حرکت کند" گفت: Fermon بود که با پوشیدن یک کوبه برایانت تی شرت. "و در حال حاضر ما چیزی گفته اما کلمات بدون اعمال می کند و پس از این شب زنده داری ما باید برای حفظ این گفت و گو در حال حرکت در امتداد."

کالیب Gervin یک برادرزاده Basketball Hall of Famer George Gervin و جدید پسران' مربی بسکتبال در لا کوئینتا دبیرستان عینک یک پیراهن که گفت: "شوت از hoops نه مردم."

"جهان متزلزل است و این آمار صفحه اصلی" گفت: Gervin یکی از سخنرانان برجسته. "آن بوده است طاقت فرسا مضر. ما شده ایم demeaned هستند, خود را باخته.

"کمک به ما را به احساس می کنم مثل ما لازم نیست برای گریه کردن هر بار یک آمریکایی آفریقایی تبار غیر مسلح است به طرز وحشیانه ای کشته."

حدود 100 نفر با پوشیدن لباس قرمز با حضور در دانشکده کویر به عنوان سازمان فلیکس Marhuenda-اهدا یک استاد دانشگاه و سازمان از دانشگاه, دانشکده, رنگ, کمیته های پارلمانی به جمعیت گفت: "شما را به اینجا صدای شما شنیده می شود. استفاده از آن را هدر ندهید آن است."

Marhuenda-Donate ارسال یک ایمیل به دانشگاه listservs چند روز قبل از طرف حزبی که تنها با تشکیل دو هفته قبل از اقامت در خانه سفارشات صادر شده در کالیفرنیا است.

"دانشکده رنگ ما که راضی ایم آرام," او گفت: ارجاع, تظاهرات در کالیفرنیا دیگر کالج ها مانند برکلی است. "من نه ماندن آرام دیگر نیست که من تا کنون بوده است اما در حال حاضر ما در حال سازماندهی است."

بیشتر اقدامات برنامه ریزی شده

یک انجمن به بحث در مورد پلیس نیز برنامه ریزی شده برای سه شنبه شب در کلام زندگی یاران مرکز در دزرت هات اسپرینگز. رزرو برای این رویداد در حال حاضر رسیده ظرفیت یکشنبه بعد از ظهر.

بعد از آن در هفته یک کاروان لقب "درایو نژادپرستی" برنامه ریزی شده است به جاده بعد از ظهر جمعه برای یک حرکت اعتراضی در سراسر Coachella Valley. تظاهرات شروع شد و بانوی ما از تنهایی کلیسا در 151 W. آلجو Rd. در پالم اسپرینگز.

سازمان دهندگان گفت: این کاروان را سر پایین کف دره عمیق و باریک دکتر و بزرگراه 111 تا ضربه Coachella. درایو خواهد شد که در حدود 30 مایل, برنامه ریزی شده است برای شروع در 3 p. m. و انتظار می رود تا یک ساعت.

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی کمک به این گزارش. علامت Olalde را پوشش می دهد محیط زیست و می توان در رسید molalde@gannett.com. آماندا اولریش پوشش بومی آمریکایی و امور را می توان در رسید aulrich@gannett.com. آنها را دنبال کنید در توییتر @MarkOlalde و @AmandaCUlrich.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب