آه بزرگ, در حال حاضر ما در حال اجرا از دوچرخه

هفته گذشته متوجه شدم من خاک دوچرخه میمون پوزه دراز شد در حال سقوط از هم جدا. ترمز آن honked مانند

توسط NEWSOULS در 10 خرداد 1399
Open Sourced logo

هفته گذشته متوجه شدم من خاک دوچرخه میمون پوزه دراز شد در حال سقوط از هم جدا. ترمز آن honked مانند یک آزرده پرنده و پشت قاب به حال خم به اندازه کافی است که یک مغازه تعمیر آن را به نام معناداری با موضوع ایمنی. بنابراین پیش بینی چند ماه از سفر با دوچرخه شروع کردم به تماس با من از مغازه های محلی برای دیدن آنچه در دسترس بود.

آن را نمیگیرد طولانی برای من به درک من به تنهایی نیست در دنبال کردن یک حالت جدید حمل و نقل برای این بیماری همه گیر. هنگامی که من در نهایت در بر داشت یک فروشگاه است که تا به حال یک دوچرخه در محدوده قیمت و اندازه وجود دارد فقط یکی از سمت چپ و آن را هنوز هم مونتاژ شده. دوچرخه صاحبان فروشگاه به من گفت که آنها هرگز دیده می شود فروش مانند این و در تلاش بودند برای دریافت بیشتر از عرضه است.

این به من زده به عنوان عجیب و غریب, از آنجایی که من در حال حاضر نیز در سراسر ویروسی ویدئوها از دوچرخه به خدمات و کاهش یافته و در دامپستر:

معلوم دوچرخه وضعیت پیچیده است. دوچرخه مغازه ها در حال اجرا هستند از دوچرخه و حداقل یک دوچرخه-به اشتراک گذاری شرکت ریز است برخی از موجودی خود را. پرش با بارگذاری این شرکت که دوچرخه برجسته در بالا فرستاده می شود هزاران نفر از آن e-دوچرخه و اسکوتر به توان بازیافت در اوایل ماه مه — بارگذاری کرده بودند و تا به حال مسائل مربوط به ایمنی در حالی که دیگران منتقل شده اند به e-روروک مخصوص بچه ها, شرکت آهک که در آن بارگذاری به تازگی ساخته شده قابل ملاحظه $170 میلیون دلار سرمایه گذاری است.

هنوز دوچرخه باید به سرعت تبدیل به یکی از بهترین راه ها برای بسیاری از مردم به اطراف. در سراسر کشور بسیاری از مغازه ها دوچرخه طبقه بندی شده به عنوان ضروری کسب و کار و برخی از تحویل کارگران که همچنان به کار در طول همه گیر باید با استفاده از دوچرخه و دوچرخه الکترونیکی به سفر از جایی به جای. در ضمن دیگران را تبدیل به دوچرخه-به اشتراک گذاری برنامه های مانند CitiBike یک سرویس عمل کردن اجسام است که ارائه عضویت رایگان به کارگران خط مقدم.

آب و هوای گرمتر و بازگشایی کسب و کارهای مختلف در سراسر ایالات متحده است و مردم بیشتر به دنبال خرید دوچرخه به طوری که دوچرخه در حال حاضر نگرانی در مورد در حال اجرا خارج از بورس. گروه NPD یک شرکت تحقیقات بازار تخمین می زند که دوچرخه سواری کسب و کار شاهد افزایش فروش توسط بیش از 30 درصد از سه ماهه اول این سال است. فروش بالغ, شیوه زندگی دوچرخه بیش از دو برابر در ماه مارس در حالی که فروش برای حمل و نقل و دوچرخه کوهستان نیز رشد کرد که در ماه است. در همین حال برخی از شهرستانها در حال ساخت اتاق را برای یک پیش بینی افزایش دوچرخه سواران اضافی اضافه کردن خطوط دوچرخه در حالی که بسته کردن کل خیابان به ماشین.

این معلوم نیست چه مدت دوچرخه کمبود خواهد انجامید و یا اینکه مردم در حمل و نقل عادات واقعا برای همیشه لطفا برای تغییر. در ضمن ما شکسته شده و چه چیزی ما را به این نقطه است.

به عنوان ما شروع به تعطیل اوایل سال جاری بازحمت حرکت کردن دوچرخه شروع به آماده شدن آن مغازه ها و مشتریان برای یک شیب در کسب و کار. حتی هنگامی که فروشگاه دوچرخه اعلام شد ضروری کسب و کار آنها آماده برای تنظیم مغازه های خود را برای اجتماعی فاصله انتظار تنها یک مقدار محدود از ترافیک. سپس در هفته اول آوریل به وب سایت بازدیدکننده داشته است به بازحمت حرکت کردن سایت آغاز شده خونتان و این شرکت با نام تجاری مدیر اریک Bjorling متوجه شده که تعداد زیادی از مردم در جستجوی محلی دوچرخه مغازه ها در حال رشد بود.

"ما فکر کردیم که ممکن است ناهنجاری" Bjorling گفت Recode. "اما سپس آن را فقط نگه می افتد."

در حال حاضر او می گوید: خرید و فروش پررونق است.

"ممکنه ما در این میان یکی از بزرگترین دوچرخه رونق در ایالات متحده آمریکا تاریخ" Bjorling گفت.

اما فقط به خاطر اینکه مردم به دنبال دوچرخه بدان معنا نیست که آنها در دسترس است. Jenn تاس افسر ارشد عامل از PeopleforBikes دوچرخه, حمایت, سازمان می گوید که دوچرخه مغازه ها به طور معمول به منظور بیشتر دوچرخه خود را بر اساس فروش سال قبل و قبل موجود موجودی. هیچ کس تا به حال پیش بینی یک بیماری همه گیر.

در ضمن بسیاری از کارخانه ها در آسیا — که Bjorling تماس مرکز "زنجیره تامین" — تعطیل با توجه به همه گیر. این کارخانه ها نه تنها به طور کامل مونتاژ دوچرخه بلکه اجزای دوچرخه مانند لاستیک چرخ و فرمان. بنابراین زمانی که آنها تعطیل عرضه انواع دوچرخه های مربوط به کالا در آینده به ایالات متحده کاهش یافت. در بالای همه که چین تعرفه نبرد با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال حاضر مختل دوچرخه تولید به عنوان برخی از شرکت نگاه به حرکت تولید خارج از کشور است.

"احتمالا در حدود 90 تا 95 درصد از ما به ما دوچرخه از چین آمده و با سال نو چینی و با کروناویروس, همه چیز تعطیل هفته می گوید:" تاس. "که البته تاخیر در تولید و آن را در زمان زمان طولانی برای رسیدن به بالا و در حال اجرا است."

Bjorling همچنین bemoaned کارخانه خاموش شدن ناگهانی در چین اما همچنان خوش بینانه در مورد آینده تولید. "خوب کمی پوشش نقره ای را که در آن کارخانه شده و در حال اجرا," او گفت: "و کسانی که دوچرخه در راه است."

دیگران محتاط تر. مهدی فارسی از بنیانگذاران آریزونا بر اساس Bicycle Co., می گوید شرکت او در حال حاضر به فروش می رسد همه از آن preorders برای ماه ژوئن. دوچرخه نفر خرید در مه, او می گوید که تولید شده در فوریه یا مارس.

"زمان سرب برای بسیاری از دوچرخه تولید کنندگان — حداقل در مورد ما — 90 تا 120 روز زمانی که همه چیز و در حال اجرا" فارسی گفت.

ایمبرت Jimenez از استاد دوچرخه فروشگاه در منهتن نیز برخورد با کمبود به خصوص برای بیشتر مقرون به صرفه مدل های.

A woman rides a Citi Bike across a street.
دوچرخه های شرکت های در حال دیدن موفقیت مخلوط به عنوان stay-at-home سفارشات را دلسرد مردم از رفت و آمد.
Noam Galai/گتی ایماژ

"تنها دوچرخه شما می توانید بیش از $2,000," Jimenez گفت. او اضافه کرد که گرفتن سهام جدید خواهد بود "تقریبا غیر ممکن" و به احتمال زیاد اتفاق نمی افتد تا سپتامبر یا اکتبر.

افزایش علاقه به دوچرخه سواری و نیز دوچرخه مغازه ها در تلاش برای نگه دارید تا تقاضا برای خدمات تعمیر و نگهداری. استاد فروشگاه دوچرخه در حال حاضر 10 روز جمع شدن تعمیرات.

دوچرخه-به اشتراک گذاری شرکت به نظر نمی رسد به دیدن کاملا مشتاق همان عجله از مشتریان جدید به عنوان دوچرخه مغازه ها. بسیاری از آنها هنوز دوره نقاهت بعد از تاثیر منفی stay-در-خانه و اجتماعی فاصله اقدامات و هنوز هم به دنبال چه همه گیر می تواند تغییر چگونه مردم به سفر در اطراف شهرها. این امکان وجود دارد که مردم ترجیح می دهند به خرید خود را دوچرخه زیرا آنها ترس از دست زدن به یک دوچرخه که استفاده شده توسط غریبه, هر چند شرکت نیز وعده داده شده به بهبود بهداشت در میان همه گیر.

در حال حاضر این تعداد به نظر نمی آید خوب است. یک Lyft سخنگوی Recode گفته است که در حالی که وجود دارد بیش از 1.7 میلیون نفر در سیتی دوچرخه در مارس 2019 وجود دارد کمتر از 700 ، 000 در ماه آوریل سال جاری. در این سال بیش از سال در مقایسه ridership مشابه است, ممکن است, هر چند تقاضا به نظر می رسد بازگشت تا حدودی.

نشانه هایی از پریشانی در جای دیگر در micromobility صنعت. یک شرکت به نام Zagster کشیدن آن دوچرخه را از جوامع مختلف در سراسر کشور از جمله از شهرهای کوچکتر در کلرادو گرجستان و ویرجینیا و ویسکانسین. در ضمن روروک مخصوص بچه ها, شرکت آهک و پرنده را در کنار هم گذاشته شدن صدها نفر از کارگران است.

و سپس پرش با بارگذاری. در اوایل این هفته تصویری در رسانه های اجتماعی گسترش این شرکت امضا قرمز دوچرخه در حال لود به یک زباله دانی در کارولینای شمالی خسته کننده دوچرخه طرفداران. وضعیت کمی پیچیده تر از پرش و فقط با حذف شدهها یک دسته از دوچرخه. در اوایل ممکن است بارگذاری سرمایه گذاری 140 میلیون دلار در آهک و به عنوان بخشی از معامله انتقال پرش به بخش آهک.

"به عنوان بخشی از معامله اخیر آهک در زمان در اختیار داشتن ده ها هزار نفر از مدل های جدید پرش دوچرخه و اسکوتر" Uber سخنگو گفت Recode. "ما به بررسی اهدای باقی مانده همسر-مدل دوچرخه, اما با توجه به بسیاری از مسائل مهم از جمله تعمیر و نگهداری با مسئولیت نگرانی های ایمنی و عدم مصرف کننده درجه شارژ تجهیزات — ما تصمیم گرفتیم که بهترین رویکرد مسئولانه به بازیافت آنها است."

در ضمن پرش سرویس متوقف شده است در بسیاری از شهرستانها و در برخی از مکان آن معلوم نیست اگر دوچرخه خود را هرگز بازگشت به استفاده از. با توجه به یک گزارش از واشنگتن پست در اوایل این ماه آهک عامل بود تنها در 20 یا بیشتر بازار است که در کسری از 120 بازار که در آن دوچرخه به طور معمول در دسترس است. آهک گفت Recode روز جمعه که آن را در حال حاضر عامل در 50 بازار و آن را به پس از راه اندازی مجدد پرش دوچرخه در دنور و برنامه ای برای راه اندازی پرش دوچرخه در شهرهای دیگر نیز هست.

وقتی پرسید که آیا بیشتر تغییر دائمی برای کار از خانه می تواند تهدید این شرکت را در دراز مدت کسب و کار مدل دیوید Spielfogel رئیس سیاست افسر در آهک گفت Recode که او نگران نیست.

"داده های ما در حال دیدن از ما چند هفته اول نشان می دهد که مردم احتمالا با تکیه بر micromobility حتی بیشتر در حال حاضر برای اجرای فعالیت های روزانه خود را," Spielfogel گفت.

بنابراین اگر شما می خواهید به نگاهی به سوار شدن در این آخر هفته بهترین شرط بندی شما ممکن است یک دوچرخه-به اشتراک گذاری برنامه. که البته با فرض اینکه شما زندگی نمی کنند در یک شهر که به تازگی رها شده توسط این گاهی اوقات تلاش شرکت.

اما اگر شما هنوز هم به دنبال خرید خود را دوچرخه Bjorling توصیه می کند در تماس با فروشگاه دوچرخه محلی خود را به عنوان به زودی به عنوان شما می توانید به عنوان ممکن است وجود دارد صبر کنید. نیز وجود دارد هیچ کار اشتباهی با خرید یک دوچرخه استفاده کردن Craigslist و یا فقط خود را تعمیر فرسوده دوچرخه قدیمی اگر آن را هنوز هم قابل اجرا است.

"که فقط یک راه عالی برای نوع دریافت و در حالی که شما در حال انتظار برای یک دوچرخه جدید" Bjorling می گوید. "بدترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد به یک دوچرخه است اگر آن را فقط نشسته استفاده نشده را در یک گاراژ."

باز کردن منابع ساخته شده است programme. همه باز منابع محتوای سرمقاله مستقل و تولید شده توسط روزنامه نگاران ما.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب