جدید اوباما در بیانیه ای در تظاهرات در معرض تهمت را شکست

صبح دوشنبه رئیس جمهور سابق باراک اوباما ارسال شده بیانیه ای در موجی از اعتراضات و خشونت های پلیس تاب کشور جشن

توسط NEWSOULS در 12 خرداد 1399

صبح دوشنبه رئیس جمهور سابق باراک اوباما ارسال شده بیانیه ای در موجی از اعتراضات و خشونت های پلیس تاب کشور جشن صلح آمیز پلیس و معترضان خواستار اصلاحات اساسی در امریکا نیروهای پلیس. آن را کاملا خوب بیانیه اوباما استاندارد: قانع کننده فوق العاده نیست.

اما در مقایسه با آنچه که او گفت به قهر توییتهایی جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشغول شلیک کردن نشان می دهد چقدر بد کاخ سفید در حال حاضر مستاجر شکست خورده است.

اوباما اولین و مهمترین نکته این است که معترضان با توسل به خشونت هستند یک گروه کوچک; اکثریت قریب به اتفاق معترضان مسالمت آمیز در آینده برای نشان دادن در برابر شدید و مداوم injustice:

اولین موج اعتراضات در سراسر کشور نمایندگی واقعی و مشروع و نا امیدی بیش از یک دهه عدم اصلاح شیوه های پلیس و گسترده تر سیستم عدالت کیفری در ایالات متحده است. اکثریت قریب به اتفاق شرکت کنندگان مسالمت آمیز است, شجاع مسئول و الهام بخش است. آنها شایسته احترام ما و پشتیبانی نه محکومیت — چیزی که پلیس در شهرستانها مانند کمدن و چخماق را commendably درک.

از سوی دیگر این اقلیت کوچک از مردمی که با توسل به خشونت در اشکال مختلف اعم از واقعی خشم و صرف فرصت, قرار دادن مردم بی گناه در خطر ترکیب تخریب محله است که اغلب در حال حاضر کوتاه در خدمات و سرمایه گذاری و ایجاد اختلال از بزرگتر شود. من تو را دیدم یک سالمند زن در حال مصاحبه امروز در اشک چون تنها فروشگاه مواد غذایی در محله خود شده بود سطل آشغال. اگر سابقه هر گونه راهنمای فروشگاه های که ممکن است سال ها به عقب می آیند. پس بیایید نه بهانه خشونت و یا توجیه آن و یا در آن شرکت کنند. اگر ما می خواهیم سیستم عدالت کیفری و جامعه آمریکا در به کار در یک بالاتر اخلاقی, کد, پس ما باید به مدل که کد خودمان.

مغلوب ساختن پیشی جستن است صدور هر گونه بیانیه رسمی در حمایت از مشروع هدف از معترضان یا خواستار اصلاحات در ادارات پلیس. در توییتر کرده و با اضافه کاری به بازیگران تظاهرکنندگان به عنوان خطرناک "آنارشیست" که نیاز به قرار داده می شود:

اوباما دومین هسته ای نقطه است که اصلاحات را به پلیس و نظام عدالت کیفری نیاز به مشارکت سیاسی در سطح محلی است. تظاهرات خوب هستند اما آنها باید به دنبال انتخابات سازماندهی و رای گیری با هدف توانمند سازی اصلاح طلبان در شهر و شهرستان سطح:

این شهرداران و مدیران شهرستان که انتصاب ترین روسای پلیس و مذاکره و چانه زنی جمعی توافق با پلیس اتحادیه های کارگری. این منطقه وکلای دولت و وکلای که تصمیم می گیرید که آیا یا نه به بررسی و در نهایت به اتهام کسانی که در پلیس سوء. کسانی که همه مواضع انتخاب. در برخی از مکان های پلیس نقد و بررسی تخته با قدرت به نظارت پلیس انجام شده و همچنین. متاسفانه میزان مشارکت در این مسابقات محلی است که معمولا pitifully پایین به خصوص در میان افراد جوان — که باعث می شود هیچ حس با توجه به تاثیر مستقیم این دفاتر باید در عدالت اجتماعی مسائل نه به ذکر این واقعیت است که چه کسی برنده و چه کسی از دست می دهد کسانی که صندلی است که اغلب توسط فقط چند هزار و یا حتی چند صد آرا.

در حالی که اوباما خاص در مورد ایجاد تغییر در سطح محلی مغلوب ساختن پیشی جستن است و درمان تظاهرات به عنوان یک فرصت برای بهره برداری گسترده از ترس خود را برای انتخاب مجدد مبارزه است. صبح روز دوشنبه او توییتی بارها و بارها در مورد انتخابات ریاست جمهوری در نوامبر 3 — از جمله این اتهام که "خواب آلودگی جو" بایدن در لیگ با آنارشیست تظاهرکنندگان که او به طرز عجیبی ادعا می خواهید به جمع آوری مالیات:

سوم و در نهایت اوباما مشخص نوع سیاست خاص پیشنهادات است که می تواند مشخص کاهش خشونت پلیس علیه آمریکایی های آفریقایی تبار و لینک های ارائه شده به لیست سازمان های کار به تصویب این سیاست ها برای کسانی که آمریکایی ها علاقه مند:

در نهایت مشخص تر ما می توانیم خواسته های عدالت کیفری و پلیس اصلاحات سخت تر از آن خواهد بود برای مقامات منتخب فقط به ارائه خدمات لب به باعث و سپس سقوط به کسب و کار به طور معمول پس از تظاهرات دور رفته اند. محتوای که اصلاحات در دستور کار متفاوت خواهد بود برای جوامع مختلف. یک شهر بزرگ ممکن است نیاز به یک مجموعه ای از اصلاحات; یک جامعه روستایی ممکن است نیاز دیگر. برخی از سازمان ها نیاز عمده فروشی توانبخشی; دیگران باید پیشرفت های جزئی. هر سازمان اجرای قانون باید سیاست های روشن از جمله یک نهاد مستقل است که انجام تحقیقات به اتهام سوء رفتار. خیاطی اصلاحات برای هر جامعه نیاز فعالان محلی و سازمان ها برای انجام تحقیقات خود را و آموزش شهروندان در جامعه خود چه استراتژی کار می کنند.

اما به عنوان یک نقطه شروع در اینجا یک گزارش و جعبه ابزار توسعه یافته توسط رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر و بر اساس کار نیروی کار در قرن 21 Policing که من تشکیل شده که من در کاخ سفید است. و اگر شما علاقه مند در مصرف بتن عمل ما و همچنین ایجاد یک سایت اختصاصی در آمریکا پایه و اساس برای جمع و مستقیم شما را به منابع مفید و سازمانهای ایم که مبارزه با مبارزه خوب در سطح محلی و در سطح ملی برای سال.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که در حال حاضر در دفتر و در نتیجه به مراتب قدرت بیشتری برای اعمال فشار بر پلیس به اصلاحات به نظر نمی رسد علاقه مند در هر نوع سیاست راه حل است. او قابل توجه ترین سیاست پاسخ به تعطیلات آخر هفته خشونت شده است اعلام کرد که او اعلام خواهد شد "antifa" یک سازمان تروریستی — ایده ای است که نه تنها نتواند به پاسخ دادن به ریشه و علت این اعتراضات است اما همچنین نامنسجم و از نظر قانونی غیر ممکن است:

آخرین رئیس جمهور محکوم شورش بلکه به درستی شناسایی پلیس خشونت به عنوان ریشه و علت امریکا در زمان ناآرامی ها و پیشنهاد ایده هایی برای چگونه شهروندان و مقامات منتخب می تواند کار بر روی آنها را کاهش می دهند. رئیس جمهور فعلی دارای رنگ تظاهرات مسالمت آمیز خواستار چنین تغییر به عنوان یک بلوک از خشونت آنارشیستها و سعی کردم به استفاده از این گمراه کننده برچسب "antifa" برای طبقه بندی رفتار خود را به عنوان یک شکل از تروریسم است.

کنتراست نمی تواند روشن تر است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن