جدید توئنتی ناین پالمز سر مربی تیم فوتبال است که یک چهره آشنا

Shad قدرت پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 6:30 PM EDT Jun 5, 2020سر مربی توئنتی ناین پالمز تیم فوتبال این اس

توسط NEWSOULS در 17 خرداد 1399

سر مربی توئنتی ناین پالمز تیم فوتبال این است که یک عنوان شغلی TJ استنفورد به نظر می رسید به مقصد داشته باشد.

او یک پسر توپ برای Wildcats تیم به عنوان پدر او یک دستیار مربی است. سپس او شروع کارفرمایی برای تیم اول دانشگاه یا دانشکده فارغ التحصیل در سال 2005.

پس از کالج او به توئنتی ناین پالمز دبیرستان و مربی بیس بال و سپس مربی تیم بسکتبال سپس مدیر ورزشی. و در اواخر ماه مه سرنوشت خود را انجام شد. او را استخدام کرد تا به عنوان مدرسه فوتبال سر مربی جایگزین در زمان مربی Ernie مارتینز برگزار شد که این کار برای 25 سال بود و استنفورد دبیرستان مربی.

"این رویای من آغاز شده به عنوان یک پسر توپ زمانی که پدرم مربیگری رشد در این برنامه و این چیزی بود که به نوعی از یک رویا نه تنها من بلکه بسیاری از سابق Wildcats گفت:" 33 ساله دانشگاه استنفورد. "واقعا فروتنی و هیجان انگیز قادر به زنده کردن این رویا و بعد مربی تیم فوتبال اینجا."

بیشتر: CIF-SS کمیسر راب Wigod باز است به حرکت افتد ورزشی برای زمستان اگر لازم

بیشتر: DVL افتخارات بهار دانشجو-ورزشکاران که فصل کوتاه قطع شد

استنفورد خواهد شد در نظر گرفتن بیش از یک برنامه موفق است که تحت مارتینز رفته برگشتی در 19 از 25 سال گذشته. سال گذشته Wildcats رفت 5-5 و 4-3 در DVL, اتمام چهارم و از دست رفته در پلی آف.

البته این عجیب است زمان برای شروع مربیگری تلاش بدون توانایی برای تشکیل تیم و شروع به سازماندهی خود فلسفه و برنامه بازی اما استنفورد گفت که واقعا یک مشکل شده است. این دلیل است که او پس از آشنایی با این برنامه است.

"یک شهر کوچک و من آموزش PE در دبیرستان بنابراین من در حال حاضر می دانم که بسیاری از کودکان و نوجوانان شده است کمی ساده تر از شما فکر می کنم" گفت: دانشگاه استنفورد. "ما e-mail, متن, و ما یک کلاس درس گوگل برای بچه ها. ما توانسته ایم با استفاده از زوم و پس از آن نشده است به عنوان سخت به عنوان شما ممکن است فکر می کنم."

تا سال 2020 Wildcats تیم فوتبال بوده و قادر به چت با مربی جدید وجود دارد البته فیل در اتاق-آیا حتی یک فصل فوتبال در سال آینده ؟

مانند تقریبا همه استنفورد مطمئن نیست اما او از یک چیز مطمئن است.

"ما آماده خواهید بود," او گفت:. "من فکر می کنم همه چیز واقعا در هوا. من معتقدم ما باید نوعی از فصل این است که, بنابراین ما در حال آماده شدن برای هر چیزی. ما در حال رفتن به آماده می شود اگر وجود دارد یک فصل است و ما در حال رفتن به آماده اگر ما مجبور به صبر کنید تا زمانی که یک سال از در حال حاضر, اما ما در حال رفتن به آماده یا راه است."

اگر شما به دنبال توئنتی ناین پالمز ورزشی, شما قطعا می دانم که مربی استنفورد و شما احتمالا به خاطر شرایط غیر معمول است که او را منجر به استعفا به عنوان مربی بسکتبال در سال 2018 است.

استنفورد یک سال پس از هدایت تیم بسکتبال به یک CIF-SS عنوان در سال 2017 معتقد بود که با آزار و اذیت توسط یکی از بازیکنان خود را پدر و مادر و گرفتن پشتیبانی از هیئت مدیره مدرسه و سرپرست. او استعفا داد و در اواسط فصل و منتشر شد بیانیه پس از آن که به عنوان خوانده شده در قسمت: "من استعفا داد چون من مدرسه منطقه و هیئت مدیره مدرسه را پشتیبانی نمی کند مربیان یا معلمان. آنها اجازه می دهد پدر و مادر به آزار و اذیت و قلدر و ارعاب مربیان است. ... معلمان و مربیان هستند پشتیبانی شده توسط هیئت مدیره مدرسه و سرپرست در Morongo Unified School District."

استنفورد گرفت و در سال آینده به طور کامل از مربیگری.

او گفت: در آن زمان او به عنوان یک شخص و در زمان حال به تأمل در وضعیت. او همچنین متوجه شدم که این غیر ممکن است برای او به لرزش که مربیگری خارش است. او مشتاق بود به عقب بر گردیم. با این دو چیز در ذهن او گفت: او بسیار خدا را شکر به مدرسه منطقه از جمله همان سرپرست و هیئت مدیره مدرسه بود که او در تقابل با دو سال پیش به او این فرصت را به مربی دوباره در مدرسه او را دوست دارد.

"من از نوع مورد نیاز را که کمی از یک استراحت," او گفت:. "مربیگری ورزش دو هر سال برای در حالی که کمی مالیات. من در زمان یک سال خاموش شارژ و آماده هستم تا به عقب بر گردیم پس از آن انجام آنچه من می توانم برای کوچک که بر روی تپه من خیلی دوست دارم."

Shad قدرت نویس برای خورشید صحرا. او را در رسیدن به shad.powers@desertsun.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب