جدید "تماس با ارشد" برنامه های در حال جرقه دوستی غیر منتظره در طول قرنطینه

هر هفته لیندا Daniels صفحة شماره تلفن از 40 سالمندان زندگی می کنند که در اطراف ملایم تپه از لاتون,

توسط NEWSOULS در 16 خرداد 1399
The Highlight by Vox logo

هر هفته لیندا Daniels صفحة شماره تلفن از 40 سالمندان زندگی می کنند که در اطراف ملایم تپه از لاتون, Oklahoma. او به آنها در مورد خود و خانواده خود را به حیوانات خانگی خود را به امید و ترس. او صحبت را به یک مشتری که می توانید به عنوان خوانده شده تقریبا هر روز دیگر از ماه مارس. "این بسیار مفید برای او می دانم که او را نه با خود. که هنوز هم وجود دارد مردم خارج وجود دارد که در مورد او می گوید دانیلز. "ما فقط می خواهم به مطمئن شوید که آنها را به صحبت با کسی."

قبل از همه گیر Daniels مشغول به کار به عنوان منشی در مرکز خلاق زندگی در لاوتون جنوب غربی بخش که در آن جامعه بزرگان جمع آوری شده برای مسابقات پل های فیلم شب و تای چی. درهای خود را در حال حاضر بسته شده برای ایمنی از این حمایت قطع حیاتی اجتماعی ارگان برای بازنشسته کلاس. اما این مرکز مصمم; کارکنان جمع آوری اطلاعات تماس برای کسانی که در تنهایی و Daniels گرفت و آن را از وجود دارد. در حال حاضر او باعث می شود یک زندگی با یادآوری بزرگان لاتون که آنها تنها نیستند.

"فقط با یک تماس تلفنی در هر روز روشن آنها را" دانیلز می گوید.

از اوایل روز Covid-19 همه گیر آن بوده است و روشن است که سالمندان در میان گروه های آسیب پذیر. درست است که نه تنها وقتی که می آید به سلامت جسمی — مورد مرگ و میر برای Covid-19 افراد بالای سن 80 سالگی گزارش شده است که نزدیک به 8 درصد — اما همچنین سلامت روانی ، سالمندان یکی از مهمترین و تنها جمعیتی در آمریکا است. محکوم است که جمعیتی به انزوای اجتماعی است و به احتمال زیاد وضع روانی تلفات به خصوص برای سالمندان زندگی در دوران بازنشستگی و یا کمک به زندگی در خانه های که در آن اعضای خانواده ممکن است منع از ورود.

برخی از ایالت ها و شهرهای مختلف و سازمان های lurched به عمل به ما شهروندان ارشد چیزی برای نگاه به جلو به هر روز. کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom (D) لگد کردن آنچه که او خواستار "اجتماعی پل زدن پروژه" استخدام 1000 نفر به تماس با دولت ساکنان مسن در قرنطینه به "ارتباط با آنها را با آنها در یک سطح اجتماعی." ماساچوست به طور مشابه قوی تر آن پلیس نیروی کار برای یک طرح به نام "چت با سپاهی" و مین سازمان مبتنی بر PeoplePlus دعوت 400 سالمندان به دریافت کنندگان خود را بررسی کنید-در خدمات.

بسیاری از این برنامه های پزشکی مجاور و برخی از آنها از جمله دوستی, خط, در, سان فرانسیسکو, ارشد, تنهایی, خط, در, اورگان, مریلند, ارشد, تماس, بررسی و مرکز خلاق زندگی توسعه وجود داشته است قبل از گرفتن دوباره راه اندازی و یا reinvigorated این بیماری همه گیر. به طور سنتی آنها بوده است یک راه خوب برای بررسی در در جمعیت سالمند سلامت نگرانی حصول اطمینان از نسخه خود را در حال تمدید کرد. اما به عنوان اکثریت قریب به اتفاق ارشد روابط منتقل شده به اینترنت, مردم این تماس های خود را پر تر متافیزیکی نیاز: زمانی که ملاقات برنامه ها لغو شد و عزیزان در حال مجبور به ایستادن در شش پا را, سالمندان نیاز به چیزی برای نگاه به جلو به.

"این یک نجات دهنده زندگانی می گوید:" Merrilyn Tombrinck یک 80 سال در Topsham مین و خود توصیف "فرد مردم" که دریافت آن را بررسی کنید-در تماس های تلفنی از PeoplePlus در طول بیماری همه گیر. "این فقط خوب به شنیدن صدا. آنها از من بپرسید اگر من همه چیز من نیاز دارد. ... آن را به خوبی قادر به صحبت کردن."

Tombrinck به تنهایی زندگی می کند و می گوید: او اغلب نمی دانند چه چیزی برای انجام با خودش در طول مدت شب و روز قرنطینه. اگر هیچ چیز دیگری در یک تماس تلفنی به او حس ساختار. او تجربه echos شواهدی وجود دارد که بسیاری از سالمندان مبارزه با عدم تماس های اجتماعی. کارلا Perissinotto دستیار ارشد برای سالمندان برنامه های بالینی در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو می گوید که در تنهایی نیست, منحصر به فرد برای افراد با عوامل خطر انزوای اجتماعی تمایل به افزایش سن. Perissinotto کمک به یک گزارش اخیر منتشر شده توسط آکادمی ملی علوم که 50 درصد افزایش خطر ابتلا به زوال عقل در میان کسانی که ابراز احساسات مداوم از خود بیگانگی. به سادگی قرار دادن شواهدی وجود دارد که رفاه اجتماعی و سلامت جسمی بیشتر در هم تنیده از ما قبلا تصور.

سو پنس, 55, در تلاش است به ساقه جزر و مد. او کار می کرد به عنوان یک هماهنگ کننده حمل و نقل در مراقبت از منابع سرعت در Grand Rapids, Michigan, برای بیش از یک سال است. اما پس از همه گیر او چرخد به ساخت 15 تا 25 تلفن تماس در روز به بزرگان اطراف محله خود است.

"آنها می گویند" شما فکر می کنم شما فقط در حال ساخت یک تماس به ما, اما آن را در واقع به معنی یک کل خیلی بیشتر" می گوید: "پنس. "در حال حاضر من به آنها صحبت در مورد سگ و گربه خود را. من یک خانم که یک پرنده. ما شوخی در مورد چیزهای مختلف است. این باعث می شود من احساس می کنم باید یک هدف است."

پنس به تنهایی زندگی می کند. بچه ها او را نمی در نزدیکی زندگی می کنند و او شوهرش را از دست داده و چهار سال پیش — caretaking برای او برانگیخته حرفه خود علاقه بهداشت عمومی. که باعث می شود آن را آسان برای او به مربوط به شهروندان او را خواستار; آنها هر دو احساس متروکه در قرنطینه و آنها می توانند هر دو از یک اجتماعی خروجی به عنوان زمین می ماند. "صحبت کردن به آنها باعث می شود من احساس می کنم صحبت کردن به خانواده و هنگامی که من نمی توانم به خانواده خود من گاهی اوقات" او می افزاید.

واکر Brandt دانشجویی در وسلی دانشگاه زده شد با واقعیت های خشن از قرنطینه پس از یادگیری است که جامعه بازنشستگی استفاده می شود که به خانه مادر بزرگ خود بود دیگر اجازه می دهد بازدید کنندگان در طول نیویورک پناهگاه در محل سفارش. او می خواستم تا مطمئن شوید که در خطر سالمندان به حال چیزی برای نگاه به جلو به طوری که Brandt شروع به حمایت از یک رفیق یک برنامه است که جفت جوان مردم با ساکنان Dyckman ارشد مرکز در شهر نیویورک برای یک pen pal-مانند رابطه است. بر خلاف برخی از برنامه های دیگر در این کشور حمایت پال وجود دارد به عنوان یک غیر پزشکی دستگاه; Brandt را داوطلبان بسیاری از آنها دانشجویان برقراری ارتباط با سالمندان تنها به ارائه تعامل اجتماعی است.

مانند یک اینتر نسل دلال یا دلاله ازدواج برای coronavirus دوران Brandt آثار را به مطمئن شوید که روابط او پرورش ارزشمند هستند استفاده از هر یک از شرکت کنندگان ، او می کند به سادگی به دست کردن شماره تلفن ها به داوطلبان, اما به جای ارائه می دهد تعدادی از پیشنهاد icebreakers به عنوان یک راه را به سرعت پیدا کردن زمینه های مشترک بین twentysomethings و eightysomethings. Brandt هدف این است که اطمینان حاصل شود که این دوستی ها گذشته است. او پیش بینی یک آینده که در آن این بزرگان و underclassmen هنوز در تماس با یکدیگر طولانی پس از همه گیر.

"همانطور که این روابط در حال رشد بوده اند, [آموزان ما] را فراموش کرده اند این است که یک داوطلب در ورزش" او می گوید. "آن احساس می کند مانند این است که فقط یک فرد بزرگ است که آنها اتفاق افتاده است برای دیدار با. من شنیده ام که هنگامی که آن را بی خطر است علاوه بر تماس های تلفنی برخی از داوطلبان به امید دیدار خود [ارشد] در فرد است."

که یکی از مهم ترین نکات برای Perissinotto. از آنجا که بسیاری از این برنامه های جدید وجود ندارد هر گونه مطالعات در عین حال که اثبات ارتباط بین چک در تماس ها و بهبود نتایج برای سالمندان است. که ' به همین دلیل او معتقد است که ما نمی توانیم اجازه تماس های تلفنی به طور دائم جایگزین خوب قدیمی از مد افتاده فرد-به-فرد در تماس با سالمندان پس از همه گیر شده است.

"من فکر می کنم که وجود دارد تمایل به انجام چه آسان است و راحت از ضرورت. من فکر می کنم ما نیاز به درک, آیا این برنامه کار می کنند و برای آنها" او می گوید. "ما همچنین نیاز به مطمئن شوید که این نه یک جایگزین برای فرد تماس بگیرید. وجود این تمایل به می خواهید به انجام همه چیز دیجیتالی, اما آنچه در مورد انسان واقعی اتصال است؟"

شناخت که نیاز است که ارتباط بسیاری است که شاید یکی از بعید بیداری از خود جدا می کند. پنس می گوید تماس های او ساخت را به طور کامل تغییر لینک به کاربران ارشد مرکز. او دوستانه با بسیاری از آنها قبل از, اما نه مانند او می گوید. تاپیک جدید نزدیکی در هوا حتی در طول زندگی تحت یک مادر اقامت در خانه دستور.

"من از شنیدن داستان از زندگی خود را, و من صحبت کردن در مورد زندگی خود من," او می گوید. "من احساس می کنم صحبت کردن با یک دوست و نه یک شرکت. من در انجام کار من قبل از این بیماری همه گیر. من هم به یک گفتگوی طولانی با آنها."

دانیلز آن طول می کشد یک قدم بیشتر. تا آنجا که به او مربوط می شود او را برای رفتن به 40 دوستان جدید هنگامی که او مراحل را برای خروج از انزوا در Lawton, Oklahoma.

"من صحبت کردن با مردم و من می گویم:" من نمی توانم صبر کنید تا وقتی ما می توانیم ملاقات!'" او می گوید:. "و شما بیش از فقط یک صدا در تلفن."


لوقا Winkie یک خبرنگار از سن دیگو. او نوشته است برای نورد, سنگ, GQ واشنگتن پست و نیویورک تایمز.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب