ملی بشردوستی روز در صحرا 2020 نامزد اعلام کرد

مادلین زاکرمن ویژه به خورشید صحرامنتشر شده 7:56 PM EDT Jun 26, 2020این انجمن جمع آوری کمک های حرفه ای (AFP), C

توسط NEWSOULS در 7 تیر 1399

این انجمن جمع آوری کمک های حرفه ای (AFP), CA, کویر جوامع فصلاعلام کرده است که برندگان آن 14 سالانه ملی بشردوستی روز (NPD) در بیابان جوایز. این جشن برنامه ریزی شده است را عملا در جمعه, نوامبر. 6, 2020.

"ملی بشردوستی روز در صحرا اذعان طیف کاملی از خدمات ارائه شده توسط سازمان های غیر انتفاعی جامعه به رسمیت می شناسد و به تاثیر عمیقی که انسان دوستی در تار و پود جامعه می گوید:" Judi Olivasرئیس جمهور از محلی AFP فصل. "در این زمان به چالش کشیدن ما متعهد بیشتر از همیشه قبل از به جشن انسان دوستی و این سال را قابل توجه نامزد. ما هیجان زده به تعامل با کل جامعه با ما مجازی جدید برنامه ما نگاه به جلو به درخشان ویژه در کسانی که در حال رفتن بالا و فراتر از آن در تمام طول سال و همچنین در طول این زمان افزایش نیاز است."

تاسیس در سال 1960 AFP توسط انجمن حرفه ای از افراد و سازمان هایی است که به تولید بشردوستانه پشتیبانی از طیف گسترده ای از موسسات خیریه و پیشرفت انسان دوستی رو به جلو از طریق آن 31,556 اعضا در 244 فصل در سراسر جهان است. خبرگزاری فرانسه کار می کند برای پرورش انسان دوستی از طریق حمایت از تحقیقات ، آموزش و گواهینامه های حرفه ای برنامه های در حالی که ترویج استانداردهای اخلاقی بسیار بالایی در جمع آوری کمک های حرفه ای. خبرگزاری فرانسه کویر جوامع فصل در حال حاضر دارای عضویت بیش از 100 جمع آوری کمک های حرفه ای در Coachella Valley.

جشن آن سال 60 نقطه عطف ملی بشردوستی روز یک روز خاص را کنار بگذارند هدف از به رسمیت شناختن سهم بزرگ انسان دوستی باعث می شود به جامعه ما است. در اینجا در Coachella Valley آن روز که ما ادای احترام به خود ما — نمونه محلی خیر, کسب و کار و سازمان است که تا سخاوتمندانه از وقت خود را استعداد و مهارت و حمایت مالی به منظور ایجاد جامعه را به مکانی بهتر برای همه ما. ملی بشردوستی روز ارائه می دهد یک فرصت برای تأمل در معنای واقعی خیریه و روح است که باعث می شود چنین سخاوت امکان پذیر است.

"من مفتخرم به این رویداد صندلی از NPD جوایز و باید از این فرصت برای برجسته کردن تاثیر عمیقی غیر انتفاعی جامعه در سراسر Coachella Valley می گوید:" کریستین شخص بالغ. "حالا بیشتر از همیشه من شخصا از شما دعوت به جشن انسان دوستی و شناخت همه کسانی که در خدمت و حمایت همه جوامع در درون ما دره."

این سال را برجسته برندگان تیم و کارول رچفردبرجسته خیر; سو aaron maurerبرجسته جمع آوری کمک های مردمی داوطلب; Agua Caliente Band of Cahuilla Indians/بتی Calliesبرجسته بشردوستانه بنیاد شرکت و یا خدمات شهری سازمان; سلبی Dunham, Bighorn BAMبرجسته غیر انتفاعی موسس; لئو Milmetبرجسته جوانان در انسان دوستی و الیزابت (لیز) اتاق هایفوق العاده جمع آوری کمک های حرفه ای.

"کمیته ما متوجه شد که کالیبر نامزد از جامعه قوی تر و قوی تر از هر سال می گوید:" جودی Vosslerروبان آبی جایزه کمیته انتخاب صندلی. "در این سال از این قاعده مستثنی است با بسیاری از مستحق افراد, شرکتها و موسسات به رسمیت شناخته شده برای خود را سخاوتمندانه و بشردوستانه حمایت از بیش از 900 سازمان های غیر انتفاعی در درون ما دره." روبان آبی کمیته برای سال 2020 ملی بشردوستی روز در صحرا شامل والتر کلارک, جیل طلایی, Gary سالن, Terri Ketover, کلی مالیات و Jan Pye.

Co-ریاست هایدی Maldoon و باب McKechnieهای 2020 NPD کمیته جوایز شامل AFP اعضای آنجلا Allen, Geoff Corbin, برایان دالی سیتی, علامت Duebner, آرماندو Ehrenzweig و جاش زاهد. Olivas به عنوان صندلی از طلا روبان کمیته که شامل AFP اعضای تری Bona; سارا G. Clapp; Louise Cummings; Tim Evans, CFRE; Jan Hawkins; Paula کندی و اسکات شرودر, CFRE.

منحصر به فرد حامیان رسانه ای برای این سال عبارتند از پالم اسپرینگز زندگی, ارائه مجله مجازی و رسانه های حامی; خورشید صحرا و LOCALiQارائه روزنامه و رسانه های دیجیتال حامی; KESQ اخبار کانال 3منحصر به فرد تلویزیون و رسانه های حامی و آلفا, رسانه های پالم اسپرینگزمنحصر به فرد رادیو رسانه های حامی.

حمایت های مالی و فرصت های تبلیغاتی در دسترس هستند برای نوامبر رویداد. برای اطلاعات بیشتر روی حمایت مالی تماس با NPD حمایت صندلی دالی در (310) 562-6327 یا brian.daly@redcross.org. برای ثبت نام و اطلاعات رویداد بازدید afpcadesert.org و یا تماس با NPD رویداد صندلی شخص بالغ در (760) 459-5019 یا kristin@psfilmfest.org.

مادلین زاکرمن است که مالک و رئیس جمهور از مادلین زاکرمن بازاریابی و روابط عمومی شرکت ، ارتباطات بازاریابی شرکت واقع در رانچو مایراج و نیوپورت بیچ کالیفرنیا. او شده است یک مهمان خبرنگار صحرا خورشید برای 12 سال است. او همچنین عضو آلگرو جامعه از پالم اسپرینگز Opera صنفی و بنیانگذار مک کالوم تئاتر.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن