شنبه مارس در پالم اسپرینگز تساوی 100 به افتخار جورج فلوید در اعتراض به نژادپرستی

آماندا Ulrich پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 12:39 AM EDT Jun 9, 2020دو روز پس از تظاهرات مسالمت آمیز در پا

توسط NEWSOULS در 20 خرداد 1399

دو روز پس از تظاهرات مسالمت آمیز در پالم اسپرینگز به خود جلب کرد حدود 1000 نفر فعالان بازگشت به این شهر اموزش هاردی پارک در شب دوشنبه به ادامه صحبت کردن در برابر کشتار جورج فلوید و نژادی و نابرابری اقتصادی به طور گسترده تر.

تظاهرات حدود 100 نفر پس از یک هفته از تظاهرات در سراسر Coachella Valley و کشور است. در صبح روز دوشنبه ده ها تن از معترضان همچنین با تجمع در دزرت هات اسپرینگز.

حدود یک صد نفر از معترضان از جمله فعالان جوان و خانواده ها با کودکان در راهپیمایی پایین کف دره درایو فریاد "نه عدالت بدون صلح" و "من نمی توانم نفس بکشم" — کلمات صحبت فلوید یک آمریکایی آفریقایی تبار به عنوان او دوخته بود به زمین توسط یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس است. فلوید در مدت کوتاهی پس از آن.

یکی از معترضان سوار یک موتور سیکلت آبی در کنار جمعیت هدایت ترافیک به عنوان گروه عبور از یک تقاطع شلوغ. مردم شام خوردن در رستوران پتیس خارج دست تکان داد و تشویق می کردند. "بله, ما به شما نیاز دارید!" یکی از اطرافیان فریاد زد.

کارکنان در برخی از رستوران ها حتی به طور خلاصه به چپ مشتریان و آمد در خارج به فریاد حمایت خود را. جمعیت راهپیمایی جنوبی تا آنجا که Baristo جاده و سپس برش به دره عمیق و باریک و اقدام شمال به اموزش هاردی پارک.

در یک سخنرانی قبل از ماه مارس در مرکز شهر, سازمان, نیکول "نینا" اسمیت است که در ابتدا از ایندیانا صحبت به میان جمعیت به عنوان دو افسر پلیس از دور تماشا. "آن بزرگتر از جورج فلوید. این است که هزاران نفر از مردم صدها نفر از مردم در سال" کشته شده توسط پلیس, او گفت:. "آن را به متوقف کردن چون من پنج برادر و همه آنها سیاه و سفید است."

این رویداد با همکاری سازمان با CoachellaWorkers ائتلاف و وحدت سوار 4 بی خانمان.

دوشنبه, مارس خواهد بود و به دنبال آن بیشتر رویدادهای این هفته در Coachella Valley با هدف پرداختن به خشونت پلیس و تجلیل فلوید.

یک جامعه فروم سهشنبه شب در کلام زندگی یاران مرکز را برجسته پلیس در دزرت هات اسپرینگز. در Indio, یک شب زنده داری به افتخار فلوید Ahmaud Arbery و دیگران نیز برگزار می شود روز سه شنبه در 6 p. m. در مایل در پارک.

آماندا اولریش پوشش بومی آمریکایی مسائل. ایمیل خود را در amanda.ulrich@desertsun.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن