مینیاپولیس ممکن است برای اولین بار در شهرستان به از بین بردن پلیس

روز یکشنبه پس از دو هفته تظاهرات پس از پلیس با قتل جورج فلوید حق وتو-اثبات اکثریت مینیاپولیس اعضای شورای شهر م

توسط NEWSOULS در 20 خرداد 1399

روز یکشنبه پس از دو هفته تظاهرات پس از پلیس با قتل جورج فلوید حق وتو-اثبات اکثریت مینیاپولیس اعضای شورای شهر متعهد به حل پلیس و ایجاد یک سیستم جدید برای تامین امنیت عمومی.

"ما در حال رفتن به از بین بردن مینیاپولیس اداره پلیس" ارمیا الیسون یک مینیاپولیس عضو شورای شهر گفت: در توییتر در هفته گذشته. "و هنگامی که ما در حال انجام هستیم به سادگی نمی خوای چسب آن را به عقب با هم. ما می رویم به طور چشمگیری تجدید نظر در چگونگی رویکرد ما به امنیت عمومی و واکنش های اضطراری."

الیسون اتحاد پیوست شده توسط هشت نفر دیگر از اعضای شورای. روز یکشنبه رئیس شورای شهر لیزا بندر که متعهد به رای گیری برای این طرح گفت: نمایندگان مجلس تصمیم گرفت به قدم به خاطر "تلاش های ما در افزایشی اصلاحات شکست خورده اند. دوره."

تعهد از مقامات شهرستان یک پیروزی برای طرفداران نژادی عدالت از جمله مینه سوتا مبتنی بر حمایت از گروه های سیاه و سفید عکاسی جمعی و اصلاح بلوک که به نام در شهر "پال خواستار قطع بودجه دولت مینیاپولیس اداره پلیس و سرمایه گذاری در منابع است که واقعا ما را امن و سالم به خصوص در جوامع, جوامع بومی و جوامع از رنگ است."

پس از فلوید کشته شد و سپس توسط یک افسر پلیس در 25 مه سال 2020 این سازمان به طور مشترک منتشر طومار درخواست از شورای شهر برای مسدود کردن هزینه های جدید در پلیس برش 45 میلیون دلار از مینیاپولیس اداره پلیس بودجه (MPD), گسترش جامعه مبتنی بر سرمایه گذاری و پایان دادن به خشونت های پلیس.

شورای برنامه ریزی به نظر می رسد به فراتر از این پیشنهاد اگر چه دقیقا چه اعضای شورای برنامه ریزی برای جایگزینی MPD با نامشخص باقی مانده است. اما ایده های مانند کسانی که از چشم انداز های جمعی و اصلاح مسدود خواهد بود به احتمال زیاد موجود در این شهر نهایی پیشنهاد داده است که مقامات محلی باید متعهد به کار با گروه های اجتماعی به طرح یک چشم انداز برای آینده و جلوگیری از جرم و جنایت واسطه غیر نظامی اختلافات و پرداختن به موارد اضطراری.

سیاه زندگی توجه فعالان را خواستار شده است برای سراسر کشور defunding پلیس پس از انتشار آن سیاست پلت فرم در سال 2016. در این سند سیاست های حمایت در مرکز محبوب دموکراسی Marbre Stahly-ته و رو به جلو دادگستری همکاری مدیر Daryl اتکینسون استدلال می کنند برای تغییر مسیر وجوه از پلیس به "ایمنی طولانی مدت استراتژی های مانند آموزشی, جامعه, عدالت ترمیمی و اشتغال برنامه هایی که نشان داده شده است به منظور بهبود امنیت جامعه" از جمله "سرمایه گذاری در جامعه مبتنی بر مواد مخدر و روان, بهداشت, درمان, آموزش و پرورش, جهانی, pre-K و سایر نهادهای اجتماعی [که] می توانید جوامع امن تر در حالی که بهبود نتایج زندگی برای همه است."

با استناد به یک مطالعه منتشر شده در JAMA, Stahly-ته و اتکینسون honed در قدرت از جمله برنامه ها — به خصوص کسانی که در حال پیشگیرانه — اشاره کرد که "کودکانی که شرکت نمی کنند و ... 70 درصد بیشتر احتمال دارد به بازداشت برای یک جرم و جنایت خشونت آمیز توسط سن 18 سالگی."

پارادایم ترویج شده توسط سیاه و سفید زندگی می کند توجه به گسترش در سراسر کشور به عنوان تماس های پال خواستار قطع بودجه دولت و یا لغو پلیس تبدیل به یک پاره در بسیاری از کشور های ضد نژادپرستانه تظاهرات. در جای خود مخالفان بودجه های بیشتر برای روان, بهداشت حرفه ای و پیشگیرانه برنامه نویسی مانند اشتغال جوانان و ابتکارات آموزشی.

به طور کلی فعالان' فشار برای "برچیدن" پلیس است که ریشه در نژاد مغرضانه پلیس. فراتر از کشتن جورج فلوید شده است وجود دارد یک الگوی سازگار racialized خشونت پلیس در مینیاپولیس; مسئله این است که موضوع آینده تحقیقات در 10 سال گذشته از MPD سیاست ها و روش های. جامع نیویورک تایمز گزارش همچنین نشان داد که بیش از پنج سال گذشته "پلیس در مینیاپولیس با استفاده از زور علیه مردم سیاه و سفید در یک نرخ حداقل هفت بار است که از مردم سفید."

"هنگامی که پلیس فیزیکی — با ضربات, گردن, دارای, مشت, خودارضایی, takedowns, گرز, اسلحه تیزر و یا اشکال دیگر از عضلات نزدیک به 60 درصد از زمان فرد موضوع که نیروی سیاه" نوشت: این بار ریچارد A. Oppel جونیور و Lazaro Gamio.

خطوط گسترده ای از این گزارش comport با دیگر تحقیقات از ادارات پلیس در فرگوسن میسوری; نیوآرک, نیوجرسی; و بالتیمور. کسانی که تحقیقات همچنین نشان racialized قصور از افسران خود را به سمت خود سیاه و سفید تشکیل شده است.

فراتر از استفاده از نیروی اضافی وجود دارد معیارهای پیشنهاد MPD رسیده است برای اصلاحات.

با استناد به شهرستان اطلاعات خبرنگاران در استار تریبیون, مینیاپولیس یافت که در سال 2019 مینیاپولیس پلیس حل شد تنها 56 درصد از موارد که در آن کسی کشته شد. به عنوان درخواست جی ویلیس گزارش نتایج حتی بدتر برای جرائم مربوط به تجاوز جنسی. "برای تجاوز پلیس بخش را حل کند نرخ abysmally پایین" ویلیس می نویسد. "در سال 2018 خود را ترخیص رای دادن برای تجاوز به عنف بود فقط 22 درصد است. به عبارت دیگر از هر پنج تجاوز حل نشده در مینیاپولیس."

با توجه به آمار از FBI — از MPD را جرم ترخیص کالا از گمرک نرخ کمتر از متوسط است. در سراسر کشور اجرای قانون مقامات پاک 61.6 درصد از جرائم قتل و 34.5 درصد از جرائم تجاوز به عنف در سال 2017.

این نتایج ضعیف به نظر می رسد برای حمایت از این ادعا که بسیاری از جوامع سیاه هر دو "underpoliced و overpoliced" به معنی آنها تجربه بی مقدار از خشونت و در عین حال نیز رنج می برند از ناکافی پیشگیری از جرم و وضوح.

مینیاپولیس حرکت برای از بین بردن آن به اداره پلیس می آید متن این گفتگو است. این شهر فشار به معرفی یک سیاست جدید پارادایم برای ایمنی عمومی موقعیت آن را به عنوان اولین دیدار این معترضان تقاضا — و بالقوه الگویی برای دیگر شهرستانها در حال حاضر وزن نگرانی های مشابه.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن