لس آنجلس گسترش بازگشایی; Newsom کالیفرنیا می گوید آماده است

جان Antczak و دان تامپسون آسوشیتد پرسمنتشر شده 12:53 AM EDT مه 30 سال 2020لس آنجلس (AP) — لوس آنجلس 10 میلیون

توسط NEWSOULS در 10 خرداد 1399

لس آنجلس (AP) — لوس آنجلس 10 میلیون نفر از ساکنان پیوست خیلی از بقیه کالیفرنیا در استقبال از بازگشت رستوران ناهار خوری و موهایشان جمعه, حرکت رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اذعان کرد خواهد کمک به سوخت و افزایش coronavirus موارد است که او گفت: دولت در حال حاضر به خوبی می چرخاند به رسیدگی است.

در حالی که لس آنجلس را برطرف می کند به بازگشایی با وجود ضبط بیش از نیمی از ایالت مرگ و میر از این بیماری همه گیر فرماندار ستایش کم جمعیت شهرستان لاسن در انتهای دیگر از دولت برای به طور خلاصه روشن نمی دوباره آن را بازگشایی در حالی که آن را آزمایش ردیابی و جداسازی کسانی که ممکن است در معرض طی آن برای اولین بار شیوع کوچک.

"هیچ کس ... است ساده و بی تکلف در مورد واقعیت بازگشایی اقتصاد ما و انتظار است که به عنوان بیشتر و بیشتر مردم مخلوط و تمرین فیزیکی فاصله نیست پوشیدن پوشش صورت است که احتمال این که از ما بزرگتر گسترش این بیماری خود را ارائه" Newsom گفت.

اما او ذکر شده کالیفرنیا سود در هفته های اخیر در تست کسانی که ممکن است آلوده شده اند, درمان کسانی که با واکنش های جدی در بخش های مراقبت ويژه به تازگی مجهز با هزاران نفر از ماسک ردیابی و جداسازی افراد آلوده و توزیع ماسک و دیگر دنده محافظ.

"ما ظرفیت ... هرگز قوی تر به آدرس این مسائل در زمان واقعی" Newsom, گفت:, و اضافه کرد که او با اعتماد به نفس است "ما می توانیم نگه داشتن درب ظرف را در انتقال Covid-19."

نظرات خود را پس از برخی از محلی مقامات بهداشت گفت: دولت ممکن است به سرعت در حال حرکت بدون ارزیابی اثر هر مرحله با یک هفته دو دوره کمون.

اما Newsom گفت: دولت افزایش آمادگی اجازه می دهد تا مقامات دولتی را به تسلیم به رهبران محلی برای تعیین زمانی که آن را محتاطانه به تدریج استراحت چه می شد یک بار در سطح ایالت stay-at-home سفارشات که توقیف اقتصاد است. حتی منطقه خلیج سان فرانسیسکو شهرستانهای شده بود را به حرکت در, کنسرت, در حال حاضر واگرا در چگونه به سرعت آنها اجازه می دهد از سرگیری خرید و فعالیت های دیگر.

Newsom گفت: کلید کنترل بازیابی باقی مانده کنترل محلی در یک کشور آنقدر وسیع است که مرزهای خود را دراز از ورمونت به ویرجینیا و یک جمعیت که گرفتهای کل در 21 ایالت های دیگر ترکیب شده است. او اشاره کرد که نرخ مثبت نتایج آزمون بستری شدن در بیمارستان و مراقبت های ویژه موارد کلی در کالیفرنیا بوده است پایدار برای چند هفته.

لس آنجلس مقامات در بیانیه ای گفت که خود را در شهرستان "نشان داده است که آن را کنترل گسترش ویروس و حفاظت از ساکنان و اساسی کارگران است."

آنها گفتند: مو-برش کسب و کار می تواند بازگشایی و رستوران ها می توانند رزومه ناهار خوردن در سرویس اما هشدار داد که اگر میزان عفونت یا دیگر معیارهای کلیدی بازگشت به صفحه شماره شهرستان, وزارت بهداشت می تواند محدود و یا نزدیک بازگشایی بخش است.

تعداد موارد در لس آنجلس افزایش فوق 51,000 روز جمعه با مرگ و میر در 2,290. ایالت کالیفرنیا در صدر 206,000 مورد تأیید و 4,050 مرگ و میر. اما شهرستان لا سلامت عمومی مدیر باربارا فرر گفت: تعداد زیادی از موارد جدید گزارش جمعه شامل تعداد 500 مورد گزارش شده توسط یک آزمایشگاه است.

فرر گفت: رستوران ها سالن مو و آرایشگری می تواند بازگشایی بلافاصله اگر آنها آماده هستند به دنبال یک چک لیست از پروتکل هایی است که شامل چیزهایی مانند دیاگرام چگونه برای رسیدن به فاصله در فضاهای کوچکتر است. هیچ بازرسی لازم است, او گفت:.

"این مثل این است که افتخار سیستم چون ما همه در این با هم" فرر گفت. "ما باید اعتماد به نفس زیادی در کسب و کار ما است که آنها مشتاق به انجام این کار در راه است که امن برای کارکنان خود را که امن برای مشتریان خود."

Lassen شهرستان در حد شمال شرقی کالیفرنیا مجاز کافه ها و فروشگاه ها به بازگشایی دوباره پس از به طور خلاصه جمع تصویب هنگامی که یک عفونت گسترش به یک تعداد انگشت شماری از دیگران است. دکتر کنت Korver این شهرستان بهداشت عمومی افسر گفت که او نیز متوقف بازگشایی بر اساس گزارش های که دیگران که تست مثبت شد رفتار غیر مسئولانه و به خطر انداختن شهرستان 30,000 ساکنان.

شهرستان شروع بازگشایی کسب و کار ممکن است 11 دولت تحت هدایت که محدودیت کمتر از یک مورد در هر 10000 نفر از ساکنان در دو هفته گذشته.

چهل و نه ایالت 58 شهرستانهای باید تصویب به حرکت با سرعت بیشتری به بازگشایی. آنها می توانید دریافت کنید که تایید بر بستری شدن در بیمارستان تست مثبت نرخ و یا کل مورد بارهای اما آنها باید با ارائه طرح و توضیح داد که چگونه آنها را پاسخ دهند اگر شیوع رخ داده است.

شهرستان هومبولت در سواحل شمال, یکی از اولین برای دریافت تایید برای باز کردن رستوران ها بلکه در حال حاضر مصرف بیشتر محتاط رویکرد پس از سنبله در موارد و اول مرگ و میر. Sonoma County سلامت مدیر گفت: او را آهسته بازگشایی پس از موج اخیر بوده است.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن