لوله پلی اتیلن سایز ۱۸۰ میلیمتر

لوله پلی اتیلن سایز ۱۸۰ میلیمتر از جمله لوله هایی هستند که کاربرد های فراوانی در صنعت کشاورزی دارند. این

توسط مدیر سایت در 21 خرداد 1402

لوله پلی اتیلن سایز ۱۸۰ میلیمتر از جمله لوله هایی هستند که کاربرد های فراوانی در صنعت کشاورزی دارند. این لوله ها عموما دارا ضخامت اسمی ۱۸۰ میلیمتر است. از جمله مهم ترین ویژگی های این لوله ها می توان به داشتن وزن سبک اشاره کرد. این لوله ها تولید شده به صورت کلاف و شاخه ای می باشند. لوله های پلی اتیلن در ابعاد و ضخامت های مختلف تولید می شوند و هر کدام طول عمر متفاوتی دارند. یک جدول اطلاعاتی کامل در مورد ویژگی های فنی و ظاهری پلی اتیلن ها وجود دارد که می توانی ان را مورد بررسی قرار بدهید. این جدول باعث می شود نکات کاربردی لوله های پلی اتیلن به خوبی رعایت شود.

ویژگی لوله پلی اتیلن سایز ۱۸۰ میلیمتر

پلی اتیلن ها از رزین و دیگر ترکیبات ساخته می شوند. پلی اتیلن ها جزء گرمانرم ها هستند. ساختار پلی اتیلن ها بسیار ساده می باشد. این لوله ها به دلیل الاستیسیته کمی که دارند توانایی دفع موج و ضربه را دارند و ضد ضربه محسوب می شوند. لوله پلی اتیلن سایز ۱۸۰ دارای ویژگی های خاصی هستند. از جمله ویژگی های این لوله ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • این لوله ها در کلاف های ۱۰۰، ۲۰۰ و ۴۰۰ متری تولید می شوند.
  • داراری وزن سبکی هستند.
  • کم حجم می باشد.
  • هزینه کمی دارد.
  • دارای انعطاف و کشش مناسب هنگام نصب است.
  • مقاوم در برابر اشعه ماورا بنفش و اسید های مختلف است.

لوله های پلی اتیلن ویژگی های فنی دیگری هم دارند که در یک جدول ارائه می شود. هر چه اطلاعات راجع به لوله های پلی اتیلن ۱۸۰ بالاتر باشد هنگام نصب و کارایی موفق تر عمل خواهد کرد.

هزینه لوله پلی اتیلن سایز ۱۸۰

هزینه تهیه لوله پلی اتیلن سایز ۱۸۰ به موارد زیادی بستگی دارد و برای استعلام دقیق قیمت این لوله ها می توانید از طریق راه های ارتباطی مندرج در وبسایت با ما تماس بگیرید. لوله های پلی اتیلن عموما تحت فشار های مختلف ۲۳ و ۲۵ تولید می شوند. تفاوتی که ایجاد می کند شامل مقاومت آنها می شود.منبع