طرح دعوی در دادگاه در برابر بیش از St. Louis چادر اردوگاه ها کاهش یافته است

برای بزرگنمایی کلیک کنید دویل مورفی یک کارگر میدارد تا سطل زباله را از این شهر برداشته شده دو چادر اردوگ

توسط NEWSOULS در 25 اردیبهشت 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید A worker picks up trash after the city removed two tent camps from downtown parks. - DOYLE MURPHY
  • دویل مورفی
  • یک کارگر میدارد تا سطل زباله را از این شهر برداشته شده دو چادر اردوگاه از مرکز شهر پارک ها.

یک زن که شکایت کرد شهر سنت لوئیس برای جلوگیری از اخراج از مرکز شهر چادر اردوگاه انداختن او طرح دعوی در دادگاه.

ArchCity مدافعان منافع عمومی حقوقی نمایندگی 39 ساله Ranata فرانک اعلام کرد امروز صبح آن را رد کت و شلوار با توجه به اینکه این شهرستان در حال حاضر پاک اردوگاه و فرانک در حال حاضر مسکن موقت است.

برای هفته ها به عنوان بسیاری از 50 نفر زندگی می کردند در یک جفت از اردوگاه های همراه بازار خیابان غرب تاکر بلوار. پس از چندین تلاش برای بدست آوردن مردم را به ترک این شهر صادر اخراج جهت آوریل 1. ArchCity شکایت در دادگاه فدرال که صبح امروز و در پی یک ضابط موقت به منظور جلوگیری از اخراج.

ایالات متحده منطقه قاضی سارا Pitlyk به نفع حکومت این شهر در یک جهت است که صادر شد صبح روز بعد یک شنبه و شهر پاک و دور از چادر که آخر هفته. در دادگاه این شهر وعده داده شده برای قرار دادن هر کسی که علاقه مند بود در هتل ها. اکثریت مردم قرار داده شد در هتل ها و یا پناهگاه اما ArchCity می گوید چندین ماند در پارک بدون چادر خود را و یا سرگردان به شهر به دلیل تخت نیست آماده — ادعای شهر اختلافات. دیگران منتقل شدند به گروه فضاهای فردی که وعده داده ArchCity می گوید.

"عجله برای بستن بازار و خیابان encampments قبل از سرپناه مناسب خدمات پزشکی و کمک رسانی را می توان مرتب شده اند نشان می دهد که چگونه این اردوگاه را تعطیل کرده بودند و هرگز در مورد بهداشت عمومی و یا ایمنی" ArchCity وکیل جان Bonacorsi گفت: در یک بیانیه آماده. "نه این شهرستان را انجام می دهد که آن را به سرمایه گذاری منابع قابل توجه به حذف unhoused افراد از چشم های عمومی اما حاضر به همان سرمایه گذاری به ارائه سرپناه و خدمات برای دیدار با نیازهای سنت لوئیس" unhoused جامعه است."

این شهر به استدلال اردوگاه بودند یک خطر برای سلامت عمومی آن را به عنوان تلاش برای کاهش سرعت گسترش COVID-19. سخنگوی شهردار گفت: RFT پس از قاضی حاکم است که هر کسی که می خواست پناهگاه جایگزین شد. در انکار ضابط سفارش Pitlyk گفت: این "منافع عمومی را به شدت به نفع شهر توانایی به برداشتن قدم برای جلوگیری از گسترش این بیماری کشنده."

حتی بدون سفارش ضابط این پرونده هنوز در بازی است. یکی از این مسائل نشان داد در طول یک جلسه در دستور بود که شهر سلامت مدیر دکتر فردریک Echols که صادر اخراج نظم است و دیگر مجوز پزشک با وجود شهادت که او بود. تعجب وحی برای اولین بار گزارش شده توسط St. Louis Post-Dispatch پس از شهرستان وکلای پرونده یک حرکت برای اصلاح "اظهار غلط."

ArchCity بود در ابتدا گفت: این امر نیاز به تحقیق چگونه آن را تحت تاثیر قرار کت و شلوار. در انتشار اخبار این شرکت گفت: از آن باقی مانده است یک نگرانی است.

"اگر چه ArchCity قصد ندارد به سوال دکتر Echols' صلاحیت حرفه ای در این زمینه دکتر Echols' ارائه اطلاعات نادرست در رابطه با دیگر وعده های دروغین توسط شهرستان و کارکنان و افزایش نگرانی های جدی در مورد تمایل مقامات شهرستان به اظهارات نادرست سیاسی مجمع تشخیص مصلحت" ArchCity در بیانیه ای گفت:.

Pitlyk بود در اصل برنامه ریزی, مارس 12 جلسه را در کت و شلوار اما اردوگاه بودند در حال حاضر از بین رفته ،

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در doyle.murphy@riverfronttimes.com و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب