کتاب جنجالی کمالا هریس در مورد عدالت کیفری، توضیح داده شده

سن. کمالا هریس (D-CA) شهرت ستاره در حال افزایش در حزب دموکرات به دست آورده است، که اخیرا تبدیل به همسر رئیس جم

توسط NEWSOULS در 22 مرداد 1399

سن. کمالا هریس (D-CA) شهرت ستاره در حال افزایش در حزب دموکرات به دست آورده است، که اخیرا تبدیل به همسر رئیس جمهور سابق جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری است. اما هریس همچنین با پرسش های خود را در مورد سابقه خود را در مسائل عدالت جنایی مواجه - یک رکورد است که باعث شده برخی از منتقدان به توصیف او را به عنوان یک اصلاح گر مترقی بلکه به عنوان یک یادگار از "سخت در جرم و جنایت" دوران رفتن به دو سال 1990 و 2000s.

نسلی پس از آن که دموکرات ها سیاست های «سخت بر جرم و جنایت» را که جمعیت زندان ها را افزایش می داد، در آغوش گرفته اند، فعالان مترقی فشار می دهند تا نظام عدالت کیفری کمتر تکیدی و نژادپرستانه شود - و نظرسنجی ها نشان می دهد اکثریت دموکرات ها از چنین تلاش هایی حمایت می کنند. هریس استدلال کرده است که دیدگاه های او با جنبش مترقی جدید همسو هستند. اما سابقه او در کالیفرنیا، جایی که او دادستان، دادستان ناحیه و دادستان کل ایالت قبل از نمایندگی دولت در سنای ایالات متحده بود، تحت بررسی و بحث های سخت از او راه اندازی کمپین ریاست جمهوری خود را در سال 2019 آمده است.

هریس استدلال می کند که او برای معکوس کردن این اِسکار، مقیاس کردن جنگ با مواد مخدر و حل اختلاف نژادی در سیستم عدالت کیفری مبارزه کرده است. اما به عنوان ستاره خود را در سطح ملی افزایش یافته است -- او تا به حال چند لحظه ویروسی زیر سوال بردن نامزدهای رئیس جمهور دونالد ترامپ در مجلس سنا -- کسانی که بیشتر با سابقه عدالت جنایی خود را آشنا ، به خصوص در سمت چپ ، به طور فزاینده ای شک خود را صدا.

Sen. Kamala Harris (D-CA) rides the Senate subway before a news conference about legislation she is introducing to reunify immigrant families at the US Capitol on July 17, 2018 in Washington, DC. سن. کمالا هریس (D-CA) سواری مترو سنا قبل از کنفرانس خبری در مورد قانون او معرفی به دوباره متحد کردن خانواده های مهاجر در کاپیتول ایالات متحده در تاریخ 17 ژوئیه
2018،
در واشنگتن، DC. چیپ Somodevilla / گتهای تصاویر
...

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن