جو بایدن با کمال تعجب رویایی طرح مسکن توضیح داد

جو بایدن یک سیاست مسکن در دستور کار است که بلند پروازانه فنی صدا و سیاسی امکان پذیر خواهد بود که اگر اجرا شود

توسط NEWSOULS در 19 تیر 1399

جو بایدن یک سیاست مسکن در دستور کار است که بلند پروازانه فنی صدا و سیاسی امکان پذیر خواهد بود که اگر اجرا شود در حال تغییر زندگی برای میلیون ها نفر از کم درآمد و مسکن خانوارهای ناامن است.

با توجه به اصلی مدل سازی توسط محققان دانشگاه کلمبیا می تواند به کاهش فقر کودکان یک سوم باریک نژادی فرصت شکاف و به طور بالقوه درایو پیشرفت گسترده تر طبقه متوسط استطاعت بحران در بزرگترین شهرهای ساحلی به عنوان به خوبی.

این طرح نشده هم زده یک intraparty بحث یا واقعا توجه زیادی در همه, که می تواند آن را به لحاظ سیاسی امکان پذیر است به تصویب برسانند.

"بایدن را طرح جسورانه جامع و خواهد شد یک راه طولانی در ساخت مطمئن شوید که هر آمریکایی به خانه" مریم کانینگهام معاون رئیس جمهور برای مسکن شهری و سیاست در جوامع شهری موسسه به من می گوید. "آن را به سادگی آشکار در وسط این همه گیر که در خانه است مهم تر از همیشه."

محور ساده است. نگاهی امریکا بزرگترین اجاره برنامه کمک — بخش 8 کوپن مسکن — و آن را در دسترس به هر خانواده که واجد شرایط. فعلی ساختار بودجه برگ حدود 11 میلیون نفر تنها به دلیل گلدان اختصاص داده شده توسط کنگره بیش از حد کوچک است. سپس جفت آن را با تغییرات قانونی برای کمک به بازار مسکن بهتر کار برای بیشتر مردم است. این اجماع کلی رویکرد در میان سیاستمداران حزب دموکرات و چپ-از-مرکز سیاست wonks.

در زمانی که بسیاری از نامزدهای ریاست جمهوری شد نورد از مسکن خود را طرح بایدن ندارد یکی از انداختن خود به جای درست قبل از کارولینای جنوبی اولیه هنگامی که آن را به سرعت تحت الشعاع قرار تغییر چشمگیر در مبارزات انتخاباتی و پس از آن Covid-19 بیماری همه گیر. اما دقیقا به این خاطر طرح نه باعث اختلافات بسیار و از آنجا که کلید مقررات خواهد بود واجد شرایط برای بودجه آشتی درمان که نیاز به رای اکثریت در سنا به جای یک فمن آن نوع از چیزی که واقعا اتفاق می افتد ممکن است در سال 2021 اگر بایدن به دست آورد.

مسکن فدرال کمک چیزی است که از یک درهم آمیخته از برنامه های مختلف که شامل بخش 8 سیستم کوپن به وجود آمد که در اواسط دهه 1970 زمانی که نیکسون و فورد دولت معرفی آن به عنوان سمبل بازار محور اصلاحات به دولت رفاه است. راه کار آن این است که به جای دولت فدرال صرف پول برای ساخت مسکن است که پس از آن اجاره ای در تخفیف به افراد کم درآمد دولت به افراد کم درآمد کوپن که صاحبخانه می تواند از گرو در اوردن پول و اجازه می دهد تا آنها را اجاره هر نوع از خانه کسی را اجاره به آنها. پس کوپن برنامه زمانی که ایجاد شد بخش 8 از ما مسکن عمل 1937 کوپن آمده اند به شناخته شده به عنوان بخش 8 کوپن.

این مرکز در بودجه و اولویت های سیاست تخمین می زند که بیش از 5 میلیون نفر از دریافت کمک از این برنامه است.

این معایب مختلف از جمله مهمترین گسترده تبعیض علیه کوپن مستاجران که استفانی Wykstra نوشته شده در مورد Vox. یکی دیگر از نقص بزرگ است که بر خلاف پزشکی و یا ضربه محکم و ناگهانی — که حداقل در تئوری ارائه مزایای به هر کسی که مطابق با معیارهای واجد شرایط بودن — بخش 8 دربسته در مقدار پول در دسترس برای آن هوی و هوس کنگره است. به عنوان آن می ایستد حدود سه چهارم از افراد واجد شرایط نمی تواند کمک کند چرا که به سادگی وجود دارد به اندازه کافی پول در گلدان است که در یک فرصت از دست رفته برای بهبود زندگی میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.

CBPP داده ها نشان می دهد که دریافت کوپن مسکن منجر به کاهش در کودکان تجربه جدایی از پدر و مادر خود را کاهش خشونت خانگی کاهش ناامنی غذایی و بیشتر از همه یک شیب در مسکن کاهش بی ثباتی است.

مرکز بودجه و اولویت های سیاست

این ایده از بودجه این برنامه در سطح پاسخگویی به نیازهای خانواده وجود داشته است برای چند دهه. اما چند DC مبتنی بر سیاست های مسکن wonks به من بگویید آن پرینستون جامعه شناس متی دزموند برنده جایزه پولیتزر کتاب در مورد مسکن بی ثباتی در میلواکی اخراج: فقر و سود در شهرستاناست که با کمک آن را روی مردم بیشتر رادار.

این یک دلخراش کتاب و خاتمه صحبت می کند در مورد کوپن در یک راه است که امتداد فراتر از arcana فدرال تکان دادن سیاست: "جهانی مسکن کوپن برنامه خواهد حک میانه مسیر بین موجر میل به زندگی و مستاجر تمایل به سادگی به زندگی می کنند."

استفانی Collyer و کریس Wimer از دانشگاه کلمبیا مرکز در فقر و سیاست اجتماعی به من کمک کرد تا کمیت تاثیر دقیق تر با یک مدل ریاضی. به دنبال اطلاعات دقیق از 2019 سالانه اقتصادی و اجتماعی و مکمل های غذایی برای جمعیت در حال حاضر بررسی آنها شناسایی شده در حال حاضر واجد شرایط خانواده ها هستند که دریافت کمک. آنها سپس مدل تاثیر گرفتن کمک در بودجه خانواده. یکی از نکات دقیق وظریف در اینجا این است که فقر رسمی اندازه گیری تا حدودی ناخواسته نتواند به تعداد دفعات دریافت اجاره کمک به عنوان یک شکل از درآمد نتیجه گفت که بدون کمک خانواده تعریف هیچ فقیرتر از کمک خانواده ها است. اما این سرشماری نیز منتشر مکمل فقر اندازه گیری است که برای تصحیح این و دیگر معایب.

آنها پیدا کردن که به درستی اندازه گیری فقر سقوط نرخ 22 درصد تحت این پیشنهاد در حالی که فقر سقوط 34 درصد است. بد نیست برای یک سیاست است که هزینه فقط کسری از مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش مالیات.

یکی از نکات دقیق وظریف است که underfunding از برنامه کاهش صاحبخانه تبعیض مشکل تا حدودی به دلیل تحت سیستم فعلی اگر یک خانواده نمی تواند با استفاده از یک کوپن که آزاد کردن پول برای شخص دیگری.

خواهد فیشر, ارشد, مدیر, برای, مسکن, سیاست و پژوهش در CBPP, اخطار می دهد که در دنیای واقعی "ما نمی توانیم تلنگر از یک سوئیچ و یک کوپن برای هر کسی که واجد شرایط به مدت یک شب." او می گوید آن را یک هدف مهم اما برای رسیدن به آن طول می کشد نه تنها پول برای کوپن بلکه سرمایه گذاری است. "در همان زمان ما در حال گسترش کوپن برنامه ما باید ساختمان ظرفیت ما برای کمک به خانواده ها با کوپن اجاره در طیف گسترده ای از محله و ما باید گام برای افزایش عرضه مسکن به خصوص در ونرخ بازار."

یک مدل سیاتل برنامه دیلن ماتیوز برفلد برای بورسی در سال گذشته که درگیر یک همکاری بین شهر سازمان مسکن و سازمان مسکن به حومه اطراف آن در شهرستان کینگ. ایده این بود که به خانواده کمی از پول اضافی و همچنین استخدام دریانورد که کمک به خانواده ها درک ارزش جابجایی به "بالا" فرصت محله های دور از متمرکز فقر و سوختگی.

راج Chetty یک اقتصاددان با فرصت بینش تیم کمک کرد که ارزیابی پروژه نام آن را "بزرگترین اثر من تا کنون دیده ام در علوم اجتماعی مداخله."

سیاتل ابتکار فوق العاده مدل نقش اما دشوار خواهد بود را به چیزی شبیه مقیاس انبوه.

"این فقط در مورد مالی افزایش یارانه" جنی Schuetz مسکن اقتصاددان با بروکینگز شهری برنامه به من می گوید. "همچنین نیاز به ظرفیت بالا محلی دولتی/غیر انتفاعی و همکاران" است که به سادگی وجود ندارد در همه جا. اما فدرال ابتکار است که حداقل می تواند آن را ممکن است شامل گسترش استفاده از آنچه در وزارت مسکن و توسعه شهری خواستار "کوچک منطقه منصفانه بازار اجاره" — اساسا تضمین این که یارانه می تواند ثابت به هزینه اجاره یک خانه در یک محله بهتر نیست فقط یک جیب متمرکز فقر است.

این بایدن طرح است که کمی کوتاه بر این نوع از جزئیات پیاده سازی است که در یک منطقه که در آن کارشناسان حوزه برای بهبود. آنچه او می کند انجام دهید این است که سعی کنید برای مقابله با دیگر طرف از امریکا قیمت مسکن مشکل این است که حتی افرادی که نیست کم درآمد به طور فزاینده ای در تلاش برای پیدا کردن یک محل برای زندگی در مناطق مترو در شرق و غرب ساحل که در آن وجود دارد به سادگی نیست خانه به اندازه کافی برای رفتن به اطراف.

مشکل اساسی این است انحصاری منطقه بندی. هنگامی که زمین گران است و تقاضا برای مسکن بالا است طبیعی واکنش بازار خواهد بود به ساخت متراکم تر سازه — خانه یا کاپشن آپارتمان و یا حتی برج های بزرگ — بنابراین به عنوان به گسترش زمین هزینه در سراسر بیشتر خانواده ها است. ریشه این مقررات منطقه بندی شد تنگاتنگی متصل به در حال حاضر فراموش شده جداسازی جنگ در نیمه اول قرن 20 دیوان عالی کشور قوانین اساسا این که شهرها نمی تواند به طور رسمی رد سیاه مردم برخی از محلات اما آنها می توانید سعی کنید به حذف تمام افراد کم درآمد و تعداد در اقتصاد به انجام بقیه.

بعد redlining سیاست حذف شدند, سیاه, محله از مقدار قرارداد جدید مسکن, کمک, محروم, سیاه خانواده های ثروت سازی فرصت ها و ایجاد جیب فقر و محرومیت است که امروز باقی بماند.

توزیع پول به کسانی که نیاز دارند کمک می کند تا این مشکل را در یک طرف اما شکستن ى موانع دیگر نیز مهم است. بایدن میدارد تا یک پیشنهاد از سوی دیگر ، Cory Booker و تشکر. جیمز Clyburn نیاز به محلات است که بهره مندی از جامعه توسعه بلوک کمک های مالی و یا سطح حمل و نقل بلوک کمک های مالی برای توسعه برنامه برای تغییر قوانین منطقه بندی که بلوک توسعه بیشتر انواع مسکن.

در حالی که گسترش کوپن ساده لیبرال زمین تغییر انحصاری منطقه بندی شامل پیچیده تر سیاست است. بسیاری از انحصاری مکان در امریکا در حال مرفه حلقه داخلی حومه از شهرهای ساحلی — مکان هایی که این روزها ارسال دموکرات کنگره اما احتمالا نمی خواهید به توان به تغییر مقررات منطقه بندی. پتانسیل خبر خوب این است که مفهومی حداقل آزاد سازی و مقررات چیزی است که جمهوری خواهان ممکن است پشتیبانی می کند.

Emily Hamilton یک سیاست شهری محقق در آزادیخواه Mercatus موسسه احتیاط کند که "سطح حمل و نقل بخش خواهد از دست دادن مقدار زیادی از مردم در بازار" به دلیل آن بویش فدرال اجبار به برخی از درجه است اما می افزاید: او فکر می کند آن را توجیه کرد "با توجه به این که دولت فدرال انجام داده است بسیار به تشویق انحصاری ى از طریق حمل و نقل هزینه و در غیر این صورت."

او همکار سلیم فورت می افزاید اضافی احتیاط که "هیچ کس نباید اعتماد کرد HUD برای ارزیابی پهنه بندی تغییرات" از آنجا که آن را بیش از حد آسان به نشان می دهد کاهش محرومیت در حالی که حفظ آن ماده است. او فکر می کند انگیزه ای قصد دارد باید ثابت مستقیما به نتایج به جای ورودی تغییرات چیزی است که سازگار با متن بوکر/Clyburn اما پیشنهاد را باید تصفیه شده در اجرای فاز. اما حتی بدون استخوان کردن تمام جزئیات یک نباید غفلت تحول پتانسیل بایدن هسته ایده به خصوص با توجه به بحران کنونی.

به عنوان تنها کربی جزئیات برای بورسی و آمریکا در آستانه یک بحران مسکن به عنوان اورژانس اخراج moratoriums منقضی حتی در حالی که Covid-19 همه گیر در ادامه به خشم.

فرمت های اضافی از اقدامات اضطراری کمک خواهد کرد. اما اساسا ایالات متحده نمی تواند واقعا ساخت یک سیستم مسکن در اطراف این فرض که صاحبخانه اجازه خواهد داد که مستاجران به زندگی می کنند به طور نامحدود و بدون پرداخت اجاره خود را. و از مستاجر چشم انداز در حالی که نه حال بیرون کردند بسیار بهتر از بودن اخراج یک توقف به سادگی برگ بدهی های پرداخت نشده به شمع و ایجاد مشکلات در آینده است.

زمانی که متزلزل مستاجرها در کوتاه مدت نیاز واقعی است کمک مالی است که اجازه دهید آنها را اجاره. و آنچه کشور نیاز به یک قوی تر مسکن ایمنی شبکه از نوع است که می تواند ایجاد شده توسط چرخش بخش 8 به جهانی برنامه. تحت وضعیت موجود ظرفیت برای کمک به مردم با اجاره ندارد گسترش همراه با نیاز. تحت جهانی کوپن آن خواهد — اقتصادی خانوار درد خواهد بود نسبتا با خودکار گسترش بودجه و اقتصاد به عنوان یک کل خواهد بود تثبیت شده با صرف ramping تا زمانی که مورد نیاز است.

به یک اندازه کل مسکن موضوع کنار جاده افتاده است میان بسیار شلوغ اخبار دستور کار است. اما به عنوان یک ابزار برای برقراری ثبات در یک بیماری همه گیر زده اقتصاد و l برای شکستن تثبیت اشکال مسکن, تبعیض نژادی, آن را سخت به ضرب و شتم یک گسترش و بهبود مسکن کوپن برنامه.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن