است که مشتری همیشه حق اگر آنها حاضر به پوشیدن ماسک?

در استارباکس که در آن او کار می کند, الیزابت و همکاران او را در حال انجام همه چیز آنها می توانند به محافظت در

توسط NEWSOULS در 30 اردیبهشت 1399

در استارباکس که در آن او کار می کند, الیزابت و همکاران او را در حال انجام همه چیز آنها می توانند به محافظت در برابر coronavirus. آنها را به خود درجه حرارت در آغاز هر شیفت شستن دست های خود را هر 30 دقیقه پوشیدن ماسک در همه زمان ها و انجام بهترین خود را به اقامت 6 فوت جدا از یکدیگر در حالی که آماده lattes و frappuccinos. اما آنها نمی توانند خود را کنترل مشتریان.

"در میان خودمان احساس امن" الیزابت گفت: در مورد خود و همکاران. "اما ما نمی دانیم که اگر مشتریان در حال شستن دست خود را." (الیزابت و دیگر کارگران مصاحبه برای این داستان خواسته بود با اشاره به نام مستعار برای محافظت از آنها در برابر اقدامات تلافی جویانه از کارفرمایان خود را.)

در حال حاضر در نظر گرفته شده ضروری پرسنل و کارگران در جعبه بزرگ فروشگاه, کافی شاپ ها و فست فود های زنجیره ای خواسته شده است تا در مسئولیت های اضافی برای نگه داشتن مشتریان امن است. آنها پیدا کردن که حتی زمانی که مدیران خود را به دنبال جدید روش های ایمنی به نامه های مردم به آنها خدمت ممکن است آنها را به طور جدی در همه. در حالی که زنجیره ای و خرده فروشان ممکن است صحبت کردن با یک بازی بزرگ در مورد ایمنی در سطح شرکت همه رفاه در نهایت بستگی به مشتری و رفتار کارکنان در هر فروشگاه.

در ازای صدور هر گونه استاندارد ملی برای حفاظت کارگران از ویروس دولت فدرال به جای خواسته شرکت ها برای تنظیم خود را. به گزارش نیویورک تایمز در آوریل ایمنی شغلی و سلامت اداری گفت: در خرده فروشی کارفرمایان به "در نظر گرفتن محدود کردن تعدادی از مشتریان مجاز در داخل مرکز" و "ارائه نظر بر اساس الکل دست sanitizers." اما کسانی هستند توصیه نمی باشند.

در حالی که برخی از ایالت ها و شهرها اجرا مقررات خود را مانند نیاز به هر کس به پوشیدن ماسک در حالی که در بسیاری از دیگران نیست. کارشناسان می گویند این چهل تکه از اجرای جلو چپ-کارگران خط — و نه فقط پزشکان و پرستاران و EMTs بلکه خرده فروشی و foodservice کارکنان — ویژه آسیب پذیر به خصوص که برخی از ایالت ها شروع به سهولت بازگشت محدودیت.

"من فکر می کنم مسئله این است که ما نباید اجازه بزرگ غیر اتحادیه شرکت های بزرگ مانند آمازون و یا خارج به تصمیم می گیرید چه چیزی است که یک سطح کافی از اقدامات احتیاطی برای خود کارگران" گفت: جان لوگان مدیر کار و اشتغال به تحصیل در دانشگاه ایالتی سان فرانسیسکو. "دلیل برای اینکه کاملا صادقانه, من فکر می کنم تجربه نشان می دهد که آنها نمی توان اعتماد کرد به اولویت بندی ایمنی کارگران خود را و حتی ایمنی از مشتریان خود را بیش از سود خود را."

کارگران می گویند رفتار مشتری است که یک بار بی ضرر در حال حاضر احساس می کند خطرناک است. ایالات مواد غذایی و تجاری اتحادیه کارگران (UFCW) تاکید می کند که آنچه واقعا مورد نیاز است برای دولت های ایالتی و محلی به "ایجاد این مدرسه استانداردهای ایمنی." اما مشتریان و برندها باید نقش خود را به عنوان به خوبی به خصوص در مکان هایی که دولت حاضر به عمل می کنند. "تا زمانی که این بیماری همه گیر ماندگار شرکت ها باید پیاده سازی و اجرای فروشگاه اقدامات ایمنی" آنها ارسال از طریق ایمیل "و مشتریان باید تشویق به فروشگاه هوشمند است." به عنوان مارک پرونه جمهور UFCW گفته سی ان ان "بی دقتی مشتریان" هستند "احتمالا بزرگترین تهدید" برای کارگران در حال حاضر.

توماس که با این نسخهها کار در یک هدف در تگزاس گفت: مشتریان نزدیک به یکدیگر و به کارگران در فروشگاه حتی اگر زنجیره ای تاکید کرد خود را انتخاب کنید و تحویل خدمات. "ما باید این برچسب بر روی پیراهن ما که هدف ما داد که بگو:" لطفا برای حفظ 6 فوت, فاصله,'," او گفت:. "من هنوز هم بسیاری از مردم در حال آمدن به من ضربه زدن بر روی شانه های واقعی زمانی که آنها در حال تلاش به من نشان می دهد آنچه را که آنها در حال تلاش برای خرید."

در ابتدا اکثر مشتریان عینک ماسک. اما پس از تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت با صدور یک فرمان اجرایی ممنوعیت شهرها و استان ها از ممنوعیت افرادی که نمی پوشیدن, ماسک, ماسک استفاده توسط [مشتریان] کاهش" توماس گفت. (هدف سخنگو گفت: کالاهایی که از آن پس تمام احکام محلی در مورد ماسک استفاده کنید. در شهرها و ایالات متحده که در آن ماسک نیست اجباری, سخنگوی گفت: مشتریان را تشویق به پوشیدن آنها به هر حال اما نمی توان دور اگر آنها نیست.)

کارکنان هنوز هم پوشیدن ماسک برای محافظت از هر دو یکدیگر و مشتریان اما ماسک نمی نگه داشتن آنها را از خود بیمار. اگر مشتریان در تعامل با کارکنان نمی پوشیدن ماسک, آنها هنوز هم محافظت می شود چرا که کارمندان با پوشیدن آنها; ایمنی کارکنان در ضمن در سمت چپ در دست آن دسته از مشتریان.

مایک ون دایک, بهداشت شغلی استاد در کلرادو دانشکده بهداشت گفت: کالاهای مشتریان باید "احترام" با پوشیدن ماسک و "حفظ فاصله به عنوان آنجا که ممکن است" در حالی که خرید. "آن را سخت می شود از نظر مکان های مختلف در سراسر کشور," او گفت:. "برخی از مکان های مورد نیاز, ماسک احکام در محل و برخی از مکان نیست."

در بسیاری از موارد از کارگران خواسته شده برای قرار دادن سلامت خود را در خط برای فقط چند دلار در یک ساعت فوق در پایگاه خود پرداخت در صورتی که. برخی احساس نمی مانند آنها را به یک انتخاب.

در استارباکس که بازگشایی 85 درصد از مکان های خود را در اوایل ماه مه کارگران در حال گرفتن پرداخت می شود $3 یک ساعت فوق معمول خود را پایه دستمزد. استارباکس سخنگو گفت: کالاهایی که کارکنان احساس نمی راحت از بازگشت به محل کار می توانید از یک ماه از مرخصی بدون حقوق; کسانی که زندگی می کنند با اولین پاسخ دهندگان دارای آزمایش مثبت برای coronavirus و یا برگزاری نمایشگاه نشانه و یا کودکان در سن مدرسه در خانه را حفظ و دریافت فاجعه پرداخت.

استارباکس تاکید تماس سفارشات از طریق برنامه پس از بازگشایی اما این سخنگو گفت: برخی از نقاط در ادامه به قبول پول نقد و کارت های اعتباری.

کمتر از یک هفته پس از الیزابت بود در کار استارباکس گفت: کارکنان است که این امر می تواند راه اندازی یک ثبت نام با درب برای مشتریان "ساخت" بدون تماس "اگر موبایل دستور کار برکنار شده چرا که ما یک بار دیگر در تعامل با پول نقد و کارت های که شناخته شده هستند و گه" الیزابت گفت. "این است که در واکنش به شکایت مشتریان در مورد راه اندازی است که بسیار خسته کننده به همکار من [baristas] و من دلیل آن را ظاهرا به اندازه کافی برای ما به خودمان را در معرض خطر فقط به طوری که آنها لازم نیست که برای خود قهوه."

الیزابت گفت: برخی از همکاران تصمیم به گرفتن مرخصی بدون حقوق, چیزی که او و بسیاری دیگر را نمی توانیم انجام دهیم. جف barista که با این نسخهها کار در آریزونا استارباکس گفت: از یک ماه مرخصی نیست عملی برای او و یا برای خود و دیگر همکاران که چک چک.

یک نقاب استارباکس کارمند دست نوشیدنی به یک مشتری.
الکس Burstow/گتی ایماژ

کارگران در دیگر زنجیر نیست دریافت خطر پرداخت. دانیل که با این نسخهها کار در یک تاکو بل در میانه گفت: او هنوز هم در حال پرداخت خود را معمول $12.50 یک ساعت رای دادن.

با وجود این, این مواد غذایی سریع غول درمان او و دیگر کارگران به عنوان ضروری است. در ماه مارس نامه ای به مشتریان جزئیات زنجیره ای و ایمنی جدید, پروتکل, Taco Bell, مدیر عامل شرکت علامت پادشاه گفت: franchisees و کارکنان "تعهد به انجام کاری برای کمک به جلوگیری از این گسترش است." همه کارکنان پادشاه گفت: "مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن یک ماسک و دستکش وجود دارد خواهد بود تماس با ما متوسط چک در آغاز هر شیفت; با نام تجاری را "در هر تلاش برای اطمینان از ضد عفونی کننده دست است که همیشه در دسترس در رستوران برای اعضای تیم و مشتریان است."

اما دانیل گفت: همه این سیاست ها را به اجرا نرفته است. وقتی از او پرسیدم در مورد تماس متوسط چک های او فکر می کردم با اشاره به مواد غذایی دماسنج و نه بدون تماس دماسنج برای کارکنان. "ما لازم نیست که" او گفت:. "نه حتی نزدیک است."

با وجود روش های دانیل گفت: مشتریان به کار ادامه داد که اگر آن را کسب و کار به عنوان معمول است. "هشدار دهنده مقدار [مشتریان] نیست با پوشیدن ماسک نبودند پوشیدن دستکش زمانی که آنها به من کارت خود را," او گفت:. "من تو را دیدم یک چند سرفه خود را به پیراهن — من به دنبال آنها را از طریق درایو-از طریق پنجره." او احساس نمی امن در آینده به کار می کنند اما او نیز نمی تواند استطاعت به.

صبح قبل از اخیر تغییر هر چند او از خواب بیدار شد با هیچ حس چشایی یا بویایی و بلافاصله در بیمار نامیده می شود. او در آنجا متوجه شدند که او چهارمین کارمند در محل خود را به تست مثبت برای coronavirus. او نمی داند که اگر او آن را از یک همکار و یا مشتری. او نمی داند که چگونه همکاران خود رو را و او نمی دریافت پرداخت می شود, مرخصی استعلاجی, حتی اگر آن را به احتمال زیاد او این ویروس در کار است. (تاکو بل گفت که این شرکت "به طور مداوم در حال تحول و بهبود پروتکل های ما به اطمینان حاصل شود که اعضای تیم ما به ادامه کار در محیط امن" اما اظهار نظر در مورد اینکه آیا کارکنان خود را در حال دریافت مرخصی استعلاجی.)

"این به من می دهد تهوع به فکر می کنم در مورد آن فکر می کنم که من می توانم آن را بدست از در نگاه به گذشته" او گفت: "از آنجا که وجود دارد بسیاری از مردم که پرتاب احتیاط به باد تفکر این به آنها صدق نمی کند."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن