Indio شهرستان رهبران تظاهرکنندگان جمع آوری در آخرین اعتراض عمومی بیش از جورج فلوید مرگ

شین Newell پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 11:16 PM EDT Jun 5, 2020تجمع جمعه شب در مرکز شهر Indio مشخص شده ح

توسط NEWSOULS در 17 خرداد 1399

تجمع جمعه شب در مرکز شهر Indio مشخص شده حداقل ششمین بار در این هفته است که معترضان را به Coachella Valley خیابان برای محکوم کردن نژادپرستی و خشونت پلیس به نام جورج فلوید, گزارشی مرد سیاه پوست کشته شده توسط پلیس در مینه سوتا است.

قبلی اعتراضات و راه پیمایی ها و تجمعات صورت گرفته در پالم اسپرینگز, نخل کویر, رانچو مایراج کلیسای جامع شهر و لا کوئینتا. در حالی که حضور متنوع بین ده ها و صدها و حدود 30 نفر نشان داد تا در Indio.

سازماندهی شده توسط La Quinta ساکن نیکول اسمیت که برنامه ریزی شده چندین قبلی تظاهرات جمعه را رویداد برجسته پرشور و گاهی متحرک گفتگو در میان کسانی که در جلسه حضور داشتند.

در حالی که اسمیت منعکس شده بر حضور در تظاهرات در لس آنجلس و بازگو تجربه خود را با افسران پلیس در ترافیک متوقف کردن دیگران صحبت در مورد تجارب خود را با اجرای قانون و اهمیت متحد به اثر ماندگار را تغییر دهید.

"من نمی باید یک گاو با پلیس به عنوان یک کل" اسمیت گفت: این گروه است. "من یک گوساله با نژادپرستانه پلیس."

لحظاتی وجود دارد که بحث تبدیل ستیز به عنوان برخی از مردم بیش از صحبت دیگران و یا تلاش برای سوال از افسران پلیس حاضر در مورد پاسخگویی به کسانی که آنها را در حال استخدام برای محافظت و خدمت می کنند.

هنوز هم از دیگر سخنرانان در دفاع از پلیس محلی و خاطر نشان کرد مخالفان که Coachella Valley پرسنل اجرای قانون تا به حال هیچ چیزی برای انجام با فلوید مرگ است.

دیگر سخنران ستایش Indio رئیس پلیس مایک Washburn برای صدور بیانیه ای در هفته گذشته بود که در انتقاد از اقدامات افسران درگیر در Floyd مرگ است.

Indio شهردار Glenn Miller, همراه با عضو شورای Waymond Fermon, شهرستان, مدیر, علامت اسکات و Washburn در میان کسانی که در جلسه حضور داشتند.

Earllier جمعه شهرستان ریورساید سرپرست V. مانوئل پرز به نام خود همکار سرپرستان محکوم به قتل فلوید و در نظر گرفتن تصویب یک بررسی از شهرستان policing سیاست در آینده روز سه شنبه سرپرست نشست.

"این مهم است که ما می دانیم که نژادپرستی وجود ندارد و این وظیفه ما را به اطمینان حاصل شود که تمام اعضای عمومی درمان می شوند نسبتا منصفانه و عاری از تبعیض و بی عدالتی اجتماعی" پرز در بیانیه ای گفت.

"ما نیاز به یک واکسن درمانی به نژاد پرستی و این بیماری همه گیر و است که می تواند توسط همدلانه و گوش دادن به یکدیگر و کار بر روی تمام سطوح به عنوان اعضای جامعه و سیاستگذاران برای ایجاد تغییر در یک راه مثبت," او اضافه شده است.

عمومی outcries نژادپرستی و فقیر پروتکل های پلیس در میان تظاهرات و ناآرامی های مدنی برگزار شده است در شهرستانها در سراسر کشور پس از 25 مه زمانی که فلوید کشته شد توسط پلیس در مینه سوتا است.

فلوید شده بود متهم به عبور از تقلبی $20 bill در یک گوشه مغازه بود که دستگیر شد.

یک ویدیو از دستگیری نشان داد یکی از افسران قرار می گیرد زانو خود را در پشت فلوید گردن. فلوید بارها و بارها گفت که او نمی تواند نفس; با این حال افسر برگزار زانو خود را در محل نزدیک به نه دقیقه تا فلوید متوقف شد. او مرده یک زمان کوتاه بعد.

افسر به طور مستقیم درگیر در Floyd مرگ شده است به اتهام قتل درجه دوم. سه نفر دیگر از ماموران در صحنه بوده اند به اتهام کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم.

یکی دیگر از تجمع سازمان یافته توسط یک گروه جوان به نام عدالت طرفداران برنامه ریزی شده است در پالم اسپرینگز' اموزش هاردی پارک در روز شنبه در ساعت 9 صبح

کلیسای جامع شهر: دره اعتراض بیش از مرگ جورج فلوید همچنان در کلیسای جامع شهر

مارس: رانچو مایراج سایت از آخرین تجمع به عنوان رشته ای از صلح آمیز کویر اعتراضات همچنان ادامه دارد

بیشتر: "این است که چگونه آن را باید کار کند.' نخل کویر تحسین تظاهرات مسالمت آمیز توسط بیش از 500

گزارش قبلی استفاده شده در این گزارش است.

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید shane.newell@desertsun.com, 760-778-4649 و یا در توییتر @journoshane.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن