Indio شورای شهرستان در نظر گرفتن رای در صورت نیاز اکثر صداها پشتیبانی

Risa جانسون پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 12:33 AM EDT 21 مه سال 2020نبود یک آیتم در دستور کار طول شب چهار

توسط NEWSOULS در 1 خرداد 1399

نبود یک آیتم در دستور کار طول شب چهارشنبه به طور منظم جلسه اما اکثر Indio را به اعضای شورای شهر گفت: آنها در حمایت از یک چهره پوشش ماموریت در مکان های عمومی.

شهردار گلن میلر و Councilmen اسکار اورتیز و Waymond Fermon گفتند که حمایت از یک فرمان نیاز به مردم ماسک در اماکن عمومی, در حالی که شهردار Pro Tem ایلین هلمز و Councilwoman Lupe راموس Amith گفت: آنها مخالف این ایده است.

در طول بحث در مورد رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستورات و آنچه که خواهد کمک به تسریع بازگشایی اقتصاد محلی, شهرستان, مدیر, Mark Scott خواسته اعضای شورا برای انتقادات و پیشنهادات خود را در مورد امکان سازماندهی یک ماسک صورت نیاز برای شهرستان.

درخواست خود را می آید در پی هفته گذشته تصمیم Riverside County هیئت ناظران به لغو و اصلاح یک سری از محلی بهداشت عمومی سفارشات — از جمله در صورت دستور پوشش به عنوان یک توصیه — که.بودند سختگیرانه تر از ایالت کالیفرنیا گیر داد.

از آنجا که هیئت ناظران اقدامات بسیاری از شهرستانها در Coachella Valley تصمیم گرفتند برای قرار دادن در محل خود را در صورت نیاز با تغییرات جزئی. تنها شهرستانها بدون هر گونه ماسک صورت سفارش دیگر از Indio هستند رانچو مایراج و چاه.

اسکات گفت: یکنواختی کمک خواهد کرد کاهش سردرگمی متفاوت سفارشات از شهرستان به شهرستان.او همچنین انتظار دارد که دولت نیاز به ماسک در کسب و کار به عنوان مجاز به بازگشایی شده است.

پس از بسیاری از اعضای شورای حمایت اسکات گفت: او را یک ماسک صورت جهت آنها را برای در نظر گرفتن در هفته های آینده.

این داستان به روز خواهد شد. بررسی برای به روز رسانی.

Risa جانسون پوشش بومی آمریکایی امور در Coachella Valley و فراتر از آن. او را می توان در رسید risa.johnson@desertsun.com یا (760) 778-4737. او در توییتر دنبال کنید @risamjohnson.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب