ایندیان ولز به برگزاری جلسه برای تصمیم گیری اگر شورا پیشنهاد برای افزایش باید در انتخابات نوامبر

شری Barkas پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 8:12 PM EDT مارس 20, 2020ویژه جلسه عمومی برگزار خواهد شد شنبه برا

توسط NEWSOULS در 1 خرداد 1399

ویژه جلسه عمومی برگزار خواهد شد شنبه برای تعیین اینکه آیا به درخواست رای دهندگان به تصویب افزایش دستمزد به 1500 $در هر ماه برای هند چاه اعضای شورای شهر.

جلسه شروع خواهد شد در 5:30 بعد از ظهر از طریق videconference. در این نشست خواهد بود بصورت زنده از طریق شهرستان وب سایت cityofindianwells.org.

این افزایش به شورا پیشنهاد شد در ماه فوریه و به دنبال انجام دور با زمان لایه حقوق از 1000 $در هر ماه برای اعضای شورا; $1,250 برای شهردار pro tem; و 1500 $در هر ماه برای شهردار یک موقعیت است که می چرخد در سال است.

اندازه گیری S در گذشت 2012 مستلزم آن است که هر گونه افزایش در نهایت باید به تایید رای دهندگان و این شورا باید با برگزاری دو جلسه عمومی در پیشنهاد افزایش قبل از آن می تواند به نظر می رسد در انتخابات.

پیشنهاد برای بالا بردن ساخته شده بود قبل از لغو BNP Paribas Open مسابقات تنیس در Indian Wells Tennis Garden در ماه مارس و دیگر رویدادهای مهم در طول دره به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این شهرستان برآورد درآمد از ضرر و زیان حدود 9.7 میلیون عمدتا به دلیل از دست دادن درآمد از فروش بلیط.

این شهرستان شده است قادر به پوشش زیان و بدون فرو بردن به ذخایر اما از طریق استفاده از مازاد درآمد و توسط reprioritizing سرمایه پروژه های بهبود و دیگر و تاخیر در یک برنامه ریزی از 1 میلیون دلار کمک مالی به آیزنهاور سلامت.

Indian Wells سوم Coachella Valley شورای نگاهی به آن پرداخت بیش از شش ماه گذشته. Indio اعضای شورای تصویب 15 درصد افزایش را برای خود به $1,217.17 هر ماه شروع و پس از انتخابات ماه نوامبر. دزرت هات اسپرینگز اعضای شورا نیز به تصویب افزایش خود را در ماه ژانویه از $1,322 به $2,101 در هر ماه در حالی که شهردار را پرداخت رفت از $1,222 به $1,783 فتح کرد گرفته شد در هر ماه.

پالم اسپرینگز اعضای شورای بالاترین پرداخت در دره در $2,433 هر ماه با شهردار دریافت $3,650 در هر ماه.

این Coachella شهردار و اعضای شورا هستند که کمترین میزان پرداخت – هر یک از دریافت حدود 910 در هر ماه.

اگر این شورا رای به قرار دادن افزایش به رای دهندگان آنها می توانید انتخاب نوامبر سال 2020 انتخابات و یا صبر کنید دو سال 2022.

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید sherry.barkas@thedesertsun.com یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherrytinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب