Imperial County پیشنهاد پله به عقب بازگشایی طرح در میان coronavirus افزایش

علامت Olalde پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 12:00 AM EDT Jun 30, 2020Imperial County مقامات دولتی در روز دو

توسط NEWSOULS در 10 تیر 1399

Imperial County مقامات دولتی در روز دوشنبه پیشنهاد محدودیت های جدید برای جلوگیری از گسترش این coronavirus است که افزایش از طریق روستایی شهرستان در نرخ دیده نمی شود در هر نقطه دیگری در دولت است.

مهمترین این شهرستان طرح شامل محدود کردن غیر ضروری در فروشگاه های خرده فروشی به منظقه وانت تنها سازندگان: پارک های عمومی و منع هر گونه تجمعات غیر ضروری از جمله کلیساها و دیگر اماکن عبادت اگر آنها در داخل خانه.

خیلی از این طرح خواستار افزایش کمک رسانی به ساکنان شهرستان به التماس آنها را به پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله. در بیانیه ای اعلام پیشنهاد هیئت ناظران صندلی لوئیس Plancarte دستور "تمام بدن حاکم در شهرستان ما برای افزایش تعامل در درون جوامع خود را برای کمک به ما در بهبود سلامت و ایمنی ساکنان آن است."

واقع در امتداد مرز ایالات متحده و مکزیک, Imperial County آن حدود 180,000 ساکنان بالاترین نرخ COVID-19 آزمون آینده مثبت در 22.5 درصد به وزارت کالیفرنیا از سلامت عمومی است. این شهرستان همچنین دارای بالاترین نرخ جدید موارد با نزدیک به 700 گزارش در هر 100 ، 000 ساکنان اخیرا در یک دوره دو هفته ای.

کالیفرنیا: شهرستانهای استان در حال بازگشایی. دو سوم بالاتر از نرخ COVID-19 موارد

Riverside County: 99 درصد از تعداد تخت در حال کامل به بیمارستان پیاده سازی طرح موج

اوایل روز دوشنبه رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت که اقدام به تعطیل بیشتر از Imperial County اگر مقامات محلی تصمیم گرفت در برابر انجام این کار خود را.

"اگر آنها ناموفق در اطراف ساختمان اجماع در اطراف رفتن به اقامت در خانه سفارش" Newsom گفت: "ایالت کالیفرنیا ادعا خواهد کرد خود را و مطمئن شوید که اتفاق می افتد."

بسیاری از شهرستان توصیه های که منتشر شد دوشنبه شب بودند و پیشنهادات — برای مثال "به شدت تشویق کسب و کار برای به اجرا درآوردن چهره-پوشش الزامات" — و مقامات محلی گفت: آنها در حال انتظار برای شنیدن بیشتر از دولت است.

بسته دولت در پاسخ به آخرین پیشنهاد بخش سلامت عمومی افسر دکتر استفان Munday برنامه به موضوع تجدید نظر بهداشت عمومی ordermatter.

بیش از آخر هفته Newsom ارسال سه اعضای کابینه به دیدار با Imperial County مقامات به آنها را تشویق به بیشتر تعطیل در یک استراتژی او به نام "سوئیچ دیمر." در پاسخ به Newsom اخیر تمرکز در شهرستان هیئت ناظران برگزار شد جلسه اضطراری بعد از ظهر دوشنبه و گفت: آنها همچنین در دیدار با دولت دوباره.

اما این شهرستان اخیرا بحث آن coronavirus پاسخ در جلسات بسته است که حذف یک لایه مهم شفافیت از فرایند تصمیم گیری. بلافاصله بعد از نماز و تلاوت تعهد و وفاداری هیئت ناظران رای دادند به اتفاق آرا به حرکت یک بار دیگر به یک بسته در جلسه بعد از ظهر دوشنبه در جلسه خود را.

Plancarte گفت: اورژانس جلسات و بسته جلسات مورد نیاز به دلیل خطر بیشتر خاموش شدن ناگهانی می تواند تاثیر بخش اقتصاد و به عنوان یک نتیجه, خدمات عمومی و امکانات.

Newsom روز دوشنبه تصریح کرد که همه گیر متفاوت شهرستان شهرستان گفت که "بهداشت محلی مدیران باید درک منحصر به فرد از معیارهای نگرانی است."

اما او گفت: Imperial شهرستان و تعدادی از دیگران تا به حال نشان داده است که آنها نمی تواند خود را کنترل اعداد.

"خط پایین این است که ما در حال انجام این کار از آنجا که ما دیده ایم افزایش در گسترش ویروس" او گفت:.

روز یکشنبه Newsom دستور داد بارها را ببندید و یا باقی مانده در هفت شهرستان و درخواست شده است که هشت دیگر شهرستانهای موضوع سفارشات خود را به انجام همان که Riverside County, آیا دوشنبه.

Newsom همراه با سلامت عمومی کارشناسان توافق کردند که موارد جدید تمام شد اما تضمین شده به دولت منتقل شده از طریق مرحله به مرحله بازگشایی. دولت در حال حاضر نشسته در دومی لبه دوم از چهار مرحله از بازگشایی اگر چه تقریبا همه چیز را علاوه بر گردهمایی های زیادی داده شده است چراغ سبز اگر فردی شهرستانهای گواهی از اواسط ماه مارس که آنها تا به حال این ویروس تا حدودی تحت کنترل است.

آنچه در کالیفرنیا سیاستمداران نیست پیش بینی بود که بیاختیار COVID-19 مورد افزایش خواهد هنگامی که اکثر کسب و کار بازگشایی شد.

Newsom روز دوشنبه گفت که Imperial County تا به حال ابراز علاقه در حرکت رو به جلو در گواهی فاز اما "بود که به سادگی قادر به گواه که شرایط بودند به طوری که آنها می تواند به کاهش گسترش ویروس." تنها سه نفر از 58 شهرستانهای هنوز به تایید مرحله 2 گواهی فرم که اجازه می دهد تا آنها را به حرکت به سرعت از طریق بازگشایی.

هنوز Imperial County بازگشایی خرده فروشی و مکان های عبادت در اواخر ماه مه هنگامی که Newsom اجازه همه شهرستانهای استان به انجام این کار.

روز جمعه هیئت ناظران ملاقات به بحث در مورد پاسخ اگر چه آنها اعلام نشده است هر گونه تغییرات به جای تمنا با ساکنان به پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله.

"اگر شما موفق به انجام بخشی خود را همه چیز در حال انجام است بی ارزش" Plancarte گفت.

شهرستان بیمارستان سیستم عامل شده است در ظرفیت و آنها را به ارسال بیش از 500 coronavirus مثبت بیماران به نزدیکی های قضایی از جمله رودخانه و سان برناردینو شهرستان برای رسیدگی به افزایش است.

"گسترش ویروس در شهرستان امپریال بود به طوری که ما به عنوان یک دولت مشغول به کار بودند را از حالت فشرده خارج کنید خود سیستم بیمارستان بیش از پنج هفته دوره" Newsom, گفت:, و اضافه کرد که به بیمارستان انتقال داده "تنش و کرنش در اطراف آن سیستم است."

از آنجا که بیشتر کسب و کار اجازه داده شد برای بازگشایی, اما, شهرستانهای سراسر کشور دیده می شود موج.

همانطور که از شنبه, دولت, مقامات ذکر شده بود 19 استان ها در یک لیست سازمان دیده بان است که شامل هدف تعامل با دولت را در بخش بهداشت و درمان. کالیفرنیای جنوبی است که بیش از همه در این لیست که شامل شاهنشاهی, لس آنجلس, نارنجی و سان برناردینو شهرستان, در میان دیگران.

علامت Olalde را پوشش می دهد و محیط را برای خورشید صحرا. در تماس گرفتن در molalde@gannett.com و او را دنبال کنید در توییتر @MarkOlalde.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن