Idyllwild هنر فارغ التحصیلان Shepard Fairey و کیسی آبرامز برای شرکت در مجازی جمع آوری کمک

اما Haber ویژه به خورشید صحرامنتشر شده 3:56 AM EDT Jun 5, 2020Idyllwild هنر آکادمی میزبان 24 ساعته مجازی رویدا

توسط NEWSOULS در 16 خرداد 1399

Idyllwild هنر آکادمی میزبان 24 ساعته مجازی رویداد جمع آوری کمک مالی یک جهان است. یکی Idyllwild., در ژوئن 6 از ظهر PDT به ظهر روز 7 ژوئن. این رویداد ویژه است که به صورت رایگان و برای عموم باز خواهد شد از ویژگی های آرایه ای از ضبط اجراهای است که می توانید لحن در به در هر زمان از هر نقطه در جهان در idyllwildarts.org/oneworldoneidyllwild.

از آن خواهد شد یکی از مدرسه بلند پروازانه ترین تلاش های پس از آن نیز با گرد هم آوردن دانشجویان و فارغ التحصیلان خانواده و دوستان از شش قاره 35 کشور جهان و 198 شهرستانها. این رویداد خواهد شد در حال حاضر فوق العاده ای دانش آموزان از Idyllwild هنر همراه با هنرمندان حرفه ای. همه از مدرسه خلاق رشته خواهد بود ارائه شده در این نمایشگاه از جمله مد ارائه سبک های اصلی توسط دانش آموزان; موسیقی و اجرای رقص; دانشجویی فیلم; هنرهای تجسمی سخنرانی و دکلمه و موسیقی تئاتر ارائه.

Idyllwild هنر فراهم می کند یک پلت فرم مهم برای هنرمندان از سراسر جهان برای تعامل و ایجاد مشاغل موفق در حالی که ساخت یک تفاوت در جوامع خود. بسیاری قابل توجه فارغ التحصیلان خواهد بود و شرکت در جمع آوری کمک از جمله مشهور آمریکایی گرافیک هنرمند و فعال اجتماعی Shepard Fairey; سابق بت آمریکایی فینالیست کیسی آبرامز; اخگر موسس و مخترع رس الکساندر و برنده جایزه روزنامه نگار, نویسنده و سخنران Celeste vicki batman. در ضبط فیلم هر یک از آنها صحبت می کنند به اهمیت و نقش هنرمندان در امروز و همچنین تاثیر از وقت خود را در Idyllwild هنر.

یک جهان است. یکی Idyllwild. پشتیبانی از Idyllwild هنر' در حال انجام ماموریت برای تغییر زندگی از طریق ایجاد تغییر و تحول قدرت از هنر تعامل با هنرمندان حرفه ای و مربیان به ارائه منحصر به فرد برنامه های آموزش برای شهروندان جهانی و ارائه کمک هزینه تحصیلی برای هنرمندان جوان با استعداد برای حضور در Idyllwild هنر جهان-کلاس شبانه روزی هنرهای دبیرستان و برنامه تابستان.

در یک یادداشت مرتبط, برای اولین بار در این برنامه 71-سال سابقه Idyllwild هنر به تازگی چرخد و به آموزش مجازی را برای سال 2020 برنامه تابستان مصمم به ادامه الهام بخش هنری و روح خلاق به خصوص در این زمان به چالش کشیدن که در آن هنر است حیاتی برای هر دو بیان و شفا. این برنامه به تازگی عرضه و اجرا می شود در طول تابستان با مجازی کارگاه های آموزشی برای دانش آموزان در سن 5 تا فیلم با طیف وسیعی از منافع خلاق. ثبت نام در حال حاضر برای کارگاه های آموزشی در idyllwildarts.org/summer/summeronline و جدید کارگاه های آموزشی هستند که اضافه شده روزانه.

اما Haber بنیانگذار EH روابط عمومی گروه و نظارت بر تبلیغات برای Idyllwild هنر همراه با دیگر قابل توجه هنر و مهمان نوازی مشتریان در لس آنجلس و پالم اسپرینگز.

یک جهان است. یکی Idyllwild., مجازی جمع آوری کمک های نمایشگاه Idyllwild هنرهای دانشجویان دانشکده فارغ التحصیلان و دوستانtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب