"سرمایه انسانی سهام": کاخ سفید مشاور کوین Hassett با استفاده از dehumanizing مدت برای ما کارگران

کاخ سفید اقتصاد مشاور کوین Hassett ویروسی رفت و بیش از آخر هفته برای مراجعه به کارگران آمریکایی به عنوان "سرما

توسط NEWSOULS در 7 خرداد 1399

کاخ سفید اقتصاد مشاور کوین Hassett ویروسی رفت و بیش از آخر هفته برای مراجعه به کارگران آمریکایی به عنوان "سرمایه انسانی سهام" — نژادی شارژ غیر انسانی به نوبه خود از عبارت که مصرانه خواست تا تصاویر دام است.

"ما سرمایه انسانی سهام آماده است برای بازگشت به کار" Hassett گفته سی ان ان دانا باش در روز یکشنبه به عنوان بخشی از استدلال خود که اقتصاد ایالات متحده آماده است برای یک چرخش سریع حتی به عنوان او اذعان کرد که نرخ بیکاری را معطل در دو چهره از طریق ریاست جمهوری.

در حالی که بسیاری از جمله خانه دموکراتیک پارلمانی در زمان umbrage با Hassett اظهارات دیگران مانند نیویورک مجله جاناتان Chait اشاره کرد که "سرمایه انسانی" است و کمتر آتش زا مفهوم.

"بله اقتصاددانان احتمالا باید جلوگیری از اصطلاحات مخصوص یک صنف گیج کننده در هنگام برقراری ارتباط در مکان عمومی,, اما من فکر می کنم مردم در حال گرفتن راه بیش از حد خشم بیش از یک اقتصاددان با استفاده از یک اقتصاد عبارت" Chait توییتی.

و در واقع, وجود دارد تعدادی از نشریات علمی با استفاده از اصطلاح که اقتصاددانان استفاده به معنی "دانش و مهارت و شایستگی ها و ویژگی های دیگر مندرج در افراد و یا گروه از افراد به دست آورد و در طول عمر خود و مورد استفاده برای تولید کالا و خدمات و یا ایده در شرایط بازار."

Hassett به طور کلی می آید در سراسر به عنوان یکی از برگ برنده های کاخ سفید را بیشتر در سطح رهبری سخنران بنابراین آن را بی دلیل به او نفع شک. اما حتی اگر کسی تمایل به تفسیر "سرمایه انسانی سهام" سخن گفتن در یک خوش خیم شیوه شایان ذکر است که این نقطه او در تلاش بود — یعنی که آمریکایی ها مشتاق به بازگشت به کار با وجود خطرات ناشی از Covid-19 — در واقع در تضاد با شواهد و مدارک موجود.

رای گیری در واقع نشان می دهد روزمره آمریکایی ها بسیار کمتر هیجان زده در مورد بازگشت به زندگی عادی را از مردم می خواهم Hassett رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که شما باور دارید.

در شنبه همکار من Zeeshan عالم تفصیلی جدید آسوشیتد پرس/NORC مرکز عمومی امور پژوهش رای گیری که آمریکایی ها به طور گسترده unenthusiastic در مورد از سرگیری فعالیت های آنها انجام می دهند قبل از همه گیر ضربه مانند استفاده از حمل و نقل عمومی و یا رفتن به سالن ورزش.

دلیل خوبی وجود دارد که برای بی میلی — تعداد coronavirus موارد تشخیص داده شده در هر روز است که در حال حاضر در اطراف گیر 20,000 با بسیاری از کشورها نشان دادن افزایش می دهد. در مردم به حق هنوز هم نگران بیمار شدن.

AP/NORC مرکز رای گیری وجوش با واشنگتن پست/ایپسوس نظرسنجی انجام شده از مارس 27 آوریل 4 که 74 درصد از آمریکایی ها می خواهند ما را به تمرکز بر کنترل این ویروس به جای بازگشایی کسب و کار و که 54 درصد احساس مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام است بیش از حد کوچک به اطمینان حاصل شود مردم با خیال راحت می توانید از بازگشت به کار. دیگر نظرسنجی های اخیر از Citrix و Qualtrics که حدود دو سوم از آمریکایی ها گفت: آنها هنوز آماده بازگشت به کار.

اما به جای در نظر گرفتن اقدامات با هدف ساخت آن را به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است برای کارگران برای بازگشت به کار جمهوریخواهان مانند رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-KY) ساخته شده اند immunizing شرکت از مسئولیت حقوقی به صورت بالقوه شرایط نا امن کار خود اولویت برای هر آینده coronavirus قانون.

به حدی که تهمت ترویج یک برنامه با خیال راحت به بازگشت آمریکایی ها به کار او به کرات از ترکیبی از افکار واهی و پوچ ("آن را برای رفتن به دور") و ترویج اثبات نشده مواد مخدر مانند هیدروکسی کلروکین که او امیدوار است که ظهور خواهد کرد به عنوان درمان معجزه. در ضمن امید خود را برای یک دوره دوم رشد فزاینده ضعف هر روز که اقتصاد آسیب دیده است توسط کسب و کار در حال تعطیل.

اما به جای توسعه یک برنامه — و یا حتی دفاع از یک پیش نویس توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری — مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه nonsensically ذکر شده قوی روز برای داو به عنوان شواهدی وجود دارد که "دولت ها باید برای باز کردن در اسرع وقت."

اما بازار سهام است نه اقتصاد. به عنوان همکار من Emily Stewart توضیح داده شده است, آن است که باد مصنوعی با کمک از فدرال رزرو و کنگره است. از سوی دیگر کسب و کار است که بازگشایی در ایالات جورجیا و تگزاس در حال مبارزه با کمبود تقاضا و کاهش ظرفیت به لطف مداوم اجتماعی فاصله تلاش.

در یک دنیای کامل, البته آمریکایی ها خواهد بود قادر به بازگشت به کار و انجام این کار با خیال راحت. اما در واقع کسانی که نمی توانند کار از خانه تا حد زیادی تمایلی به بازگشت به محل کار خود را به دلیل آنها نمی در عین حال احساس امنیت.

Hassett اظهارات نماینده تلاش برای گمراه کردن مردم در مورد آن امور. و در انجام این کار او ممکن است اجازه دهید ماسک لغزش ،


اخبار حرکت سریع می باشد. به ماندن بگیرید به روز شده, به دنبال هارون Rupar در توییتر و جزئیات بیشتر از Vox سیاست و سیاست پوشش.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب