چگونه به رفع که به گفته یک کارشناس

"W. H. O. واقعا آن را منفجر" رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در 7 آوریل با اشاره به سازمان بهدا

توسط NEWSOULS در 10 خرداد 1399

"W. H. O. واقعا آن را منفجر" رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در 7 آوریل با اشاره به سازمان بهداشت جهانی است. "برای برخی از دلیل بودجه تا حد زیادی توسط ایالات متحده و در عین حال بسیار چین محور. ما ارائه خواهد شد که نگاه خوب است."

مغلوب ساختن پیشی جستن, صدای جیر جیر, اتفاقی, آمد در روز جهانی بهداشت که افتخارات کارکنان مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان و جشن سال 1948 تاسیس سازمان جهانی بهداشت ، بهداشت جهانی موسسه ایجاد شده در بعد از جنگ جهانی دوم جهان بر اساس اعتقاد به این سیاره تا به حال به کار با هم برای مبارزه با بیماری ها و ارتقای سلامت همه شهروندان است.

و هنگامی که یک بیماری همه گیر اتفاق می افتد واضح است که چرا جهان نیاز به یک نهاد برای کمک به هماهنگ کردن منابع و توزیع اطلاعات است.

اما این که تحت فشار برای دست زدن به آن از coronavirus از جمله این که آیا آن را بیش از حد آهسته به اعلام اورژانس بهداشت جهانی و بیش از حد سخاوتمندانه در آن ستایش از چین برای دست زدن به آن از شیوع بیماری است.

یا چگونه است که misstepped برای بحث است. اما رئیس جمهور تهمت حداقل تصمیم گرفته است آن را موفق به انجام به اندازه کافی و در روز جمعه اعلام کرد قصد خود را به خروج از آژانس به طور کامل.

رئیس جمهور تهمت می گوید اولیه خود را تلاش برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر شدند مختل میکنند.
مندل فا نگن/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

آیا تهمت قدرت برای انجام این کار به طور یک جانبه است و هنوز مشخص نیست اما اگر ما می کند بیرون, آن می تواند فلج سازمان است. که ساخته شده است تا از کشورهای عضو به معنی آن است که فقط به عنوان موثر به عنوان کشور را تشکیل می دهند که بدن و این که قطعا شامل ابرقدرت مانند ایالات متحده است. به کلی لی صندلی پژوهش در بهداشت جهانی حکومت در دانشگاه سیمون فریزر در بریتیش کلمبیا, کانادا گفت: در مارس شما را سرزنش نیست که برای عدم عمل می کنند اگر شما نمی توانمند سازی آن آغاز خواهد شد.

"می گویند" چه کسی باید این کار را که باید انجام دهد.' خوب است که کشورهای عضو" لی گفت. "بنابراین اگر شما می خواهید که برای انجام کاری پس از آن کشورهای عضو باید به هم و می گویند:" آیا این.'"

Lee مورد مطالعه که اصلاحات در 1990s به چاپ کتاب در این سازمان شرکت تاسیس شده که با همکاری مرکز جهانی تغییر و بهداشت و ریاست این که منابع در جهانی شدن تجارت و بهداشت و درمان.

من به او صحبت کرد در ماه آوریل پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به خروج بودجه به این سازمان — به دست آوردن درک بهتر از این که ماموریت به همین دلیل است که در مواجهه با انتقاد, چگونه سازمان را به این نقطه و این که آیا و چگونه سازمان جهانی بهداشت کاستی ها می توان ثابت قبل از همه گیر بعدی بازدید.

این مصاحبه شده و تغلیظ شده و ویرایش شده برای وضوح.


جن کربی

این یک سوال بسیار اساسی اما دقیقا همان چیزی است که سازمان بهداشت جهانی?

کلی لی

در یک کلام آن را سازمان ملل متحد را از آژانس های تخصصی برای سلامت. به طوری که بدن هماهنگی برای همکاری های بین المللی در بهداشت و درمان (persian).

آن ایجاد شد و در سال 1948 و پس از جنگ جهانی دوم است. آن را به حال پیشینیان آن تشکیل شد با گرد هم آوردن برخی از نهادهای منطقه ای که وجود داشته است. وجود دارد یک لیگ از سازمان ملل برای سلامت است که نمی تواند در هر نقطه از آنجا که ایالات متحده پیوستن نیست بنابراین آنها سعی کردم به آن را بیشتر باز کنید و بیشتر عضو دولت گرا.

جن کربی

و چه شده است که نقش یا باید نقش خود را?

کلی لی

آن را به تعادل آن نیاز دارد در آن زمان بودند که پس از جنگ شیوع بیماری و تلاش برای پاسخ به نیازهای انسانی. در طول زمان آن را تکامل در جهات مختلف به یک سازمان فراهم می کند که هر چه به آنها تماس بگیرید "هنجاری توابع" — ارائه دستورالعمل ها و توصیه های فنی به جمع آوری اطلاعات آمار و.... و پس از آن من فکر می کنم به طور فزاینده عضو می خواستم آن را به یک نقش فعال تر در دفاع از خاص به مسائل مربوط به سلامت. پس از آن رو درگیر چیزهایی مانند بهداشت برای همه و همه نوع از مبارزات انتخاباتی.

اما اساسا اگر شما نگاهی که قانون اساسی آن است که عضو سازمان است. آن را ندارد قدرت مستقل به انجام آنچه آن را دوست دارد. سازمان بهداشت جهانی مطابق هر سال است. و این است که مرتب کردن بر اساس از مقننه و دبیرخانه انجام آنچه که بر تصمیم. این به آن معنا نیست [آنها را] هر گونه قدرت دبیرخانه و مدیر کل اما واقعا به رفتن را از طریق تمام کشورهای عضو است.

بنابراین راه توصیف کنم که در آن است را نهایی کمیته طراحی سازمان است. شما می دانید زمانی که شما سعی می کنید و انجام کاری توسط کمیته می تواند تا پایان یک بیت از یک ظرف غذا.

راه دیگر توصیف کنم که مثل این است که اگر شما به یک رستوران همه چیز در منو است. این یکی از کسانی که گوردون رمزی که در آن لحظات "شما نیاز به کاهش این منو شما می توانید همه چیز را انجام دهید." و من فکر می کنم که مانند شده است که دلیل آن را تا به حال برای پاسخ به 194 کشور جهان است. پس از آن همه چیز را به انجام با سلامت است. و من فکر نمی کنم که قابل دفاع برای هر سازمان به ویژه هنگامی که شما را منجمد منابع است. و بنابراین شما در حال گسترش بیشتر و بیشتر نازک و شما در حال تلاش برای انجام همه چیز.

جن کربی

که کامل بررسی اجمالی و این ایده که این یک رستوران با همه چیز بودن در منو یک جالب است. این است که چرا پس از این بود که در سال 1948 تاسیس آن را فقط نگه داشته و با اضافه کردن اولویت های جدید و نیست هر چیزی را کردن منو ؟ چرا فقط باید یک دستور?

کلی لی

آن است که بسیار دست و پا گیر سازمان تعداد زیادی از بخش های مختلف راه این ساختار با دفتر مرکزی و سپس دفاتر منطقه ای و کشوری دفاتر. اما من فکر می کنم آن را واقعا نشان دهنده نقطه شروع در سازمان, قانون اساسی آن. و اگر شما نگاه در تعریف سلامت آن بسیار گسترده ای یکی. این نه فقط فقدان بیماری است, اما همه این چیزهایی مانند رفاه ، تفسیر که در طول زمان باعث شده است تا همه چیز را تحت خورشید [قرار می گیرد] تحت چه سلامت است.

در راه آن حق است. این است که تنش بین یک بیماری تمرکز و بالینی بیشتر در چه سلامت و گسترده تر عوامل اجتماعی موثر بر سلامت — محیط زیست و آموزش و پرورش و غیره. بنابراین همیشه وجود دارد شده است که تنش و تقریبا فلسفه در مورد سلامت چه است و چه چیزی باعث ایجاد سلامتی و خوب بودن.

و شما این را در سراسر کشورهای مختلف حتی: ما در مقابل برخی از کشورهای اروپایی است. که همه در که. که نیاز به جای همه از این نوع فلسفه در مورد آنچه سلامت است و آن را در پاسخ به هر دو کشورهای با درآمد بالا و کشورهای کم درآمد. تلاش می شود همه چیز را به هر کس و چیزی که قانون اساسی گذاشته است.

بنابراین از همان ابتدا من فکر می کنم طراحی آن تقریبا غیر ممکن به انجام برسانند مگر اینکه شما تا به حال منابع مناسب. اولویت تنظیم همواره یک مشکل شده است و تلاش مداوم برای اصلاحات در سازمان می شود بهتر است در اولویت تنظیم; هنگامی که همه چیز را یک اولویت هیچ چیز را یک اولویت است.

من شده است در بسیاری از اصلاحات جلسات که در آن آن را مانند "چه ما میزنه ؟ سلامت روان ؟ یا ما کاهش تصادفات جاده?" همه چیز مهم است. این یک انتخاب سوفی وضعیت که در آن "که فرزند شما به دور؟"

بدیهی است که وجود دارد شیوع مثل این البته این همه اولویت فوری. اما این مسائل دیگر کمتر مهم نیست فقط به این دلیل آنها مزمن و یا طولانی مدت است. پس چگونه سازمان را انتخاب کنید که در آن برای قرار دادن آن منابع محدود? و این یک مبارزه واقعی.

جن کربی

با بسیاری از اولویت ها بود که در یک وضعیت مشابه آن تا به حال بسیاری از اولویت های است که آن هم واقعا آماده بود یا منابع برای مقابله با یک بیماری همه گیر?

کلی لی

به طوری که نمی هر گونه منابع به عمل بر روی زمین. آن را همیشه بسیار یک نهاد مشورتی و توصیه چه یک کشور باید انجام دهد. آن را ندارد یونیسف [صندوق کودکان سازمان ملل متحد] نحوه عمل که در آن می توانید در رفتن و واکسیناسیون کودکان ،

که هرگز انجام می شود که این چیزی است که آن نقش قرار است به کشور و چکمه بر روی زمین است. و مردم احتمالا می خواستند که به اتفاق می افتد. "اوه چرا که ارسال در مردم به ووهان?" که هرگز نقش خود را. نقش خود را به فراموش هوش-جمع آوری و سپس هشدار کشورها و کشورهای در حال آنهایی که عمل می کنند. بنابراین وجود دارد که.

نکته دیگر این است که می گویند "چه کسی باید این کار را که باید انجام دهد." خوب است که کشورهای عضو است. بنابراین اگر شما می خواهید که برای انجام کاری پس از آن عضو را به هم و می گویند: "انجام این کار است."

و است که دیگر مشکل است. کشورهای بسیار تقسیم شده و در مورد آنچه که باید انجام دهید. وجود دارد مقدار زیادی از اختلاف نظر است. برخی از مردم می گویند برخی از کشورها راه خود را بیش از دیگران است. بنابراین این نوع از [بحث] که: آن چیست که چه کسی باید انجام دهد ؟ کشورهای در حال توافق نیست, پس چه کسی به پایان می رسد تا انجام همه چیز.

جن کربی

پس از آن برای تلفن های موبایل مانند بخشی از مشکل است و نه فقط کسی که دستور ولی پویا از کشورهای عضو است که بازتابی از جهان چگونه عمل می کند. من تصور کشورهای عضو که بیشتر اهرم در صحنه بین المللی و یا چه کسی را بیشتر بودجه زیادی برای انجام این کار با شکل گیری است که در دستور کار. با توجه به بحث فعلی من به طور خاص فکر ایالات متحده یا چین.

کلی لی

مضحک است که ما متهم که از بودن در چین-محور که در واقع برای چندین دهه آن را متهم کردهاند که بسیار ما محور, اگر هر چیزی. بنابراین نوع خود جالب است که چگونه آن را بازی کردن برای اطمینان حاصل کنید.

سازمان دوست دارد دیده می شود به عنوان علمی و پزشکی است که آن را تلاش برای نگه داشتن سیاست ، آنچه که من نوشته ام در گذشته است که آن را ذاتا سیاسی است. اما چیزی که شما می خواهید به خوبی سیاست شما می خواهید به همه کشورهایی که قادر به بیان دیدگاه های خود. بله همه ما باید منافع مختلف است. اما باید منصفانه فرآیند تخصیص منابع و یا اولویت بر این اساس داشتن یک یا برخی از احزاب تسلط.

هنگامی که شما بد سیاست, وقتی بی عدالتی وجود دارد و عدم شفافیت و پاسخگویی که زمانی که مشکلات رخ می دهد. نه مثل ما می تواند سیاست را از چه کسی است. اما آنچه ما می خواهیم انجام دهیم این است را بد سیاست خارج شد. و این چالش است.

و برای یک سازمان که در آن بودجه است بنابراین اریب به سمت مشارکت های داوطلبانه این مشکل است. "هر کس می پردازد پیپر نقش لحن" نوع چیز. شما باید تمام این منافع خرید آنچه که می کند. این یک وضعیت بسیار دشوار است.

جن کربی

اما من تصور این وضعیت دشوار است اتفاق افتاده در یک سال یا دو. شما می توانید نقطه به یک دوره زمانی که این سیاست واقعا شروع به دخالت در, چه کسی دستور قرار داده و آن را در موقعیت آن امروز است ؟

کلی لی

قطعا ما را به یک چشم انداز تاریخی. بنابراین این بوده است اتفاق می افتند بیش از چند دهه. نقطه عطفی بود که احتمالا در اواخر دهه 1970 هنگامی که وجود دارد یک تاریخی جنبش برای پایین و کشورهای با درآمد متوسط جدید اقتصادی بین المللی به منظور حرکت. و آنها در تلاش برای به چالش کشیدن جهان اقتصاد و سازمان ملل کار کرده است. وجود دارد بسیاری از اتهامات که در سیستم سازمان ملل متحد تبدیل شد سیاسی و سازمان های مانند که شروع شد به رسمیت شناختن است که این مورد نیاز به آدرس در حال توسعه جهان نیاز بیشتر به طور موثر با سلامتی برای همه جنبش و سپس لیست داروهای ضروری. و پس از آن وجود دارد در شیر جایگزین دستورالعمل که به تصویب رسید.

کسانی که همه ناراحت منافع خاص تا حد زیادی به آمریکا و شرکت های بزرگ است که نمی خواهم که به ولگرد فراتر از بیماری-برنامه های کنترل: چیزهایی مانند آبله ریشه کن کردن که uncontroversial. اما ما فکر می کردم که این ضلالت به سرزمین های که در آن است که نباید درخواست برای تنظیم صنعت, که آیا آن را از مواد غذایی یا داروسازی و یا غیره.

بنابراین ایالات متحده و برخی کشورهای دیگر — که تغییر به سمت راست که در آن نقطه تحت رهبران ما مانند رونالد ریگان رئیس جمهور و نخست وزیر بریتانیا مارگارت تاچر — آنها شروع به یخ که بودجه در ارزیابی سهم طرف. و بنابراین شما می بینید داوطلبانه سهم در حال رشد از آن نقطه. این جایی است که انتخاب آن را تا به حال به بیشتر کمک های داوطلبانه است.

توسط 1990s است که زمانی که من بر روی صحنه و شروع به تجزیه و تحلیل این با همکاران ما در این مطالعه در اواسط 90s در مورد تامین مالی که آن را در مورد 50-50 در آن زمان بین ارزیابی و کمک های داوطلبانه است. و که در خود بود و هشدار دهنده. گفت: ما که تا به حال به متوقف شود. ما تا به حال به مطمئن شوید که می تواند مجموعه ای از اولویت ها نیست و همه این کشورها و کمک کنندگان و در واقع بدتر.

من فکر می کنم آن را در حال حاضر به 80 تا 85 درصد داوطلبانه و آن را فقط خود ادامه داد. بنابراین شما می توانید ببینید این روند رو به بالا. همچنین سازمان های دیگر ایجاد شد در آن زمان; صندوق جهانی. گیتس بر روی صحنه آمد و بنابراین بوده است وجود دارد اهداکنندگان قرار دادن پول خود را در جای دیگر به دور از که.

و که گفت: "ما نیاز به هماهنگی بدن. وجود دارد بیش از حد بسیاری از بازیکنان دیگر وجود دارد." آن را بسیار تکه تکه ناهماهنگ فضا برای عمل است. بنابراین ما باید این دیوانه بازار محور جهانی بهداشت محیط که در آن خیرین قرار دادن پول خود را که در آن آنها می خواهند و ایجاد رقابت دیگر طرح های.

این [است] مدت زمان طولانی اتفاق می افتد و بنابراین آنچه که ما شاهد در حال حاضر ما می خواهند که برای هماهنگ کردن اما ما ساخته نشده و این هماهنگی بدن برای چند دهه. بنابراین آن را بسیار دشوار است به آن مرحله و همه با هم کار کنند.

جن کربی

آن را برای تلفن های موبایل مانند این بی اعتمادی ساختمان شده است برای برخی از زمان با کسی که آن را سخت تر برای کسانی که برای الهام بخشیدن به همکاری و مارشال منابع به مبارزه با یک بیماری همه گیر. چقدر این بی اعتمادی به همین دلیل است که دست و پا زدن کمی — یا حداقل این است که تصور می شود توسط برخی از?

کلی لی

که گسل آن, اما من دریغ می گویند کسی که از انجام این کار آن انجام نشده است. آن را واقعا مانند یک کشتی در دریاهای طوفانی — با همه تغییرات سیاسی در جریان آن بوده است فقط در مورد ثروت.

آن را تلاش برای چسبیدن بر روی این واقعیت است که آن است که یک علمی سازمان است. آنها رو به حکیم. چسبیده به این اسطوره که به نحوی به سلامت سیاسی نیست, آن را در واقع از دست دادن بازی.

و اگر ما رو از شر کسانی که در حال حاضر چه چیزی ما را به جای ؟

ما می خواهم که به بازسازی چه کسی و یا برخی از سازمان بهداشت جهانی. و حال سؤال این است که آنچه را که مانند نگاه? چگونه خواهد که نمی شود طراحی شده توسط کمیته و یا خواهد بود که مسئول است ؟ چه کسی می توانست قدرت ؟ آنچه را که شما می خواهید آن را انجام دهید ؟

سپس سیاست شروع دوباره. من پیدا کردن آن واقعا کمی نگران کننده است که ما آمده ایم از این شیوع و ما از بین ببرد و ما هیچ چیزی برای دفعه بعد. وجود دارد رفتن به یک بعدی. این فقط یک warmup.

من بسیار نگران آن است که ما اصلا از بین بردن آنچه ما در حال حاضر. به جای رفتن به راه دیگر بیایید ببینید که چه ما می توانیم برای ساخت تا که و آن را به سازمان ما به آن نیاز دارید.

جن کربی

ممکن است آن را دشوار برای بازسازی که در وسط این بیماری همه گیر. اما چگونه می تواند که باشد ثابت است ؟

کلی لی

این چیزی است که من بوده ام به تدریس تمام مدت در واقع پس از آن که از شما خواسته است که. من به دانش آموزان این اسلاید که دارای چهار تصویر بر روی آن. یکی از اولین کامپیوتر های قدیمی که در واقع دیگر کار نمی کند و شما فقط نیاز به جایگزین کردن آن. که بازنشستگی که: در این مورد نمی توان آن را ثابت شما کردم آن را دور می ریزیم. که من حدس می زنم آنچه رئیس جمهور تهمت می خواهد به انجام است.

دوم این است که به نگه داشتن در لوازم جانبی به طوری که شما با متصل کردن در اضافی هارد دیسک. که می شود تمام این برنامه های جدید متصل به لپ تاپ های قدیمی و در نهایت آن را نمی تواند اجرا شود و همه این چیزها. این ضعف است. که برای من کار نمی کند چرا که شما فقط بیش از حد تقاضا در زیرساخت ها است.

گزینه سوم این است که نگاهی به آنچه که ما داریم که تعداد زیادی از بازیکنان مختلف در خارج وجود دارد و ایجاد نوعی از شبکه است. کسی باید در وسط به هماهنگی و ما باید به آن تقویت اون وسط. اما برای دیدن آنچه که سازمان های دیگر انجام بهترین خود توابع چه حوزه های خود را از تجربه و تخصص وجود دارد و شکاف بزرگ — بنابراین ما می خواهم برای ایجاد سازمانهای جدید است که این کار اما یک مدل شبکه.

و پس از آن دیگر این است که اگر شما می توانید تصور کنید اپل, برای مثال, آن را یک ایده نوآورانه. ادغام آن همه را به یک محصول جدید است. این تصویر از iPad واقعا کمک کرد به دلیل آن را در مورد ایجاد یک سازمان جدید که در آن نه شبکه, همه چیز زیر یک سقف اما شما فکر می کنم از چیزی بسیار متفاوت از آنچه در دوره پس از جنگ بود.

دوره پس از جنگ بود بسیار مورد متحده و ما هنوز هم می خواهید به زندگی می کنند در یک سیستم فردی متحده است که نمی دور. اما متحده به تنهایی نه تنها منبع مهم قدرت. بنابراین ایجاد چیزی است که سهام اقتدار در جهان و به رسمیت می شناسد که جهان در حال تغییر است.

آن را بسیار به هم پیوسته است. این یک نوع از ستاره بازحمت حرکت کردن مدل: همه ما فکر می کنم از این جهان فوق العاده که در آن جهان با هم می آید و شما باید در این سیستم حکومت. من گمان می کنم ما در جایی در میان. ما هنوز در حال تلاش برای کشف کردن است که بهترین مدل برای اصلاح بهداشت جهانی حکومت.

جن کربی

آنچه که ممکن است یک مدل جدید که ؟

کلی لی

من می گویند که یکی از چیزهایی که می تواند از بهره مند شوند و مردم در حال فکر کردن در مورد این است که فکر می کنم در مورد آنچه که در جهان ارزش. ما ایجاد موسسات به آنها قدرت با توجه به آنچه که ما ارزش است. بیش از 20 سال گذشته دیده اید ما ایجاد سازمان تجارت جهانی چون کشورهای تشخیص دهند که منافع تجاری حداقل قدرتمند کشور است. و احتمالا بسیاری از کشورها در حال حاضر می خواهید تجارت به اتفاق می افتد در یک سازمان, چارچوب قانونی.

بنابراین سازمان تجارت جهانی ایجاد شد و پس از آن ما باید معاهدات مختلف است که کشورها را رعایت کنند. اگر آنها نمی, با رعایت آنها وجود دارد تحریم. وجود دارد و مقابله با آن در سازمان تجارت جهانی قدرت به اجرا درآوردن. اگر شما درمان کسی ناعادلانه کشور شما می توانید به سازمان تجارت جهانی شکایت اگر آنها شما باید یا از این تعرفه اضافی و یا شما ممکن است قادر به صادرات محصولات خود را. وجود دارد این اقدامات متقابل.

در حال حاضر ما در حال بیرون آمدن از یک بیماری همه گیر. من فکر می کنم همه ما ارزش سلامت. ما شناخت "آره ما نادیده گرفته شود اما سلامت است که واقعا مهم است چرا که جهان نمی تواند تابع شبیه به این." این است که فقط دیوانه چیزی است که ما متوجه شده اید. ما همه تعطیل اگر ما خوب بهداشت جهانی سیستم های امنیتی.

پس چه قدرت ما نیاز به دادن به این سازمان جدید یا اصلاح سازمان — به اطمینان حاصل شود که هر کشور نمی کند از طریق این دوباره ؟ که به معنی از دست دادن برخی از قدرت در سطح دولت مانند سازمان تجارت جهانی است که برخی از اقتدار فراملی. چه نیازی به کسی یا چیزی شبیه به آن برای اجرای آن مورد نیاز است و همه ما از آن بهره مند ؟

این چه بحث است. چه هستند که ما مایل به رها کردن به امنیت ؟ برخی از آنها تمایل بیشتری نسبت به دیگران. برخی از کشورها نمی خواهند به رها کردن هر چیزی. برخی دیگر مانند "بله, ما می خواهم به خرید به این."

اما هیچ کس فرار از این. همه ما رنج می برند چرا که ما همه به هم پیوسته به عنوان یک اقتصاد جهانی است. من فکر می کنم حتی شرکت های خصوصی در هیئت مدیره با این. آنها نمی توانند عمل در یک جهان که در آن هیچ جهانی بهداشت در ایران.

جن کربی

اما این برای تلفن های موبایل مانند آن را تنها می تواند وجود داشته باشد در یک جهان کامل — و شاید در یک پست-همه گیر جامعه, همه چیز متفاوت خواهد بود و مردم را ارزیابی مجدد اولویت های. اما من فکر می کنم حتی به عنوان مثال سازمان تجارت جهانی نشان می دهد که مشکلی با این نوع مدل: ما تا به حال یک جنگ تجارت جهانی و آمریکا bucked قدرت خود را به دلیل خودداری از انتصاب قضات که ارائه آن بی اثر است. در واقع آن را فقط برای تلفن های موبایل بسیار آرمانگرایانه است.

کلی لی

و به همین دلیل من می گویند آن را به نام Star Trek نوع سناریو. ما نه تنها هنوز وجود دارد. من فکر می کنم آن را برای رفتن به یک مسیر افزایشی و ما در حال رفتن به پرش به چیزی که در آن ما یک حکومت جهانی.

آنچه ما باید انجام دهید این است که فکر می کنم در مورد ما چه مقدار در این دنیا ؟ آنچه ما را نگه می دارد همه کار و در حال حرکت در سراسر جهان ؟ چه زیرساخت نیاز داریم و همه ما علاقه ای به خرید ،

بهداشت جهانی سیستم های امنیتی شده است کمبود بودجه روبرو نادیده گرفته و با وجود هشدارهای مکرر است که ما نیاز به این. درست مثل ما نمی سرمایه گذاری به اندازه کافی در سیستم های بهداشتی در سراسر کشور ما انجام داده اند که در سطح جهانی.

و من فکر می کنم آن را به ترکیبی از هویج و چماق به صداقت. آن را نه فقط برای رفتن به یک که با اجرای قدرت ، من فکر می کنم ما باید برای ایجاد انگیزه و همچنین. این که آیا آن را کمک های مالی و پشتیبانی فنی و عمومی بشود من نمی دانم. فقط یک طیف وسیعی از چیزهایی است.

اما قطعا وجود دارد بدون استفاده متهم که از انجام کافی نیست. هیچ دندان. این سازمان هیچ دندان. این فقط بی معنی.

جن کربی

این تعادل است که به نظر می رسد سخت به اعتصاب.

کلی لی

این چیزی است که همه ما در حال فکر کردن در مورد. آنچه در آن است رفتن به نگاه مانند? چگونه شما می خواهم که? شما می خواهم نیاز به تخصص حقوقی و چه قوانین بین المللی را ارائه دهد. شما نیاز دیپلماتیک تخصص آنچه می تواند ما مذاکره ؟

روسیه در حال رفتن به فقط دقیقا پرش در هیئت مدیره و یا چین یا ایالات متحده یا نه. این سه کشور که در حال حفاظت از حاکمیت خود را به شدت در حال رفتن به می خواهید بقیه جهان به آنها بگویید چه کاری انجام دهید.

اما کشورهای دیگری نیز هستند که بیشتر مایل و ممکن است پیش از این سه کشور است. آن را نمی تواند همه یا هیچ است. من فکر می کنم ما در حال رفتن به دریافت همفکر کشورها با هم. من فکر می کنم کانادا خواهد بود یکی از آنها را به حرکت می کند و به یک رویکرد چند جانبه.

جن کربی

آن را احساس می کند کمی به عنوان اگر coronavirus همه گیر است و قرار دادن جهان در یک چهارراه. کشور می تواند به نوبه خود و حتی بیشتر به سمت داخل یا بیشتر امیدوارم آنها ممکن است شروع به دنبال بیرون و احیای همکاری جهانی. آن را مرتب کردن بر اساس به نظر می رسد مانند وجود دارد دو راه برای رفتن در حال حاضر.

کلی لی

این که چگونه من آن را بخوانید و همچنین. واقعی وجود دارد و تنش و من نمی دانم که راه را برای رفتن. من نگران هستم و من به این مصاحبه چون من می خواهم مردم را به رفتن این مسیر بین المللی. من واقعا احساس می کنید که راه رو به جلو.

اما حق با شماست. برخی از کشورها ممکن است تصمیم بگیرد که ما در حال رفتن به عقب نشینی به قلعه. این نوع از قرون وسطی قیاس. و بدیهی است که کار نمی کند زمانی که طاعون سیاه آمد.

جن کربی

اساسا ما باید یاد بگیرند که همه اشتباه درس از این بیماری همه گیر.

کلی لی

شما نمی توانید پنهان کردن از این نوع از شیوع بیماری. این چیزی است. مردم فکر کردن که آنها می توانند به نوعی قرنطینه خود را از این خطرات است که واقعا یک رویا است. پس از کشورها ممکن است می گویند "ما در حال رفتن به عقب نشینی از جهانی شدن است. ما فقط در حال رفتن به قطع و تبدیل به اقتصاد ملی." و البته قصد ندارم به اتفاق می افتد.

اقتصاد جهانی منتقل شده است بسیار است. ما به هم پیوسته هستند. ما نمی توانید شماره گیری آن را به عقب. اما ما باید به رسمیت شناختن است که ما نیاز به سرمایه گذاری تا آنجا که ما به سرمایه گذاری در بازارهای ما نیاز به سرمایه گذاری در دولت قوی و قوی و همه جانبه ظرفیت.

بنابراین ما قطعا در یک چهارراه. ما نیز در یک نقطه در تاریخ, من فکر می کنم که جهان هرگز به هم پیوسته آن را به عنوان در حال حاضر. و پس از این موسسات است که ما ساخته شده پس از جنگ جهانی دوم واقعا خارج از تاریخ.

من هنگام صحبت با دانش آموزان من در مورد منسوخ بودن مانند Maginot line در طول جنگ جهانی دوم زمانی که فرانسوی ها فکر می کردند که می تواند توقف آلمان از مهاجم و ساخته شده است این استحکامات.

در حال حاضر ما در حال داشتن که همان Maginot line لحظه. ما نیاز به فکر می کنم بیشتر به دنبال. آیا بشریت باید این را در مغز ما به طراحی چیزی بسیار متفاوت است ؟ ما قطعا پس از جنگ جهانی دوم است. وجود دارد هیچ چیز مانند سازمان ملل متحد. وجود جامعه ملل که واقعا کار می کنند. به طوری که آنها طراحی سیستم سازمان ملل متحد. آن بود کامل نیست اما ما را از طریق یک دوره بحران است. آن را به طور کلی خوب بود چیزی که در آن ایجاد شده است.

در حال حاضر ما در آن لحظه تاریخی. آیا ما نیاز به یکی دیگر از کنفرانس جهانی? من فکر می کنم ما نیاز به رهبری است. هر کشور در حال انجام است چرا که آنها خوب رهبری است. این یک آزمون است.

جن کربی

شما با اشاره به سازمان تجارت جهانی, اما وجود دارد و یا هر مدل دیگر یا پیشنهادات — حتی در مقیاس کوچکتر — که می تواند یک مدل خوب برای این نسخه اپل از چه کسی ؟

کلی لی

من آرزو می کنم من. و من احتمالا می تواند بسیار معروف است. من فکر می کنم وجود دارد بخش هایی از سازمان های مختلف است که ممکن است به نوعی از ایده ها. مانند سازمان بین المللی کار به ارمغان می آورد در بازیگران غیر دولتی و دولت های بازیگران در آن تصمیم گیری بدن.

من فکر می کنم ما نیاز به فکر می کنم فراتر متحده است. منظورم با آوردن فقط شرکت های بزرگ. منظور من از جامعه مدنی است. ما را به دیدن خوب "چگونه ما به لحاظ سیاسی سازماندهی جهان ما و کسانی که به قدرت؟"

شده اند وجود دارد ایده های مطرح بیش از چند سال گذشته در مورد چگونه برای انطباق با چه کسی است. اما آنچه که من فکر می کنم آنچه که اتفاق خواهد افتاد این است که برخی از کشورها را با هم دریافت کنید و پلاگین سوراخ های مالی برای کسانی که, و آن را فقط در ادامه به چوب ،

اما ما نیاز به فکر می کنم پس از همه گیر در مورد, امیدوارم, مدل های مختلف.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن