چگونه سیاه زندگی ماده متناسب با سابقه طولانی در آمریکا رادیکالیسم

سیاه و سفید زندگی می کند ماده ایجاد شد و در سال 2013 توسط سه زن سیاه — Alicia حواصیل Patrisse Cullors و عقیق T

توسط NEWSOULS در 12 تیر 1399

سیاه و سفید زندگی می کند ماده ایجاد شد و در سال 2013 توسط سه زن سیاه — Alicia حواصیل Patrisse Cullors و عقیق Tometi — در پاسخ به تبرئه Trayvon مارتین قاتل جورج زیمرمن ، بیش از هفت سال گذشته تکامل آن را به چیزی بسیار بزرگتر: گسترده قومی جنبش رهایی متمرکز بر عدالت کیفری اصلاحات نژادپرستانه پلیس و مجاور باعث می شود.

در طول این دوره از این تغییر, جنبش نه تنها گسترش یافته اما تبدیل به رادیکال تر در آن خواسته برای برابری در سراسر هیئت مدیره. و در عین حال با کمال تعجب, این افزایش به جای کاهش آن تجدید نظر شود.

BLM تا به حال کمی حمایت در سراسر کشور به تازگی به عنوان 2017. اما آن را تبدیل به طور پیوسته محبوب تر و پس از جورج فلوید را قتل محبوبیت خود را تا رسید به نقطه ای که آن را در حال حاضر پشتیبانی شده توسط اکثر آمریکایی ها. با هر معیاری که نشان می دهد BLM است موفقیت — فرهنگی و سیاسی.

اما چگونه ما باید فکر می کنم از زندگی ماده به عنوان یک پدیده تاریخی? آیا این نوع رادیکال جنبش های اجتماعی ما قبل از دیده می شود در این کشور ؟ و یا آن را چیزی جدید چیزی متفاوت و بدون هر گونه پیش سازهای?

به برخی از پاسخ من رسیده به مایکل Kazin یک استاد تاریخ و آمریکا جنبش های اجتماعی در دانشگاه جورج تاون و همچنین همکاری سردبیر مخالفت مجله. ما در مورد چگونه BLM متناسب با سنت طولانی مدت از آمریکا رادیکالیسم چه طرفداران آن می توانند یاد بگیرند که از دوره قبلی و به همین دلیل او فکر می کند BLM هر دو سیاسی و فرهنگی مبارزه است.

آرامی ویرایش متن گفتگو به شرح زیر است.

Sean Illing

به عنوان کسی که مطالعات تاریخ جنبش های اجتماعی در امریکا چگونه شما مشاهده این لحظه ؟

مایکل Kazin

آن لحظه قابل توجه در برخی از راه های که ما بسیار منفور جناح راست رئیس جمهور و مجموعه ای از محبوب جنبش های اجتماعی در سمت چپ. که تعجب آور است چرا که معمولا جنبش های اجتماعی در سمت چپ بیشتر محبوب هنگامی که شما یک لیبرال یا مترقی رئیس جمهور در دفتر. این چیزی است که اتفاق افتاده است در '30s و '60s, به عنوان مثال. من فکر می کنم ما ممکن است شاهد پایان یک محافظه کار عصر.

Sean Illing

چه در پایان یک محافظه کار دوران چیست ؟

مایکل Kazin

خوب ما تا به حال دموکراتیک رئیس جمهور در این دوران کلینتون و اوباما اما هدایت ایده ها از زمان شده اند محافظه کار و ایده های در مورد دولت و کار و مسابقه. و در حال حاضر است که می تواند تغییر بسیار رادیکال راه است.

اگر دموکرات ها قادر به پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری و نوک هر دو مجلس کنگره و سپس شما می توانید ببینید یکی دیگر از عمده طاق به چپ در تاریخ آمریکا نوع خرک ما در طول بازسازی و در طول مترقی دوره در '30s و '60s و 70s اوایل. اما همه این انرژی همیشه نیست ترجمه به قانونگذاری انقلاب. برای قوانین به تصویب آن را ترکیبی از جناح چپ جنبش های اجتماعی و سیاسی که در حال حاضر به جای آن حرکات در جهات مهم است.

Sean Illing

سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است که در خط مقدم این چپ فشار. آیا به نظر شما BLM رادیکال جنبش اجتماعی و یا آن را فقط به نظر می رسد که راه برای کسانی که بیشتر سرمایه گذاری در زمان ،

مایکل Kazin

مثل همه بزرگ جنبش های اجتماعی در آن رادیکال و جنبه های آن بیشتر جنبه های اصلاح طلب. درست شد از جنبش کارگری در '30s که تا به حال بسیاری از کمونیست ها و سوسیالیست ها در آن است. درست شد از بازسازی بیش از حد که در آن شما تا به حال بیشتر خواهان رادیکال مانند تادئوس استیونس که می خواستم به مصادره زمین از هر کسی که تا به حال مبارزه برای کنفدراسیون و آن را به آمریکایی های آفریقایی تبار به آزاد برده. ما شاهد آن در '60s و همچنین زمانی که سیاه و نهضت آزادی تا به حال خود را اصلاح طلب سمت هل دادن برای ادغام موسسات و رای دهندگان قانون حقوق مدنی, حقوق قانون, و شما تا به حال سیاه و پلنگ و دیگر قدرت سیاه گروه که می خواست یکی از بزرگ انقلاب است.

بنابراین شما می بینید این پویا در هر جمعی جنبش اجتماعی. این سخت است برای گفتن چه تبدیل خواهد شد از پل. شما رو از جنبه های مختلف به آن. مردم می توانند در اطراف برخی از وزش خواسته مانند عبور از قوانین که به دستبند پلیس از نظر ظرفیت خود را به استفاده از خشونت است. بیشتر به جنبه های رادیکال مانند لغو پلیس در مجموع بسیار بیشتر است. وجود دارد و در حال گفتگو در مورد غرامت و بازسازی اقتصاد به اطمینان حاصل شود نه تنها فرصت های برابر اما برابر نتایج.

به عنوان جنبش بزرگتر می شود شما بیشتر تفاوت در آن است. اما هیچ یک از کسانی که در تظاهرات را تعریف جنبش به عنوان یک کل.

Sean Illing

چه چیزی باعث می شود یک "رادیکال" جنبش رادیکال? آن را بیشتر در مورد ماهیت مطالبات? و یا چگونه آن خواسته ها با درک ساختار قدرت?

مایکل Kazin

این یک سوال بسیار خوبی است. ساختار قدرت البته اغلب درک هر جنبش است که می خواهد به تغییر اصول چگونه این کشور در عمل به عنوان رادیکال. مارتین لوتر کینگ جونیور درک می شد که یک رادیکال — و من فکر می کنم او بود. اما خواسته او بود از ساختن عموم تا پایان زندگی خود را واقعا نمی شد که رادیکال. او به سادگی می خواستم 14 و 15 اصلاحات مربوط به اعمال مردم سیاه و سفید.

هر جنبش است که می رود به ریشه همه چیز است رادیکال. ضد سرمایه داری جنبش رادیکال. یک جنبش که خواستار پرداخت غرامت برای آمریکایی های آفریقایی تبار است که رادیکال. وجود دارد یک رادیکال اخلاق است که تشخیص چیزی اشتباه است در مورد عمومی سازمان جامعه و به دنبال خنثیسازی که اشتباه و چهره های محافظه کار در قدرت باید همیشه این تلاش ها به عنوان تهدید وجودی.

جدید معامله شد به عنوان اساسا سوسیالیستی توسط بسیاری از مردم در کسب و کار و در ساختار قدرت اما با نگاهی به گذشته آن را واقعا فقط اصلاح طلب.

Sean Illing

تغییر ادراک از این حرکات شگفت انگیز برای من به خصوص در این لحظه. در مورد سیاه و سفید زندگی می کند آن را قابل توجه به ببینید که چقدر محبوب آن تبدیل شده است. در دو هفته گذشته به تنهایی به اعتقاد من حمایت BLM افزایش یافته است تا آنجا که آن را در دو سال گذشته است.

چه که سیگنال به شما ؟

مایکل Kazin

سیگنال های آن که نگرش نژادی در امریکا که شروع به تغییر پس از جنگ جهانی دوم و سپس در زمان یک گام بزرگ به جلو در دهه 1960 با موفقیت از جنبش آزادی و حقوق مدنی عمل می کنند, آیا واقعا تکامل یافته است. این بوده است که بسیار طولانی و سخت جاده با لحظات واکنش در طول راه, اما این چیزی است که شما انتظار می رود به دلیل نژاد پرستی است که عمیقا آمیخته شده است که پارچه ای از تاریخ آمریکا و فرهنگ است. بدیهی است که این کشتار وحشتناک از جورج فلوید بود یک کاتالیزور اما من فکر می کنم ما در حال دیدن نتایج از افراد جوان با زن سن بالا و خیلی بیشتر به برابری نژادی از نسل قبلی است.

Sean Illing

و پل هر چه فکر می کند یکی از آن را به من اعتصاب به عنوان ادامه برخی از موفق ترین جنبش های اجتماعی در تاریخ آمریکا است.

مایکل Kazin

من فکر می کنم که راست و دو نفر از کسانی که جنبش طرفدار الغای برده داری جنبش و نهضت آزادی بودند و همچنین سازمان یافته در اطراف خواسته های برابری برای آفریقایی-آمریکایی است. البته شما می توانید می گویند این همه بخشی از یک جنبش, اما آن را تا به حال مراحل مختلف به آن است. من فکر می کنم آنچه که ما شاهد در حال حاضر بخش بسیار زیادی از نهضت آزادی که تا به حال فراز و نشیب در طول تاریخ آن است. اما این موضوع گره زدن همه از آن هم همواره فشار به صورت اساسی برابری را در هر سطح از جامعه و در هر عمده نهاد.

چه جالب در مورد پل است که از آن می تواند یک کاتالیزور برای یک جنبش اصلاحات در همان راه جنبش کارگری در '30s ضروری بود به حرکت حزب دموکرات به سمت چپ. بسیاری از مردم نمی دانند که این, اما آن را واقعا در '30s که دموکرات ها شروع به حرکت به دور از Jim Crow. آن را در زمان زمان طولانی بدیهی است هنگامی که آن را آغاز و آن را به دلیل کار بود و کار بسیار مهم بود به موفقیت دموکرات ها در '30s و 40s.

Sean Illing

چگونه این حرکات قبلی استقبال هنگامی که آنها پدید آمده? از من بپرسید چرا که اهداف به نظر می رسد در نگاه به گذشته به طوری محسوس و آشکار است اما من تصور در آنها دیده می شد به عنوان تندرو و تهدید.

مایکل Kazin

قطعا. این نظریه پرداز بزرگ ایتالیایی آنتونیو گرامشی در مورد اینکه چگونه جنبش های اجتماعی می تواند تغییر حس مشترک از جامعه است. آنچه همه ما را به طور طبیعی یا اخلاقی در جامعه می تواند تغییر بسیار به سرعت این تغییرات به دلیل زور و موفقیت جنبشهای اجتماعی است. سیاه زندگی توجه شده است فوق العاده موفق در این رابطه است. هر حرکت هل دادن برای این سطح تغییر خواهد بود مخالف توسط افرادی که پشتیبانی نمی کند این تغییرات — که فقط یک اصل از سیاست است. چه شگفت آور در مورد این جنبش است که آن را تحریک بیشتر واکنش — حداقل هنوز رتبهدهی نشده است.

Sean Illing

من تعجب می کنم که در مورد "هنوز" ، من نگران جنبش مانند سیاه و سفید زندگی می کند موضوع و یا "لغو پلیس" در حال تبدیل شدن بسیار وسیع و بی ربط است که آنها از دست دادن تمرکز خود را یا غرق انقلابی اسپاسم است که ممکن است تضعیف کلید اهداف است.

وجود دارد مهم درس از گذشته در این جبهه?

مایکل Kazin

من جدید چپ در اواخر 60s. من یکی از کسانی که بیش از حد رفت. من فکر می کنم من تضعیف برخی از اهداف من حتی اگر در نهایت ما موفق شد برنده اصلی ما خواسته بودند که به مبارزه برای برابری نژادی و پایان دادن به جنگ ویتنام. اما در طول راه من برخی کارهای احمقانه.

من فکر می کنم یک درس بزرگ است که توده lawbreaking تضعیف یک جنبش است. به عنوان MLK استفاده می شود می گویند شما می خواهید طرف دیگر دیده می شود به عنوان خشونت طرف شما می خواهید طرف دیگر در واکنش به نافرمانی مدنی به خود احترام به نظم است. شما نمی خواهید به دیده می شود به عنوان در حال اجرا amok بدون رهبری و بدون نظم و انضباط از آنجا که شما در حال تلاش به ارمغان می آورد در مورد تغییر و مردم از ترس از تغییر است. شما نمی خواهید مردم را به ترس از شما را در همان زمان آنها ترس از تغییر است. که یک درس.

درس دیگری است که اهمیت ایجاد اتحاد است. یکی از دلایلی که من در حفظ و گفت که چپ باید حمایت بایدن و متحد با پلوسی و چاک شومر در این سال است که ما باید برای گرفتن به عنوان بسیاری از دموکرات ها که ممکن است انتخاب می شوند زیرا تنها پس از آن وجود خواهد داشت فضای سیاسی به رفتن بیشتر از آنها می خواهم برای رفتن. وجود دارد محدودیتی برای آنچه که یک حرکت می توانید ایجاد خود را در آن. در نهایت شما رو به قوانین مصوب و یک جنبش نمی تواند با تصویب قوانین توسط خود را.

Sean Illing

بهتر است برای مشاهده BLM و یا "لغو پلیس" کمتر به پروژه های سیاسی و جنبش های فرهنگی است که تغییر زمانه و در نتیجه هموار کردن راه برای تغییرات سیاسی در آینده ؟

مایکل Kazin

این یک سوال بزرگ است و من فکر می کنم هر دو برای من. همانطور که گفتم قبل از آن بدیهی است که کمک به تغییر نگرش بسیاری از سفید آمریکایی ها است و یک تغییر فرهنگی در آگاهی. بدون تغییر در آگاهی ما نمی تواند واقعی تغییرات سیاسی به دلیل وجود خواهد داشت بیش از حد مقاومت آنها و سیاستمداران مخالف به انجام کارهایی هستند که منفور.

بنابراین مهم است که به تقاضای تغییر فوری بلکه عاقلانه و نه انتظار آن را به اتفاق می افتد که سریع است. این چیزها را در یک مدت زمان طولانی. اگر فعالان ندارد و یک استراتژی دراز مدت آنها در حال رفتن به شکست است. این آسان نیست البته. از یک طرف شما می خواهید حرکات برای ایجاد یک حس فوریت در هنگام خشم اتفاق می افتد راه آن را با جورج فلوید و با دیگر سیاه و سفید آمریکایی کشته شده توسط پلیس. اما در همان زمان شما نمی توانید اجازه دهید که حس فوریت مانع شما از سازماندهی برای دراز مدت.

Sean Illing

احساس من این است که ما هنوز هم بسیار در آغاز هر کاری این است و بنابراین در بسیاری از نمادین فعالیت و شور و شوق زیادی اما نه لزوما یک استراتژی روشن برای تصرف قدرت. شما چه فکر میکنید یک جنبش مانند این می توانید به کانال این همه انرژی و حسن نیت به پایدار بتن تغییرات ؟

مایکل Kazin

من فکر می کنم آن را به پیدا کردن راه هایی برای کار با جنبش های دیگر در سمت چپ. تغییر این فعالان به دنبال این است که یکی از اقتصادی و عدالت و همچنین پایان دادن به آپارتاید به درمان توسط پلیس. که درست شد برای جنبش سیاه در فردریک داگلاس روز و همچنین نهضت آزادی به رهبری, در بخش, توسط MLK در 1960s. مبارزه برای قدرت بیش از چگونه پلیس شما را درمان است و لزوما یک مبارزه برای به دست آوردن قدرت بیشتر و منابع در این کار در یک محله و در آموزش و پرورش است. اما مردم سیاه و سفید نمی توانید برنده شوید که مبارزه خود را. آن را به متحدان از دیگر نژادها و تقاضای جهانی برای برنامه های بهداشت محیط و مسکن و غیره. — و نهادها مانند نیروی کار و بله حزب دموکرات است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de