HHS وزیر الکس آذر نشان می دهد مشکلات بهداشتی در جوامع رنگ توضیح coronavirus مرگ تعداد

بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر صحبت کرد و در خوش بینانه نظر در مورد سرعت بازگشایی اقتصاد ایالات متحده د

توسط NEWSOULS در 29 اردیبهشت 1399

بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر صحبت کرد و در خوش بینانه نظر در مورد سرعت بازگشایی اقتصاد ایالات متحده در سی ان ان روز شنبه. و او را کم اهمیت جلوه دادن شدت coronavirus مرگ و میر در سراسر کشور ظاهرا به نشان می دهد که جمعیت — به جای سیاست انتخاب به تایید ما coronavirus-مرگ و میر ناشی از نزدیک شدن 90,000.

اما او مثبت, براق در دولت coronavirus پاسخ به نظر می رسد در تقابل با رای گیری های اخیر نشان می دهد که اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها — از جمله کسانی که شغل خود را از دست داده و یا گرفته شده کاهش دستمزد با توجه به ماندن در خانه و اقدامات — نگران آن هستند که ایالات متحده خواهد بالابر اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های بیش از حد به سرعت.

در مصاحبه با سی ان ان جیک Tapper آذر گفت: "با تشکر از رئیس جمهور تاریخی پاسخ تلاش ها در اینجا .... ما در یک موقعیت قادر به بازگشایی در حال حاضر."

"ما باید به این اقتصاد و مردم ما در خارج از خانه کار رفتن به مدرسه دوباره از آنجا که پیامدهای جدی سلامتی به آنچه ما شده است رفتن را از طریق," او گفت:.

اما اعتماد به نفس خود را در مورد سریع بازگشت به حالت عادی — و توانایی دولت و رهبران محلی برای نظارت بر این روند شایستگی است به اشتراک گذاشته شده توسط بسیاری از مردم آمریکا است. یک مرکز تحقیقات پیو نظرسنجی انجام شده از 25 آوریل تا مه 5 (با 1.4 درصد خطا) را نشان می دهد که 68 درصد از همه بزرگسالان نگران هستند دولت را بلند stay-at-home محدودیت بیش از حد به سرعت.

کاملا حتی در میان افرادی که گذاشته شده و یا گرفته اند قطع پرداخت, درصد مردم با آن نگرانی یکسان است — 68 درصد — نشان می دهد که نگرانی در مورد ویروس های جدی حتی در میان کسانی رو مستقیم اقتصادی و عواقب ناشی از کوروناویروس-موجب رکود است. (در میان کسانی که تا به حال نمی گذاشته شده و یا گرفته شده قطع پرداخت درصد نگران بود یک نقطه بالاتر: 69 درصد است.)

این نتایج همچنین نشان میدهد که نه فقط دولت آتن از کسب و کار است که نگه داشتن مردم در خانه و به دور از کسب و کار, اما ترس از ویروس خود را.

آذر همچنین در پاسخ پرسش از دق الباب در مورد مرگ و میر در یک ابرو بالا بردن شیوه ای نشان می دهد که جوامع از رنگ یک دلیل کلیدی که آمریکا بیشترین تعداد گزارش تلفات از coronavirus در جهان است.

هنگامی که شناور در ابتدا خواسته آذر به توضیح دهد که چرا ویروس "بدتر برای ما از آن است که برای هر کس دیگری" با اشاره به تعدادی از آمریکایی ها که مرده اند, اول آذر در پاسخ با اشاره به این که ما را به مرگ و مير به عنوان یک درصد از موارد گزارش شده بود نه فوق العاده بالا.

اما زمانی که دق الباب فشرده او را بیشتر و تاکید کرد که به طور کلی تعداد مرگ و میر در ایالات متحده است که بالاترین در جهان آذر گفت: این می تواند توضیح قومی جمعیت.

"متاسفانه جمعیت آمریکا بسیار متنوع و, آن است, آن است که یک جمعیت قابل توجه ناسالم بیماریهای همراه که بسیاری از افراد در جوامع ما به ویژه آفریقایی اقلیت جوامع به خصوص در معرض خطر در اینجا به دلیل قابل توجهی در زمینه بیماری, سلامت, نابرابری و بیماری, بیماریهای," آذر گفت.

"است که یک تاسف میراث ما در سیستم مراقبت های بهداشتی است که ما قطعا نیاز به آدرس" آذر اضافه شده است.

آذر حق است که بهداشت عمومی نابرابری در حال کمک به نامتناسب تلفات در میان جوامع از رنگ. اما اشاره به آن به عنوان دلیل اصلی این است که آمریکا پیشی گرفته و هر کشور دیگری در جهان از نظر coronavirus-مرگ و میر ناشی از این است که یک مشکل طفره رفتن: به نظر می رسد به این معنا که اقلیت نژادی به سرزنش خود را برای مرگ و میر و نه دولت فدرال.

بیشتر فوری و بزرگتر توضیح برای ما استثنایی تعداد مرگ و میر است, آشفته و ضد علمی پاسخ توسط دولت فدرال به این بیماری همه گیر.

اما حتی تنظیم که در کنار این واقعیت است که بسیاری از جوامع از رنگ را بدتر سلامت یک تابع از دیرینه اقتصادی و اجتماعی به حاشیه رانده و ناهموار دسترسی به تغذیه و بهداشت و محیط زیست سالم. به عبارت دیگر, آذر فرمول می توان حرف این مردم از رنگ و رانندگی در امریکا, تلفات, اما امریکا که در حال رانندگی تا مردم رنگ را خوانده است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب